dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Elbląg - Lista ofert

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

529 000 zł106,48 m² 4 968,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Przestrzeń z charakterem w sercu miasta 106,48 m dużych możliwości. 4 pokoje | ul. Trybunalska | 1 piętro | kamienica Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokorna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzy pokoje, media z miasta, dobry standard mieszkania z częściowym umeblowaniem Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 48 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na IV piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54,59 m² 6 411,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł34,58 m² 6 362,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,16 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, nowoczesne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z miejscem postojowym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

399 999 zł64,20 m² 6 230,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł26,74 m² 8 601,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 26,74 m położone przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. To propozycja dla osób, które szukają kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56,26 m² 9 651,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

709 000 zł62,14 m² 11 410 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament Z dużym balkonem W centrum elbląga neonowa point Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w samym sercu Elbląga, w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł59,32 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które spełni potrzeby Twojej rodziny? Pragniesz mieszkać w miejscu z bogatą infrastrukturą, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 500 zł106,34 m² 9 700,02 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dziś do zaoferowania posiadamy mieszkanie deweloperskie w nowo powstałej inwestycji w Elbląg przy ulic Oboźnej jaką jest Elzam Tower. Nieruchomość czteropokojowa składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,60 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji - przy parku dolinka 3-pokojowe mieszkanie | 52,6 m2 | Parter Na sprzedaż mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł64,89 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w bloku czteropiętrowym przy ul. Mickiewicza. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, w podwórku parking z wjazdem zabezpieczony szlabanem. Lokal słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,36 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia luksusowo wykończony apartament, położony na Starym Mieście. Lokal o pow. 39,36 m2 znajduje się na IV piętrze w budynku z windą. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 750 zł53 m² 7 542 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz prowadzić działalność w prestiżowym otoczeniu elbląskiej Starówki pełnej życia, historii i niepowtarzalnego klimatu? A może zależy Ci na elastycznym układzie i marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na mieszkanie 4 pokojowe, nad Jarem, ul. Janusza Korczaka Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114,48 m² 6 070,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania 4 - pokojowego położonego na ul. Orężnej w Elblągu. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Orężnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł71,32 m² 5 033,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 71,32m , drugie piętro, 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy Alei Grunwaldzkiej w Elblągu. To doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł36,30 m² 7 961,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Elbląg, ul. Nitschmanna Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nitschmanna w Elblągu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52,55 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na II piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na powierzchnię 52,55 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu. Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żyrardowskiej w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31,50 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe położone przy ul.Traugutta w Elblągu. Lokal o powierzchni 31,50 m2, znajduje się na IV piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przytulne, dwupokojowe mieszkanko mieszczące się na ostatnim, czwartym piętrze budynku przy ul. Teatralnej 21 w Elblągu. Powierzchnia użytkowa oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł50,10 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w nowym budownictwie gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z prywatną przestrzenią na zewnątrz, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na poddaszu budynku w spokojnej okolicy na ulicy Pionierskiej tuż przy Parku Kajki. Lokal przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Elblągu przy ul. Reja 18, w nowoczesnym budynku z 2011 roku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 30 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,10 m² 7 401 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwania mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości pod inwestycję w sprawdzonej lokalizacji? Ta oferta daje Ci pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

282 000 zł45,40 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe dla osób młodych na dobry początek. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. Płk. Dąbka w budynku administrowanym przez sm Sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 53 m | Elbląg, ul. Bałuckiego Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 052 zł42,41 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dziś do zaoferowania posiadamy mieszkanie deweloperskie w nowo powstałej inwestycji w Elbląg przy ulic Oboźnej jaką jest Elzam Tower. Nieruchomość dwupokojowa składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.