dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Elbląg - Sprzedaż i wynajem

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Elbląg

348 000 zł53 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzewo,Elbląg

260 000 zł38 m² 6 929,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł45 m² 8 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ulicy 12 Lutego. Usytuowane na IV i ostatnim piętrze w bloku. Lokal składa się z salonu, półotwartej kuchni z oknem, 2 odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Nie każde mieszkanie od razu czuje się jak u siebie. To mieszkanie sprawia, że od razu myślisz: tu mógłbym mieszkać. 60 m dobrze rozplanowanej przestrzeni na drugim piętrze kamienicy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł41 m² 9 236,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz z poczuciem, że wszystko zostało już zrobione starannie, estetycznie i bez kompromisów. Mieszkanie, w którym światło o poranku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł64 m² 7 507,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, które pozwalają żyć wygodnie w mieście, a jednocześnie odpoczywać w ciszy i zieleni. Tak właśnie mieszka się przy ul. Świerkowej w Elblągu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Nad Jarem,Elbląg

435 000 zł57 m² 7 618 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Nad Jarem przy ul. Leszczyńskiego w Elblągu. Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Elbląg

2 150 zł35 m² 62,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

565 000 zł100 m² 5 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Galeria Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, które wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również unikalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

489 000 zł63 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego, trzypokojowego mieszkania z garażem, w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne i stylowo urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł36 m² 6 917 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz zakupić kawalerkę pod wynajem lub do szybkiego zamieszkania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żyrardowska

Kamionka,Elbląg

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny i luksusowy apartament o powierzchni 115m2 na mini-osiedlu - wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Mam przyjemność zaprezentować Państwu ponadstandardowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł77 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie w sercu Elbląga Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działdowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

264 000 zł37 m² 7 193 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z klimatem ciepłego, przytulnego i w spokojnej okolicy, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? To miejsce łączy wygodę życia w mieście z urokiem kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł65 m² 6 891,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania poprawne. Są funkcjonalne. I jest to zupełnie inne. 65,30 m w dokumentach. ok 108 m po podłodze. Do tego poddasze ok. 30 m całkowicie gratis, bez wpływu na czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł93 m² 9 529 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m, położone na III i IV piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku, na cenionym osiedlu Za Politechniką- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł42 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Romualda Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 047 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 przy ulicy Robotniczej. Usytuowane na parterze w bloku. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnej sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Elbląg

240 000 zł44 m² 5 491,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł40 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,90 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Beniowskiego. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kępa Północna,Elbląg

315 000 zł37 m² 8 422 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Myślisz o gotowym do wprowadzenia się dwupokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy ?chcesz wprowadzić się od razu? Świetna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Elbląg

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W centrum elbląga, ulica winna, IV pietro, 2 pokoje, 46,6M2, garaż podziemnny. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu przestronne, gotowe do wprowadzenia dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł47 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w Elblągu przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość znajduje się blisko Parku Modrzewie, jest położona na parterze. Mieszkanie atrakcyjne rozkładowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

564 000 zł56 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Belweder- gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na bezpieczeństwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę wyposażone, zadbane dwupokojowe mieszkanie na ulicy Ogólnej w Elblągu o łącznej powierzchni 47,70 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na III piętrze z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł37 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania Elbląg, ul. Kopernika Na ulicy Kopernika, w spokojnej części Elbląga, czeka mieszkanie, w którym od razu można zamieszkać bez stresu, bez remontów, bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Nad Jarem,Elbląg

569 000 zł65 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które zachwyca przytulnym klimatem, funkcjonalnym układem i eleganckim wykończeniem? To miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

225 000 zł42 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Elbląg

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

860 000 zł93 m² 9 217,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 93,30 m , położone na III i IV piętrze budynku z 2015 roku na osiedlu Za Politechniką w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

399 000 zł57 m² 7 012 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od razu zachwyca przytulnością i świeżością? Takiego, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych remontów i stresu? To miejsce spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 z balkonem z widokiem na park + kuchnia z dużą jadalnią, położone na trzecim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Nowe Pole,Elbląg

265 000 zł40 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w bloku czteropiętrowym przy ul. Lotniczej. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, duży parking dla mieszkańców. Lokal bardzo słoneczny, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

489 000 zł53 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na parterze gotowe do wprowadzenia! Elbląg, ul. Szymanowskiego. Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, do której możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

459 000 zł54 m² 8 484 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 54,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego salonu z dużym narożnym balkonem, sypialni, odrębnej dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

620 000 zł96 m² 6 452 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 96,1 m - Elbląg, ul. 1 maja Taras z widokiem na Park Planty - Pierwsze piętro - 4 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie miejsce, które emanuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

620 000 zł55 m² 11 291,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na osiedlu Kameralne przy ul. Łęczyckiej, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, o pow. 54,91m2, 3 pokoje, duży balkon, 4 piętro. Lokalizacja: prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł65 m² 5 077 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 65 m2 z ogródkiem (część wspólna) Przy ulicy Kopernika znajduje się niepowtarzalne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

570 000 zł82 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestrzeni, którą możesz dopasować do swoich marzeń i stylu życia? Czy chcesz zamieszkać w sercu historycznego Elbląga, gdzie historia spotyka się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij