dowolna

Mieszkania z aneksem Elbląg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł49,70 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,7 m2, położone na parterze w bloku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51,17 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101,26 m² 9 480,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartament elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Nowa cena 429 000 zł, 3 pokoje, 59,6 m , samo centrum Elbląga. Właściciel podjął decyzję: chce sfinalizować sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 037 zł44,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny, realizowane jest wyjątkowe osiedle mieszkaniowe - Nove Ogrody. Inwestycja ta wchodzi w końcową fazę sprzedaży, a zainteresowani klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

823 460 zł86,68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z potencjałem | Stary Rynek, elbląg Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,68 m, położone na czwartym piętrze nowoczesnej kamienicy z windą, przy ul. Stary Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,60 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy To nie jest mieszkanie z katalogu. Trzeba tu odświeżyć ściany i dokończyć szafy. Ale jeśli szukasz 59 m , 4.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,70 m² 6 044,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 62 m2 (po podłodze 75 m2). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 900 zł63,50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dziś do zaoferowania posiadamy mieszkanie deweloperskie w nowo powstałej inwestycji w Elbląg przy ulic Oboźnej jaką jest Elzam Tower. Nieruchomość trzypokojowe składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Elblągu przy ul. Reja 18, w nowoczesnym budynku z 2011 roku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w centrum miasta! 2-pokojowe, o wysokim standardzie wykończenia, urządzone bardzo klimatycznie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,19 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,60 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie - ul. Kościuszki 64, elbląg lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kościuszki 64 w Elblągu w atrakcyjnej i wygodnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,60 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji - przy parku dolinka 3-pokojowe mieszkanie | 52,6 m2 | Parter Na sprzedaż mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł38,90 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest wyremontowane, meble pachną nowością i jest w dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł44,60 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 44,6 m | balkon | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybickiego w Elblągu usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 61,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,60 m² 8 447,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15 Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać. To jest właśnie jedno z nich. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,85 m² 8 516,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Winnej w Elblągu znajduje się przestrzeń, która od pierwszego kontaktu daje poczucie swobody. Bez stopni, bez progów, bez konieczności dostosowywania się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,70 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Została podpisana Umowa Przedwstępna Oferujemy klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy idealne dla osób, które świadomie wybierają kamienice za ich solidność, charakter i atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu przy ul. Jana Pawła II. 3-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, urządzone bardzo klimatycznie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,90 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem nad Jarem przy ulicy Sobieskiego 6 Usytuowane na I piętrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnia mieszkania 47,90 m2 Mieszkanie pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,30 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie | loggia | cisza Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,36 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia luksusowo wykończony apartament, położony na Starym Mieście. Lokal o pow. 39,36 m2 znajduje się na IV piętrze w budynku z windą. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Bednarska Powierzchnia: 32 m2 Apartament Old Town Bednarska 22 położony jest w miejscowości Elbląg na pierwszym piętrze z klimatyzacją w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł36,43 m² 8 564,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,43 m z dodatkową piwnicą (4,46 m), położone na 4. piętrze przy ul. Królewieckiej 146b w Elbląg w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,90 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.