dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Elbląg - Lista ofert

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

666 500 zł95 m² 7 015,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe( pełna amfilada) w spokojnej dzielnicy z ogródkiem.Lokal mieści się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, posiada przestronny balkon z projekcją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 3-pokoje, łazienka + dodatkowe wc 67m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku 3-kondygnacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł47,57 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem eltower ul. Mielczarskiego 49 Elbląg Nowoczesność, komfort i funkcjonalność , w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 1-pok 27m2 umeblowane z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Odzieżowej. Mieszkanie znajduje się na 1 - piętrze w budynku 4-kondygnacyjnym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47,90 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej /środki miejskiej komunikac ji/. Budynek ocieplony , niska zabudowa okolicy. Liczne parkingi przy budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,80 m² 8 709,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Klucze dostępne pod koniec lipca 2026r. Właściciel kończy przeprowadzkę i remont. Jeśli obecnie wynajmujesz, masz czas na spokojne wypowiedzenie umowy najmu i zorganizowanie przeprowadzki bez.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,65 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne 3 pok. Gotowe do wejścia - wystarczy rozpakować walizki! Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klienta. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,20 m² 10 467,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ładne, ustawne mieszkanie W budynku Z 2014 r. Przystosowane dla osoby niepełnosprawnej cena: 515 000 zł 2 pokoje powierzchnia: 49,2 m2 II piętro wszystkie media Z miasta budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61,40 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, przestronne mieszkanie Z balkonem cena wynajmu 2000 zł powierzchnia: 61,4 m2 VIII piętro media Z miasta najem okazjonalny Mieszkanie częściowo umeblowane gotowe do wynajmu od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Elbląg,warmińsko-mazurskie

405 000 zł49,20 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do własnej aranżacji blisko centrum w Elblągu ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Czerwonego Krzyża w Elbląg.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,81 m² 5 961,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Elbląg, ul. Władysława IV, 3 piętro, 3 pokoje, balkon, 48M2, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Władysława IV w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł36,40 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe na start czy Pakiet Inwestycyjny 96,7 m ? Ty decydujesz! Pow. mieszkania 36,4 m w Centrum Elbląga Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł64,10 m² 8 408,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie domu ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 64,1 m w budynku z 2009 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43,10 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,20 m² 7 633,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m , Stare Miasto. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wapiennej, w spokojnej i cichej części elbląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł71,80 m² 8 342,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Została podpisana umowa przedwstępna To przestronne, 71-metrowe mieszkanie przy ul. Wyczółkowskiego wzbudziło już duże zainteresowanie i było na etapie podpisania umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,80 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 po małym remoncie z miejskim ogrzewaniem, niskim czynszem i możliwością pozostawienia mebli na życzenie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,33 m² 10 684,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? To jest dokładnie to czego szukasz. Nowsze budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł68,52 m² 10 639,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie 68,52 m2 na nowym osiedlu w Elblągu ul. Łęczycka 16.Mieszkanie częściowo umeblowane i gotowe do zamieszkania. Rok budowy 2019.Mieszkanie składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,66 m² 7 431,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w Elblągu przy ul. Władysława IV nr. 24, lokal o powierzchni 36,66 m kw., jest to mieszkanie własnościowe w budynku 4 - ro piętrowym na 1 piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł45,40 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji Elbląga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,4 m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 44,3 m świetnie rozplanowane! Dostępne od lipca2026 | Po generalnym remoncie Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 44,3 m na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asnyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł95,30 m² 7 334,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,3 m z ładnym widokiem na Park Nieczuja - Ostrowskiego Ulica Adama Asnyka, elbląg cena: 699000 zł 4 pokoje balkon pierwsze piętro duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,44 m² 6 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Chcesz zamieszkać w miejscu, które łączy dobrą lokalizację i przyjazne otoczenie? Poznaj mieszkanie, które zapewni Ci wygodę codziennego funkcjonowania! oferta: kingdom Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

830 000 zł104,40 m² 7 950,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczna przestrzeń do życia - wyjątkowe 104,40 M Z kominkiem W sercu elbląga Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość o powierzchni 104,40 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Robotniczej w Elblągu usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ok.51 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,60 m , zlokalizowane przy ul. Malborskiej w Elblągu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,49 m² 29,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem w centrum Elbląga. Zapraszam do wynajęcia urokliwego, słonecznego mieszkania o powierzchni 44,49 m , położonego na 2 piętrze w samym sercu miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł84 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuje. Ogłoszenie bezpośrednie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Płk Dąbka 80 w Elblągu, na osiedlu z bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł74,90 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na wynajem duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na spokojnym i starannie zagospodarowanym osiedlu. To atrakcyjna nieruchomość, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł40,60 m² 8 842 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 10 piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami Lokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 m2 przy ulicy Robotniczej. Usytuowane na II piętrze w bloku Sielankowskim. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnych dwóch sypialni,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij