dowolna

Mieszkania z aneksem Elbląg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,66 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, nad jarem, ulica korczaka, 2 pokoje, II piętro. Wgn nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, na osiedlu Nad Jarem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

515 000 zł49,20 m² 10 467,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ładne, ustawne mieszkanie W budynku Z 2014 r. Przystosowane dla osoby niepełnosprawnej cena: 515 000 zł 2 pokoje powierzchnia: 49,2 m2 II piętro wszystkie media Z miasta budynek.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja : Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. Pomiędzy ulicami Fromborską i Legionów,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł64,10 m² 8 408,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie domu ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 64,1 m w budynku z 2009 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,20 m² 7 633,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m , Stare Miasto. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wapiennej, w spokojnej i cichej części elbląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,80 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 po małym remoncie z miejskim ogrzewaniem, niskim czynszem i możliwością pozostawienia mebli na życzenie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

278 000 zł65,90 m² 4 218,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! parametry: - 65,9M2 - 2 piętro - 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,48 m² 12 856,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie premium ul. Przy Bramie Targowej - kamienica mytycha Czy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12 - do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,33 m² 10 684,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? To jest dokładnie to czego szukasz. Nowsze budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,40 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Została podpisana umowa rezerwacyjna! 31,4 m z osobną, widną kuchnią. Na tym metrażu to rzadkość, bo standard w kawalerkach to aneks. Tu dostajesz prawdziwą kuchnię z pełnym agd,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 44,3 m świetnie rozplanowane! Dostępne od lipca2026 | Po generalnym remoncie Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 44,3 m na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60,49 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, IV piętro, 3 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje trzypokojowe mieszkanie na wynajem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

449 000 zł48,97 m² 9 168,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje , 48 m? , parter , ul. Żeglarska elbląg wgn Nieruchomości Elbląg prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w pobliżu Parku Kajki, w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,03 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg ulica łęczycka, II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

350 000 zł54,59 m² 6 411,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

220 000 zł34,58 m² 6 362,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł26,74 m² 8 601,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 26,74 m położone przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. To propozycja dla osób, które szukają kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przytulne, dwupokojowe mieszkanko mieszczące się na ostatnim, czwartym piętrze budynku przy ul. Teatralnej 21 w Elblągu. Powierzchnia użytkowa oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 052 zł42,41 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dziś do zaoferowania posiadamy mieszkanie deweloperskie w nowo powstałej inwestycji w Elbląg przy ulic Oboźnej jaką jest Elzam Tower. Nieruchomość dwupokojowa składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Engllish version below Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie wyróżnia się przyjemną, ciepłą atmosferą i niepowtarzalnym charakterem. Zamiast standardowego, bezosobowego układu znajdziesz tu przestrzeń, która dobrze sprawdza się na co.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł160,85 m² 4 600,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja inwestycyjna kamienica z gotowym dochodem! Szukasz pewnej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Ta elegancka kamienica to gotowa propozycja dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,12 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Elblągu. 2-pokojowy apartament ( 40,12m2), na Starym Mieście w Elblągu z balkonem +komórka lokatorska 4,83 m2 Bardzo ładne mieszkanie w nowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w trakcie realizacji przy ulicy Huzarskiej w Elblągu o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 600 zł36,40 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu, przy ul. 1 maja. Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36,40 m2, składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł109,10 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Wyobraź sobie wnętrze, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twoje miejsce. Są mieszkania, które oglądasz. I są takie, do których wchodzisz i po prostu nie chcesz już.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

 

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij