dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Elbląg - Sprzedaż i wynajem

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworkowa

Próchnik,Elbląg

349 000 zł85 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego mieszkania, z daleka od zgiełku miasta koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,70m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nad Jarem,Elbląg

735 000 zł93 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Szukasz dużego mieszkania, do którego będziesz mógł wprowadzić się bez remontu? Lubisz przestronne wnętrza? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

320 000 zł63 m² 5 111,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe wraz z piwnicą o pow. 8,60 m położone w Elblągu przy ul. Świerkowej. |Nieruchomość| - Mieszkanie o powierzchni 62,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nad Jarem,Elbląg

480 000 zł69 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, oddzielna kuchnia, 3 piętro, osiedle nad jarem, ul. Ogólna. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 68,8m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł69 m² 5 443 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 68,90 m2 kilka minut od starówki na ulicy Giermków. Lokal usytuowany na ostatnim- 5 piętrze w ocieplonej kamienicy. Jedyny lokal na piętrze, obok znajdują sie dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kępa Północna,Elbląg

340 000 zł60 m² 5 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam ciekawe mieszkanie o powierzchni 59,80 m2, w Elblągu usytuowany na czwartym piętrze na osiedlu w budynku przy ul. Matejki. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 59,80m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Centrum-Wschód,Elbląg

479 000 zł53 m² 8 970,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w wysokim standardzie wykończenia z gwarancją nowe. Niestandardowa gwarancja obejmuje roboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

272 000 zł39 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Myślisz o wykończonym, dwupokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy blisko parku? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Świetna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,Elbląg

303 940 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł35 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - ul. Starowiejska. Sprzedam nieruchomość o metrażu 35 m2. Mieszkanie znajdującą się na 3 pietrze i składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł37 m² 7 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w spokojnej i cichej okolicy? Chcesz zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie i funkcjonalności? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Elbląg

519 000 zł71 m² 7 289,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Okulickiego. Usytuowane na IX piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

188 000 zł32 m² 5 851 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone w Elblągu przy ulicy Browarnej nr 41. Trochę więcej o nieruchomości: mieszkanie liczy 32,13 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kępa Północna,Elbląg

299 999 zł66 m² 4 531,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

400 000 zł29 m² 13 746 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Marzycie Państwo o pięknie urządzonym mieszkaniu na elbląskiej Starówce, w nowym budynku z 2023 roku! To jedyna taka okazja. Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 29,10m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

485 000 zł48 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w bloku przy ulicy Traugutta, mieszkanie składa się z 3 pokoi, odrębnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł39 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fidu Nieruchomości Kredyty prezentuje na sprzedaż: mieszkanie, 2-pokojowe, 1 piętro, ul.Lubraniecka Powróciło mieszkanie po rezerwacji z powrotem do oferty sprzedaży! Obecnie w nowej niższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł35 m² 6 506 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w spokojnej i cichej okolicy ? Chcesz zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie i funkcjonalności. Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł32 m² 6 069 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Elblągu przy ulicy Browarnej. Trochę więcej o nieruchomości: mieszkanie liczy 32,13 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł35 m² 6 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35,40 m2, które znajduje się na czwartym piętrze przy ulicy Traugutta w Elblągu. Mieszkanie jest wygodne i dostępne dla osób o różnych potrzebach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Nowe Miasto,Elbląg

449 000 zł65 m² 6 937 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie w spokojnej okolicy? Chcesz mieszkać blisko pełnej infrastruktury, a równocześnie w cichym miejscu? A może masz rodzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

359 000 zł60 m² 6 023,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł43 m² 6 497 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze? A może szukasz mieszkania również jako inwestycja pod wynajem? Zapraszam Państwa do zakupu dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Elbląg

396 675 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Zawada to doskonała propozycja dla osób poszukujących własnego miejsca. Szeroki wachlarz mieszkań, które świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi, par rozpoczynających wspólną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie! Idealne dla pary, singla oraz każdego, kto ceni sobie dobry standard mieszkania, atrakcyjność lokalizacji, bliskość kawiarni, restauracji i pięknej architektury. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł38 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie blisko Starego Miasta. Sprzedam mieszkanie - wyremontowane gotowe do zamieszkania - 38 m2 - ulica Grochowska. Nieruchomość świetnie sprawdzi się dla singla, studenta, czy pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł53 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność sprzedać mieszkanie o powierzchni 52,59 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Elblągu. Apartament jest absolutnym unikatem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł53 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania w Elblągu, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji przy ulicy 12 Lutego. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Nowe Pole,Elbląg

370 000 zł48 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym. Lokal składa się z salonu z balkonem w stronę zachodnią, dwóch zamykanych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Elbląg

581 940 zł65 m² 9 015 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie świeżo wyremontowane, właściciele zadbali o to, aby była ona funkcjonalna, zaspokoiła wszystkie potrzeby przyszłych właścicieli a przy tym była przytulna. Tu po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

230 000 zł44 m² 5 210,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.11.2024 roku Wynajmę świetnie urządzone mieszkanie z wyposażeniem w Elblągu przy ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 42,54 m.kw położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

346 750 zł36 m² 9 599,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 36,12 mkw w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świetnie urządzone mieszkanie z wyposażeniem w Elblągu przy ulicy Wyczółkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 46 m.kw położone na III piętrze składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Elbląg

650 000 zł69 m² 9 410,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament elbląg bema zapraszamy na dni otwarte 12.09.2024 r. Apartament Elbląg Bema - to nowa oferta tylko w Fidu Nieruchomości, więc zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kamionka,Elbląg

280 000 zł38 m² 7 388 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wspaniała lokalizacja - ulica Urocza w Elblągu. Mieszkanie doskonałe dla rodziny lub inwestora. Mamy przyjemność sprzedać nieruchomość z potencjałem, która czeka na osobę z głową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum? Myślisz o takim do którego mógłbyś od razu wejść i mieszkać, a po przekroczeniu progu poczułbyś się naprawdę dobrze? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 990 zł69 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego mieszkania w nowym budownictwie, zależy Ci na wysokim komforcie życia? Mam wyjątkową ofertę, która spełni twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

187 000 zł25 m² 7 510 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Sprzedam wyposażoną kawalerkę - ul.Sadowa. Mieszkanie o powierzchni 24,90 m2 znajduje się na parterze dwupiętrowej, zmodernizowanej kamienicy przy ulicy Sadowej. Najbliższe sąsiedztwo to zadbane.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij