dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Elbląg

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,57 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem eltower ul. Mielczarskiego 49 Elbląg Nowoczesność, komfort i funkcjonalność , w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł64,10 m² 8 408,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie domu ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 64,1 m w budynku z 2009 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,66 m² 7 431,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w Elblągu przy ul. Władysława IV nr. 24, lokal o powierzchni 36,66 m kw., jest to mieszkanie własnościowe w budynku 4 - ro piętrowym na 1 piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 40,62m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

750 000 zł66,93 m² 11 205,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż - nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, elbląg, al. Grunwaldzka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy Al. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu ch Ogrody. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,03 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg ulica łęczycka, II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł67,11 m² 11 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 67,11 m, po generalnym remoncie dopracowane z dbałością o każdy szczegół, tworzące spójną i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 908 zł42,49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczna Park nowa inwestycja deweloperska w Elblągu Szukasz nowego mieszkania, ale najpierw musisz sprzedać swoje obecne? W inwestycji Słoneczna Park przygotowaliśmy rozwiązanie, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem - Regal Park, XI piętro Lokalizacja: regal Park, XI piętro Powierzchnia: 128,86 m2 W cenie: lokal mieszkalny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka w Elblągu usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

723 948 zł78,69 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,26 m² 7 608,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ciekawa oferta - 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie ul. Grunwaldzka Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101,26 m² 9 480,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartament elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

823 460 zł86,68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z potencjałem | Stary Rynek, elbląg Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,68 m, położone na czwartym piętrze nowoczesnej kamienicy z windą, przy ul. Stary Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

493 000 zł62,30 m² 7 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Myślisz o wykończonym, trzypokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Zapraszam do zapoznania się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,60 m² 8 447,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15 Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać. To jest właśnie jedno z nich. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,95 m² 7 694,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Elblągu usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 60,95.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

1 189 000 zł93 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament butikowy 91 m | Stare Miasto | Taras z widokiem na rzekę | Wykończenie na poziomie penthouse | Najbardziej luksusowy w Elblągu Przedstawiam wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

2 100 zł47 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park | ul. Królewiecka | Elbląg Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które ma klimat, świetną lokalizację i po prostu dobrą energię właśnie je znalazłeś. Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokoje 47m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym, z dużym balkonem oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Truso,Elbląg

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu- nowy Jar przy ulicy Legionów 40 Blok z windą z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w cichym, kameralnym miejscu Parametry mieszkania: * powierzchnia 59.6 * 3 pokoje * I piętro * balkon/logia * komórka lokatorska * media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

540 000 zł59 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15. Zobacz mieszkanie, w którym poczujesz się jak u siebie. Wyobraź sobie poranek. Promienie słońca zaglądają przez okna, delikatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

925 000 zł115 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Elegancja, przestrzeń i Widok na Historię Twoje Nowe Miejsce na mapie Elbląga Szukasz mieszkania, które nie tylko pomieści Twoją rodzinę, ale stanie się Twoją prywatną enklawą komfortu? Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

855 000 zł81 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena: 855 000 zł Powierzchnia: 81,43 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Balkon: tak (duży) Winda: tak Piwnica: tak (12,44 m ) Stan mieszkania: wysoki standard / do wprowadzenia Rodzaj zabudowy:.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij