dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Elbląg - Lista ofert

274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł39 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w kameralnej i spokojnej okolicy? Szukasz nieruchomości na parterze z ogródkiem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł83 m² 6 506,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe cena 540tys.zł o powierzchni 83 m2 po generalnym remoncie + piwnica 11,6m2 z częścią ogrodu z wiatą rekreacyjną. Lokal mieści się na II-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł39 m² 9 231 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

AS nieruchomości poleca nowoczesne mieszkanie Z tarasem - osiedle sadowa * Gotowe do wprowadzenia, * Parter * 39 mkw * Taras 20 mkw. * zabudowy i agd w cenie * Komórka gospodarcza (10,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 12 Lutego

Centrum,Elbląg

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44m2, położone w centrum Elbląga przy ul. 12 lutego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł46 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 45,90 m2 usytuowane przy ul. Beniowskiego w bloku z lat 90-tych. Lokal składa się z przestronnego pokoju, drugiego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł48 m² 6 576 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

262 000 zł52 m² 5 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie na parterze, które staje się dostępne do sprzedaży w dogodnej lokalizacji przy ulicy Lubranieckiej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł38 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji(budynek z 1995 roku), przy ul. Królewieckiej, dostępne od zaraz Całe mieszkanie posiada 37,50 m2 i w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka w centrum miasta przy ulicy Hetmańskiej, wjazd na parking od ulicy Giermków. Parking dla mieszkańców zamykany na szlaban. Lokal składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

397 000 zł52 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Chełmońskiego. Mieszkanie o powierzchni 51,90 m2 usytuowane na parterze budynku. Dwustronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na ulicy Jaśminowej, blisko centrum i starego miasta. W mieszkaniu nowa elektryka i hydraulika. Nowa kuchnia z wbudowana plyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

778 260 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie czteropokojowe na 1. piętrze, przy ul. Kamiennej w Elblągu w nowym budownictwie. (Blok 2-piętrowy) Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum miasta Elbląga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 000 zł70 m² 5 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne mieszkanie 70 m2 usytuowane w bloku z 1996 roku przy ul. Robotniczej. Lokal składa się z 3 przestronnych pokoi, dużej nowoczesnej kuchni, łazienki z wanną i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Nowe Miasto,Elbląg

278 000 zł38 m² 7 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Sprzedam gotowy do zamieszkania lokal przy ul. Garncarskiej, fajnie urządzony z wszelkimi udogodnieniami. Apartament położony jest w sercu Elbląga - okna wychodzą na plac z fontanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Elbląg

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem (elbląg, nowogródzka). Mieszkanie wolne od zaraz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48m2 przy ulicy Nowogródzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

153 000 zł25 m² 6 018,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 25,42 m2, położone na parterze przy ul.Słonecznej. Budynek po termoizolacji, klatka schodowa po remoncie. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

425 000 zł47 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Marzycie Państwo o pięknie urządzonym mieszkaniu na elbląskiej Starówce! To jedyna taka okazja. Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m2 na ulicy Studziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł24 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Funkcjonalna, umeblowana kawalerka, po częściowym remoncie. Położona w centrum miasta. Usytuowana na parterze kamienicy 3-piętrowej przy ul.Kosynierów Gdyńskich. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł62 m² 7 427 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nareszcie jest - ciekawe- 3-pokojowe mieszkanie na zadbanym osiedlu. Nieruchomość w nowszych zasobach mieszkaniowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ul. Legionów. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grobla Świętego Jerzego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 085 000 zł97 m² 11 151 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz luksusowej nieruchomości, w której zakochasz się już od samego progu i która znajduje się w wyjątkowej lokalizacji i nowoczesnym budynku, zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 900 zł39 m² 49,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób wymagających powierzchnia 38,53 m2 2 pokoje I piętro balkon centralne ogrzewanie I ciepła woda Z sieci miejskiej umowa najmu okazjonalnego Do wynajmu mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie kompletnie umeblowane ( pralka, lodówka, zmywarka ). Mieszkanie zadbane. Skierowane do osób pracujących (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł74 m² 5 541 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

AS nieruchomości poleca klimatyczne mieszkanie trzypokojowe Z balkonem wyjątkowe: dwupokojowe +jednopokojowe sprzedaż lub zamiana Elbląg , ul. Robotnicza. * gotowe do wprowadzenia. * trzypokojowe. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Zawada,Elbląg

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Zawada w Elblągu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni ok. 18,5 m2, sypialni 10,5 m2, jasnej kuchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

235 000 zł38 m² 6 136 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na 7 piętrze w wieżowcu na ulicy Nowowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 38,30 m2, posiada funkcjonalny rozkład, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane na 5 piętrze w samym centrum miasta przy ulicy Hetmańskiej. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drzewna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

618 599 zł75 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czy kameralny komfort w sercu miasta jest możliwy? Owszem, to połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza oraz urokliwych zakątków Starego Miasta. Zobacz co dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł57 m² 3 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szukasz mieszkania w kamienicy do generalnego remontu ? Podam Ci pięć powodów dlaczego powinieneś skupić się właśnie nad wyborem tej nieruchomości : 1. Rozprowadzona nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

226 000 zł45 m² 4 978 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe ulica grunwaldzka 3-pokojowe mieszkanie w super okazyjnej cenie. Nieruchomość znajduje się w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej na 7 piętrze. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł37 m² 5 571 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie o metrażu 36,80 m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Świetnie sprawdzi się jako mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

264 000 zł46 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż (elbląg, traugutta) Myślisz o kupnie przestronnego mieszkania 2-pokojowego w dobrej lokalizacji? Chcesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego i nie inwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł54 m² 4 638 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie zarówno dla pary, jak i pod inwestycję wynajmu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 53,90 m2. Lokal usytuowany na I piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

244 000 zł45 m² 5 398,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Elbląg, ulica gustawa morcinka, parter, 2 ustawne pokoje wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe do własnej aranżacji przy ul. Gustaw Morcinka blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł41 m² 6 711 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowych zasobach mieszkaniowych w budynku el tower ulica Mielczarskiego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Elbląga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Stare Miasto,Elbląg

490 000 zł55 m² 8 941,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta. Wejście do budynku od strony podwórka, dostępnego jedynie dla mieszkańców. Domofon-zadbana czysta klatka. W każdym z głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

835 000 zł107 m² 7 806,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament w stylu loftowym, 3 pokojowy. Kupisz go w stanie deweloperskim i urządzisz według własnego uznania. Mieszkanie położone na I piętrze w restaurowanej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł35 m² 6 772 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze i czerpać dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żyrardowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł46 m² 6 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie w dobrej lokalizacji, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuje mieszkanie z nowszych zasobów 2008 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł48 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Zawadzie przy ul. Okulickiego w bloku po termoizolacji w 2022. Budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych- wejście do windy prosto z chodnika. Lokal na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł60 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na VI piętrze w budynku przy ul. Wybickiego w Elblągu. Lokal jest odświeżony, a więc pozwala na wprowadzenie się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Centrum,Elbląg

298 000 zł49 m² 6 112,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Trybunalskiej 9 w Elblągu. Mieszkanie o powierzchni 48,75 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dużej sypialni i łazienki.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij