dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Elbląg - Sprzedaż i wynajem

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

925 000 zł115 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Elegancja, przestrzeń i Widok na Historię Twoje Nowe Miejsce na mapie Elbląga Szukasz mieszkania, które nie tylko pomieści Twoją rodzinę, ale stanie się Twoją prywatną enklawą komfortu? Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul. Płk. Dąbka o powierzchni 43m2, gotowe do wprowadzenia niewymagające nakładów finansowych, oddzielna kuchnia, garderoba, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

408 000 zł49 m² 8 310 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Modrzewia- przy ulicy Wiejskiej. 1 piętro w bloku 4 piętrowym. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł43 m² 9 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 przy ulicy Płk. Dąbka. Usytuowane na II piętrze w bloku Sielankowskim. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnej sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

459 000 zł57 m² 8 038,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, parter, osiedle nad jarem, ul.LESZCZYŃSKIEGO 12. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 57,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowo,Elbląg

285 000 zł48 m² 5 961,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Elbląg, ul. Władysława IV, 3 piętro, 3 pokoje, balkon, 48M2, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z nową ofertą mieszkania przy ul. Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Nad Jarem,Elbląg

598 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 59,80 m, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł45 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z duszą prl-u przy ul. Żeromskiego w Elblągu 44,60 m pełne historii, ciepła i możliwości! To mieszkanie to jak kadr z dobrego, starego filmu. Czuć w nim ducha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

399 999 zł60 m² 6 722,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

320 000 zł50 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Zatorze,Elbląg

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Truso,Elbląg

479 000 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowoczesnym budynku "korona Elbląga" przy ul. Częstochowskiej. Lokal na 6 piętrze, przestronna klatka schodowa, nowoczesna cichobieżna winda. Na powierzchnię 44,35 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł56 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz wprowadzić się w przyszłym tygodniu? Czytaj dalej, bo ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł56 m² 6 051,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W spokojnej części Elbląg, przy ulicy Okrzei 9, w otoczeniu klasycznych kamienic, kryje się mieszkanie z historią miejsce, które z łatwością może stać się miejscem wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł70 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m2 usytuowane tuż obok Starówki- przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z pół otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł54 m² 9 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje, słoneczny salon, po generalnym remoncie, przy ul. Legionów - 53,6 m2. Marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Kamionka,Elbląg

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł56 m² 5 575,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na parterze w niskim budynku mieszkalnym przy ul. Świerkowej w Elblągu. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

419 000 zł48 m² 8 711 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego i gotowego do wprowadzenia się mieszkania? Marzysz o własnym M, w zacisznym i jednocześnie, dobrze skomunikowanym z resztą miasta, miejscu? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Elbląg

395 000 zł55 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m, położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Oboźnej w Elblągu. Nieruchomość łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł62 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budynku, do którego możesz wprowadzić się z rodziną bez konieczności przeprowadzania remontów? Zależy Ci na wygodzie, gotowym wnętrzu oraz dobrej dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Dębica,Elbląg

759 000 zł67 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny oraz neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi i doskonale współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł70 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokoje z balkonem na elbląskiej Starówce gotowe do wprowadzenia! Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat historycznego centrum z wygodą nowoczesnego stylu życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł48 m² 7 854,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokoje po remoncie Gotowe do zamieszkania! (ul. Lotnicza) Sprzedam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lotniczej w doskonałym stanie technicznym. Lokal przeszedł remont kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprzeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł72 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się dom. Wyobraź sobie sobotni poranek.Dzieci już nie siedzą przy ekranach wybiegają do własnego ogródka. Słychać śmiech, piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania | ul. Kwiatowa | 76 m + ogródek 150 m Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (76 m ) w spokojnej okolicy, blisko parku. Do dyspozycji prywatny ogródek ok. 150 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

370 000 zł48 m² 7 757 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie mieszkasz w spokojnym otoczeniu niskiej zabudowy? To propozycja, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

599 000 zł55 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w budynku z 2020 roku. Przestronna klatka schodowa, winda. Przed blokiem ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Na powierzchnię 55,41 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

1 300 zł43 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica płk. Dąbka, przy parku kajki, 2 pokoje, parter. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

298 000 zł37 m² 8 010,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Cenisz spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Witoszewo,Elbląg

2 200 zł37 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni wyposażone mieszkanie w ciekawej lokalizacji w Elblągu, gotowe od zaraz. Całe mieszkanie posiada 37,17 m2 i w cenie wynajmu ujęty jest Internet i tv Vectra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 38 m pod klucz po generalnym remoncie | Elbląg, ul. Jaśminowa 18 Wyobraź sobie, że wchodzisz do mieszkania, w którym wszystko jest już gotowe bez remontów, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Osiek,Elbląg

449 625 zł82 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

759 000 zł67 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie harmonia, komfort i nowoczesność w jednym! Marzysz o mieszkaniu, w którym odpoczniesz po pracy, poczujesz przestrzeń i styl, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Janowskiej- tuż obok Starówki. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.