Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg Modrzewina

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

515 000 zł49,20 m² 10 467,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ładne, ustawne mieszkanie W budynku Z 2014 r. Przystosowane dla osoby niepełnosprawnej cena: 515 000 zł 2 pokoje powierzchnia: 49,2 m2 II piętro wszystkie media Z miasta budynek.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł7 972 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 7972 m2 usytuowaną w Elblągu przy ul. Witkiewicza, w północnej dzielnicy miasta - Modrzewinie Dla działki brak jest obowiązującego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Biurowiec

Modrzewina,Elbląg

3 400 000 zł825,11 m² 4 120,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 958 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany na ul. Stanisława Sulimy w Elblągu. Budynek o powierzchni 825m2 składa się z trzech głównych stref użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

1 090 000 zł91 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Elblągu przy Al. Jana Pawła II (modrzewina). Czteropokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o metrażu 91,01 m2 w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 2-pokojowy apartament przy Alei Jana Pawła II Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament położony przy Alei Jana Pawła II, na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Rosnowskiego

Modrzewina,Elbląg

678 725 zł7 985 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w przemysłowej dzielnicy Elbląga Opis działki: powierzchnia: 7958 m2 (856/3 - 0,6776 m2 + 48 - 0,1182 m2) Kształt: wielokąt Energia elektryczna: tak Napięcie: 110 kv, 15 kv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

480 000 zł49 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Wchodzisz do środka i od razu czujesz, że to miejsce jest przemyślane, spokojne i ułożone. Każdy kąt ma tu swoje znaczenie. Każdy mebel swoje miejsce. To jedno z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

440 000 zł49 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ładne, ustawne mieszkanie W budynku Z 2014 r. Cena: 440 000 zł 2 pokoje powierzchnia: 49,2 m2 II piętro wszystkie media Z miasta budynek Z windą cichobieżną Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Rosnowskiego

Modrzewina-Południe,Elbląg

1 272 484 zł7 985 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Iwaszkiewicza

Modrzewina-Północ,Elbląg

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Elblągu w dzielnicy Modrzewina Północ przy ulicy Iwaszkiewicza o powierzchni 6000 m2. Nieruchomość znajduje się w otulinie lasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Modrzewina,Elbląg

399 999 zł58 m² 6 852,82 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

489 000 zł57 m² 8 594,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ul. Jana pawła II 1, 2 pokoje, osobna kuchnia, 5 piętro (cichobieżne windy), komórka lokatorska. Wgn - nieruchomośći oddział w Elblągu poleca 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Modrzewina,Elbląg

750 000 zł85 m² 8 809 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie doskonałe dla rodziny, która chce poczuć się komfortowo, stawia na wygodę, przestrzeń, oraz funkcjonalny rozkład. Nieruchomość znajduje się przy Modrzewinie, aleja Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

399 000 zł52 m² 7 701 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,81m2, przy alei Jana Pawła II (modrzewina). Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w budynku wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

1 300 zł44 m² 29,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, aleja Jana Pawła II, ogródek na tarasie. Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie dwupokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Modrzewina,Elbląg

4 000 zł91 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie o powierzchni 91,01 m2, znajdujący się w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek z 2018 roku, wykończone z najlepszych materiałów. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

428 000 zł52 m² 8 261 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

615 000 zł77 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz gotowego do wprowadzenia się, przestrzennego, niezwykle słonecznego apartamentu z miejscem w hali garażowej? Cenisz sobie komfort, spokój i niepowtarzalną elegancję? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

630 000 zł75 m² 8 384 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nie masz czasu i pomysłu na wykończenie własnego mieszkania deweloperskiego? Szukasz wyjątkowego, przestrzennego niezwykle słonecznego apartamentu dla siebie i swojej rodziny? Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

355 000 zł52 m² 6 861 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,74m2, przy alei Jana Pawła II ( Modrzewina). Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kruczkowskiego

Modrzewina,Elbląg

1 459 497 zł37 423 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu kupno działki Inwestycyjnej o pow. 37423m2. Elbląg Modrzewina ul. Kruczkowskiego Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kruczkowskiego

Modrzewina,Elbląg

1 496 920 zł37 423 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu kupno działki Inwestycyjnej o pow. 37423m2. Elbląg Modrzewina ul. Kruczkowskiego Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie terenu: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kruczkowskiego

Modrzewina,Elbląg

457 720 zł11 443 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu kupno działki Inwestycyjnej o pow. 11443m2. Elbląg Modrzewina ul. Kruczkowskiego Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Idealna oferta dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, Modrzewina

Modrzewina,Elbląg

5 000 000 zł45 000 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę zabudowaną (b. baza poprodukcyjna) o pow. 4,5 ha położoną w północno wschodniej,rozwojowej części Elbląga.Teren bardzo dobrze skomunikowany i w pełni uzbrojony.