dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Elbląg - Lista ogłoszeń

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł44 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To nie jest mieszkanie gotowe do wejścia. Wymaga remontu. Ale jeśli szukasz 44 m w Elblągu w dobrze skomunikowanej dzielnicy i nie chcesz przepłacać za cudze wykończenie sprzed lat, to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 73,10 m na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z odnowioną elewacją i ociepleniem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł69,80 m² 5 873,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania, które stanowi kwintesencję oryginalności i niepowtarzalnego klimatu elbląskiej kamienicy. Zlokalizowane przy ulicy Królewieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

410 000 zł69,80 m² 5 873,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł45,40 m² 7 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i komfort codziennego życia? A może interesuje Cię nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 400 złotych, ogrzewanie gazowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł79,60 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Potrzebujesz miejsca, w którym każdy z domowników znajdzie swoją strefę komfortu? Pragniesz po pracy usiąść w ogrodzie, odpocząć wśród zieleni i ciszy? Chciałbyś stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

300 000 zł60,90 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

399 999 zł74,80 m² 5 347,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,32 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które spełni potrzeby Twojej rodziny? Pragniesz mieszkać w miejscu z bogatą infrastrukturą, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przytulne, dwupokojowe mieszkanko mieszczące się na ostatnim, czwartym piętrze budynku przy ul. Teatralnej 21 w Elblągu. Powierzchnia użytkowa oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,10 m² 7 401 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwania mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości pod inwestycję w sprawdzonej lokalizacji? Ta oferta daje Ci pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuje. Ogłoszenie bezpośrednie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Płk Dąbka 80 w Elblągu, na osiedlu z bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł91,80 m² 5 435,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Odkryj mieszkanie położone w samym sercu Elbląga przy ul. Bema. Lokal o powierzchni 91,8 m znajduje się na parterze, co czyni go niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Dzięki imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w trakcie realizacji przy ulicy Huzarskiej w Elblągu o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest przy ul. Morszyńskiej. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł25,53 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania kawalerki, w cichej okolicy, otoczonej zielenią i oddalonej od głównych ulic. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 000 zł47,70 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przestronnego balkonu. Pokoje, kuchnia i przedpokój są nieumeblowane, dzięki czemu przyszły właściciel może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł52,30 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone na 2. piętrze w kamienicy przy ulicy Grochowskiej. Lokal oferuje funkcjonalny układ i stanowi dobrą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł28,80 m² 9 549 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie | 28,8 m | Parter z windą ul. Okulickiego Szukasz mieszkania, do którego można wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł57,57 m² 6 079,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, mieszczące się na wygodnym pierwszym piętrze, w pięknej odnowionej kamienicy, przy ul. Okrzei 8.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

600 000 zł106 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" Na sprzedaż wielofunkcyjna kamienica mieszkalno-usługowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ul. 3 maja w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł24,30 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

559 000 zł68,10 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego kroku poczujesz spokój i wygodę codziennego życia? Takiego, w którym każdy domownik będzie miał swoją przestrzeń, a wspólne chwile.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł94,80 m² 7 753,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w samym środku elbląskiej starówki przy ulicy Stary Rynek o powierzchni 94,8 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,30 m² 6 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w Elblągu Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł130 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i słonecznym balkonem przy ul. Robotniczej! Idealne dla osób, które cenią przestrzeń, świetną lokalizację i chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Jaśminowej w Elblągu Uwielbiasz przestrzeń i marzysz o klimatycznym wnętrzu w wyjątkowej lokalizacji? Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł53,54 m² 7 639,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 53,54m , pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51,17 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Chciałbyś zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko, co ważne, masz w zasięgu ręki? Planujesz zakup nieruchomości, która łączy funkcjonalny układ z niskimi kosztami utrzymania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł43,50 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut nieruchomości poleca: mieszkanie na Elbląskim zatorzu. Najlepsza, cicha lokalizacja w dzielnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają nowe budynki wielorodzinne, które w zasadniczy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52,60 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem i ogródkiem! Szukasz miejsca, które łączy wygodę parteru z dostępem do prywatnej strefy relaksu na świeżym powietrzu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 920 zł112,70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal mieszkalny z ogrodem i garażem - Elbląg, ul. Kajki Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o dużym metrażu, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,70 m² 6 044,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 62 m2 (po podłodze 75 m2). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł50 m² 5 799,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie kilka lat temu, w świetnej lokalizacji, przy ul. Browarnej 78. Powierzchnia użytkowa 50 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,39 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Elbląga wygoda na co dzień! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę i szybki dostęp do wszystkiego? Ta oferta jest dla Ciebie.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij