dowolna

Mieszkania z aneksem Elbląg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Rynek pierwotny

388 052 zł42,41 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dziś do zaoferowania posiadamy mieszkanie deweloperskie w nowo powstałej inwestycji w Elbląg przy ulic Oboźnej jaką jest Elzam Tower. Nieruchomość dwupokojowa składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka na ul. 1 maja w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. 1 maja w Elblągu w samym centrum miasta, co stanowi ogromny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł120,30 m² 7 556,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie na starym mieście - ul. Kowalska, elbląg Na sprzedaż oferujemy przestronne i reprezentacyjne mieszkanie położone w samym sercu elbląskiego Starego Miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie wyróżnia się przyjemną, ciepłą atmosferą i niepowtarzalnym charakterem. Zamiast standardowego, bezosobowego układu znajdziesz tu przestrzeń, która dobrze sprawdza się na co.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł160,85 m² 4 600,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja inwestycyjna kamienica z gotowym dochodem! Szukasz pewnej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Ta elegancka kamienica to gotowa propozycja dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,12 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Elblągu. 2-pokojowy apartament ( 40,12m2), na Starym Mieście w Elblągu z balkonem +komórka lokatorska 4,83 m2 Bardzo ładne mieszkanie w nowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz walizki? Prezentujemy idealną ofertę. Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,40 m2 przy ulicy Wybickiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w trakcie realizacji przy ulicy Huzarskiej w Elblągu o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 600 zł36,40 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu, przy ul. 1 maja. Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36,40 m2, składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 908 zł42,49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczna Park nowa inwestycja deweloperska w Elblągu Szukasz nowego mieszkania, ale najpierw musisz sprzedać swoje obecne? W inwestycji Słoneczna Park przygotowaliśmy rozwiązanie, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem - Regal Park, XI piętro Lokalizacja: regal Park, XI piętro Powierzchnia: 128,86 m2 W cenie: lokal mieszkalny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,40 m² 9 914,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 58,4 m , położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł109,10 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Wyobraź sobie wnętrze, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twoje miejsce. Są mieszkania, które oglądasz. I są takie, do których wchodzisz i po prostu nie chcesz już.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusie 125 m komfortu w prestiżowej części Elbląga To mieszkanie pozwoli Ci żyć na najwyższym poziomie bez kompromisów. Przestronne 125 m daje swobodę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Marzysz o własnym kącie w sercu Elbląga? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy kawalerkę przy ul. 1 maja - lokalizację, która jest kluczem do Twojego sukcesu! Dlaczego to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł58,55 m² 9 393,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży Mieszkanie 58,55 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Elbląg, ul. Stanisława Moniuszki 3 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Andersa w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,50 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka w Elblągu usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

723 948 zł78,69 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 559 zł43,91 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100,70 m² 7 149,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 100,70 m2, zlokalizowany w samym centrum Elbląga przy ul. Oboźnej. Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł130 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku, w samym sercu miasta przy ulicy Grunwaldzkiej. To oferta, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,29 m² 7 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), w sercu Elbląga - Funkcjonalność i Świetna Lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Jaśminowej w Elblągu Uwielbiasz przestrzeń i marzysz o klimatycznym wnętrzu w wyjątkowej lokalizacji? Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Andersa - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,50 m2. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,26 m² 7 608,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ciekawa oferta - 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie ul. Grunwaldzka Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł43,10 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Czerniakowskiej, naprzeciwko uczelni Akademia Nauk Stosowanych. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, dla mieszkańców parking.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij