dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Elbląg - Sprzedaż i wynajem

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł51 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 50,80 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Chełmońskiego na osiedlu za politechniką. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

755 820 zł84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości American Home ma przyjemność przedstawić Państwu kolejną propozycję na runku pierwotnym. Nowo powstała inwestycja Kamienica Słoneczna Park łączy ze sobą wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł47 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kopernika. Mieszkanie o metrażu 47,38 m2 + piwnica 8,46m2. Nieruchomość znajduje się na parterze, w czteropiętrowym budynku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

380 000 zł76 m² 5 013,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fałata

Rakowo,Elbląg

458 000 zł53 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze z tarasem i przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Szukasz trzypokojowego mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia? Takiego do którego możesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł54 m² 8 324 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 53,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu z balkonem, dwóch niezależnych sypialni, kuchni z nowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

378 000 zł61 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 61,40 m2 m2 z balkonem usytuowane na 6 piętrze przy ulicy Okulickiego w bloku po termoizolacji. Lokal składa się z przestronnego salonu z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Rakowo,Elbląg

777 000 zł79 m² 9 845,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Poszukujesz mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji blisko parku, z garażem i ogródkiem? Taka perełka u nas, zapoznaj się z ofertą. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł47 m² 8 953 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta, blisko głównych atrakcji i udogodnień, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mieszkanie o łącznym metrażu 46,80 m2, znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł93 m² 5 894 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich - 1 piętro. Cena do negocjacji. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 93,15 m2, w którego skład wchodzi: kuchnia - otwarta, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Zawodzie,Elbląg

129 000 zł41 m² 3 139 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

758 000 zł101 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 101,20 m2, w atrakcyjnej lokalizacji, na samej starówce elbląskiej. Cały budynek jest ogrodzony. Możesz podzielić nieruchomość na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

670 000 zł60 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność sprzedać Państwu kolejne z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej 299 - Najnowszy budynek wybudowany w 2024 roku. Trochę więcej o mieszkaniu: metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe znajduje się na parterze w dwu piętrowej kamienicy przy ulicy Kilińskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Malborską. Mieszkanie posiada powierzchnię 43,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Nad Jarem,Elbląg

610 000 zł69 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie nad Jarem, przy ulicy Tuwima. Metraz 69 m2. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, salonu połączonego z kuchnia, łazienki i osobnego wc. Zabudowa kuchenna oraz całe agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł66 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Feniks Nieruchomości przedstawia apartament w regal Park. Parametry mieszkania: * powierzchnia 66,15 m2 * X piętro * dwa balkony * 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym * komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa,Elbląg

399 999 zł70 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł54 m² 6 848 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie, które pachnie poranną kawą i spokojem ul. Okrzei w Elblągu. Wyobraź sobie poranek. Delikatne promienie słońca wpadają przez okno, muskając podłogę w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł42 m² 6 723 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową? Chcesz się szybko przeprowadzić lub szukasz gotowca inwestycyjnego? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie na parterze przy ulicy Pawiej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 39 m2 * parter * 2 pokoje * aneks kuchenny * ogrzewania z miasta * ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł85 m² 3 893 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie - 84,76 m2 - 3 pokoje. Nieruchomość znajduje się w Elblągu - przy ulicy Dworkowej w dzielnicy próchnik/krasny Las doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Na Stoku,Elbląg

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

270 000 zł43 m² 6 265 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka. Nieruchomość znajduje się dosłownie przy Parku Kajki, położona na czwartym piętrze w budynku zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Witoszewo,Elbląg

349 000 zł52 m² 6 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie m2, a mierząc po podłodze nawet więcej, usytuowane na 4 piętrze w bloku. Lokal składa się z przestronnego salonu 30 m2, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Rakowo,Elbląg

589 000 zł71 m² 8 252 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie przestronność, klimat i funkcjonalność? Oferujemy nieruchomość zlokalizowaną na parterze kamienicy przy ulicy Chopina, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

429 000 zł60 m² 7 198 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowo funkcjonalnego wnętrza dla siebie i swoich bliskich? Chcesz uniknąć uporczywych remontów? Marzysz o mieszkaniu w bardzo pożądanej lokalizacji Nad Jarem? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

278 901 zł58 m² 4 816,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Rakowo,Elbląg

171 111 zł27 m² 6 408,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 150 zł26 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: elbląg, ul. Gwiezdna. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dogodnym dostępem do różnorodnych udogodnień. W pobliżu: punkty handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

2 140 zł66 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Poszukujesz mieszkania 2 pokojowego na parterze? Jeżeli tak to znalazłeś/aś właściwy adres. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 47 m2 * 2 pokoje * parter * duża loggia * wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł45 m² 5 928 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta Elbląga, blisko głównych atrakcji i udogodnień, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mieszkanie o łącznym metrażu 44,70 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

758 000 zł101 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

820 000 zł75 m² 10 875,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, umeblowane mieszkanie z pięknym widokiem na las gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z widokiem na las, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

659 000 zł60 m² 10 935,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż mieszkanie W standardzie premium, 3 pokoje,balkon, gotowe do wprowadzenia. Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Jego łączna powierzchnia wynosi 64,7 m2. Składa się z: jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

419 000 zł65 m² 6 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na dużym, przestronnym mieszkaniu? Szukasz trzypokojowego, wygodnego lokalu w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie po generalnym remoncie, przygotowane do wprowadzenia. Parametry mieszkania: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Krasny Las,Elbląg

338 000 zł85 m² 3 988 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w Elblągu. Poszukujesz dużego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny? Cenisz sobie uroki przyrody, chciałbyś zamieszkać w otoczeniu Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komeńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Marzysz o miejscu, gdzie po ciężkim dniu możesz się zrelaksować na słonecznym balkonie? Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

265 000 zł48 m² 5 556 zł/m²