dowolna

Mieszkania do wynajęcia Elbląg - Oferty wynajmu mieszkań

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 zł31,40 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Została podpisana umowa rezerwacyjna! 31,4 m z osobną, widną kuchnią. Na tym metrażu to rzadkość, bo standard w kawalerkach to aneks. Tu dostajesz prawdziwą kuchnię z pełnym agd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,50 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na starym mieście! Polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na elbląskiej starówce. Mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 35 m2, otwarty pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,03 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg ulica łęczycka, II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 600 zł36,40 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu, przy ul. 1 maja. Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36,40 m2, składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest przy ul. Morszyńskiej. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48,10 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Fromborskiej usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 48,10 m2, na które składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Engllish version below Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i słonecznym balkonem przy ul. Robotniczej! Idealne dla osób, które cenią przestrzeń, świetną lokalizację i chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,57 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem eltower ul. Mielczarskiego 49 Elbląg Nowoczesność, komfort i funkcjonalność , w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,03 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka | Parter | Gotowe od zaraz Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,39 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Elbląga wygoda na co dzień! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę i szybki dostęp do wszystkiego? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,19 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,04 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 36 m2 usytuowana na parterze w centrum miasta na ulicy Mącznej blisko elbląskiej Starówki. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wnęką, funkcjonalnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,60 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie - ul. Kościuszki 64, elbląg lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kościuszki 64 w Elblągu w atrakcyjnej i wygodnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem 52 m Elbląg, ul. Żyrardowska Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu przy ul. Jana Pawła II. 3-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, urządzone bardzo klimatycznie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 zł42,16 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, nowoczesne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z miejscem postojowym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe , w nowych zasobach ( 2007 r budowy ), położone na osiedlu mieszkaniowym Nad Jarem w Elblągu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31,50 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe położone przy ul.Traugutta w Elblągu. Lokal o powierzchni 31,50 m2, znajduje się na IV piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na parterze w poszukiwanej lokalizacji - osiedlu Nad Jarem, przy ulicy Leszczyńskiego. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 48 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusie 125 m komfortu w prestiżowej części Elbląga To mieszkanie pozwoli Ci żyć na najwyższym poziomie bez kompromisów. Przestronne 125 m daje swobodę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł36,09 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,09 m , z balkonem. Lokal znajduje się na czwartym piętrze i jest dostępny od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł26,40 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: elbląg, ul. Gwiezdna. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dogodnym dostępem do różnorodnych udogodnień. W pobliżu: punkty handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł36,80 m² 39,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na I piętrze przy ul.Jaśminowej. Lokal po remoncie. Łazienka glazura,terakota, pralka, kabina prysznicowa. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m przy ul. Robotniczej w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dogodnej części miasta blisko centrum handlowego.