dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

666 500 zł95 m² 7 015,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe( pełna amfilada) w spokojnej dzielnicy z ogródkiem.Lokal mieści się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, posiada przestronny balkon z projekcją.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,65 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne 3 pok. Gotowe do wejścia - wystarczy rozpakować walizki! Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klienta. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł36,40 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe na start czy Pakiet Inwestycyjny 96,7 m ? Ty decydujesz! Pow. mieszkania 36,4 m w Centrum Elbląga Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł64,10 m² 8 408,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie domu ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 64,1 m w budynku z 2009 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43,10 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

278 000 zł65,90 m² 4 218,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! parametry: - 65,9M2 - 2 piętro - 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,48 m² 12 856,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie premium ul. Przy Bramie Targowej - kamienica mytycha Czy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12 - do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,77 m² 10 922,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł68,52 m² 10 639,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie 68,52 m2 na nowym osiedlu w Elblągu ul. Łęczycka 16.Mieszkanie częściowo umeblowane i gotowe do zamieszkania. Rok budowy 2019.Mieszkanie składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 44,3 m świetnie rozplanowane! Dostępne od lipca2026 | Po generalnym remoncie Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 44,3 m na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asnyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł95,30 m² 7 334,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,3 m z ładnym widokiem na Park Nieczuja - Ostrowskiego Ulica Adama Asnyka, elbląg cena: 699000 zł 4 pokoje balkon pierwsze piętro duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,60 m , zlokalizowane przy ul. Malborskiej w Elblągu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

715 000 zł84 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł69,80 m² 5 873,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania, które stanowi kwintesencję oryginalności i niepowtarzalnego klimatu elbląskiej kamienicy. Zlokalizowane przy ulicy Królewieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł69,80 m² 5 873,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, na stoku, ulica robotnicza, 3 pokoje, II piętro, balkon, piwnica, parking ze szlabanem. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł35,60 m² 7 443,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: ogrzewanie i woda miejska, drugie piętro, mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,60 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,97 m² 9 168,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje , 48 m? , parter , ul. Żeglarska elbląg wgn Nieruchomości Elbląg prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w pobliżu Parku Kajki, w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,93 m² 11 205,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż - nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, elbląg, al. Grunwaldzka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy Al. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,70 m² 5 584,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, media z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 60,70 m2 znajdujące się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wiejskiej - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2. Mieszkanie przechodzi właśnie generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 400 złotych, ogrzewanie gazowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł45,40 m² 6 211,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Płk Dąbka w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ok.45,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,20 m² 8 524,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja 3 Maja, elbląg Są mieszkania, które od progu sprawiają, że czujesz się po prostu dobrze. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,98 m² 6 556,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem usytuowane w wieżowcu na X piętrze przy ul.Władysława IV. Mieszkanie zadbane, czyste będące w zasobach sm Sielanka. Rozkład mieszkania : pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu ch Ogrody. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.