dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Elbląg - Lista ofert

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

2 800 zł47,90 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem nad Jarem przy ulicy Sobieskiego 6 Usytuowane na I piętrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnia mieszkania 47,90 m2 Mieszkanie pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie | loggia | cisza Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Bednarska Powierzchnia: 32 m2 Apartament Old Town Bednarska 22 położony jest w miejscowości Elbląg na pierwszym piętrze z klimatyzacją w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,50 m² 5 920,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Struga o powierzchni 50,5 m2. Nieruchomość położona na dogodnym pierwszym piętrze z witryną okienną od wschodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł37,20 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,04 m² 6 143,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia całkowita: 47,04 m2. Najważniejsze atuty: mieszkanie - środkowe - bardzo ciepłerozkładowy układ pomieszczeńogrzewanie oraz ciepła woda - z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł36,43 m² 8 564,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,43 m z dodatkową piwnicą (4,46 m), położone na 4. piętrze przy ul. Królewieckiej 146b w Elbląg w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem tuż przy parku Kajki, przy ulicy Żeglarskiej. Usytuowane na parterze w bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wcz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,90 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,49 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie ,nad jarem" sprzedaż. Proponujemy Państwu sprzedaż mieszkania 1- pokojowego z balkonem, widnej kuchni, łazienki, oraz przedpokoju o łącznej pow.35,49m2 + piwnica Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42,40 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 42,4 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie kilka minut spacerem od elbląskiej Starówki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł82,03 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament z widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowany w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej części miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,20 m² 7 801 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atut nieruchomości poleca: idealna kawalerka dla młodych na "dobry Początek" w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 28,2 m zlokalizowany na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz nieruchomości gotowej do zamieszkania, w wysokim standardzie i bez potrzeby inwestowania dodatkowych środków w remont? Zależy Ci na wygodnej lokalizacji z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,95 m² 7 694,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Elblągu usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 60,95.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł45,41 m² 5 285,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, media z miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52,50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,80 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego o powierzchni 51,80 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,80 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Elbląga! Apartament przy ulicy Studziennej to adres, który łączy w sobie prestiż historycznego otoczenia z komfortem nowoczesnego życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,10 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 56,10 m, położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Królewieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Chopina oraz Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w stylowym, dwupoziomowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Prezentujemy klimatyczne mieszkanie przy ul. Beniowskiego, dwupoziomowe, o powierzchni 62 m2, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kasprzaka. Usytuowane na I piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Elbląg,warmińsko-mazurskie

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,20 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Rakowo,Elbląg

285 000 zł38 m² 7 581,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Elbląg przy ulicy Kopernika 12. To miejsce, które od pierwszego kroku daje poczucie ciepła, komfortu i domowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

415 000 zł61 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 61 m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze przy ulicy Kalenkiewicza 2 w bloku po termoizolacji. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłoczowskiego

Nad Jarem,Elbląg

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe , w nowych zasobach ( 2007 r budowy ), położone na osiedlu mieszkaniowym Nad Jarem w Elblągu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

400 000 zł73 m² 5 509,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł26 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: elbląg, ul. Gwiezdna. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dogodnym dostępem do różnorodnych udogodnień. W pobliżu: punkty handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

262 500 zł38 m² 6 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz jak chcesz? Zależy Ci, aby mieć dostęp do pełnej infrastruktury, ale także do zieleni, która Cię ukoi po ciężkim dniu?.