dowolna

Mieszkania z aneksem Elbląg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł34 m² 6 083,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży interesujące 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, w Elblągu przy ul. Malborskiej. Lokal o powierzchni 33,7 m2 położony jest na IX piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bażantarnia,Elbląg

535 000 zł57 m² 9 327 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 57,36m2 przy ulicy Królewieckiej budynek korona. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze budynku przy ulicy Królewieckiej, został zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Zawodzie,Elbląg

160 000 zł34 m² 4 664,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Bażantarnia,Elbląg

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od od zaraz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 57,36m2 przy ulicy Królewieckiej budynek korona. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ulicy Mielczarskiego w inwestycji El Tower. Mieszkanie mieści się na VI piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł27 m² 51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem z pięknym widokiem. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł40 m² 9 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu przy ulicy Łęczyckiej. Sprzedam mieszkanie o metrażu 39,86 m2. Świetnie sprawdzi się dla pary jako mieszkanie na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Tu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

589 000 zł62 m² 9 456 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, gotowego do zamieszkania? Marzysz o ładnym wykończonym mieszkaniu? Zapoznaj się z tą ofertą. Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu korona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Na Stoku,Elbląg

265 000 zł52 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! sprzedam mieszkanie o pow. użytkowej 45m2 własnościowe, 2pokojowe +aneks kuchnia, łazienka,przedpokój , piwnica o pow. całkowitej 52,5m2 + ogródek z kurnikiem (dzierżawa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Zatorze,Elbląg

720 000 zł80 m² 8 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Elbląg, ulica mielczarskiego - nowe budynek eltower, mieszkanie W standarcie premium gotowe do zamieszkania, 1piętro, 4 pokoje, duży taras, balkon, garaż podziemny 2 miejsca postojowe. Harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chopina

Zawodzie,Elbląg

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Chopina 35 o powierzchni 73m2, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Zawodzie,Elbląg

583 000 zł61 m² 9 607,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Elbląg, ulica łęczycka nowe osiedle, nowe mieszkanie W standarcie premium po remoncie, 3 pokoje. Opis: lokalizacja: prężnie rozwijająca się część miasta, na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

404 000 zł41 m² 9 870,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budynku osiedla łęczycka. położone na parterze o pow.40,93m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

689 000 zł81 m² 8 461 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w Elblągu przy ulicy Łęczyckiej. Ta wyjątkowa nieruchomość, sprawdzi się dla dużej rodziny, która chciałaby korzystać z przestrzeni dającą komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

2 000 zł46 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park Oferta wynajmu nowego mieszkania w centrum Lokal na II piętrz o pow. 45,65m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Kazimierza Jagiellończyka

Ogrody,Elbląg

279 000 zł36 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Chcesz zainwestować w swoją pierwszą nieruchomość? Zależy Ci, żeby mieszać w bardzo dobrej lokalizacji blisko wszystkich dogodności? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzeźnicka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł81 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania zlokalizowanego na Starym Mieście? Prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 81,16 m2. Nieruchomość wybudowana w 2010 roku, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Zawodzie,Elbląg

583 000 zł61 m² 9 566,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bednarska

Stare Miasto,Elbląg

3 500 zł53 m² 66,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Elblągu. 2-pokojowy apartament ( 53m2), na Starym Mieście w Elblągu z balkonem ( widok na rzekę, bulwar) Bardzo ładne mieszkanie w nowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

595 000 zł61 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 3 pokoje - ul. Łęczycka - Najnowszy Etap Mamy przyjemność sprzedać Państwu kolejne z mieszkań przy ulicy Łęczyckiej. Trochę więcej o mieszkaniu : Metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

615 000 zł60 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 4 pokoje - ul. Łęczycka Funkcjonalny rozkład zaskoczy nie jedną osobę, która rozglądała się za nieruchomością w najnowszych blokach mieszkalnych przy ulicy Łęczyckiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł70 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mamy przyjemność sprzedać nieruchomość znajdującą się przy placu Słowiańskim w centrum Elbląga. Łączna powierzchnia nieruchomości to 69,57m2, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł52 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w nowszym budownictwie? A może zależy Ci na doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta? Jeśli cenisz sobie bliskość najważniejszych punktów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogródzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

865 000 zł93 m² 9 264 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w nowoczesnym klimacie? Interesują Cię kameralne osiedla z dala od miejskich blokowisk, lecz wizja wykończenia mieszkania deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

731 000 zł86 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

AS nieruchomości plaza nowoczesne budownictwo wielorodzinne plaza to miejsce, w którym życie płynie inaczej. Wybierając tą dobrze skomunikowaną lokalizację z dala od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

571 120 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam apartament 3-pokojowy z możliwością dokupienia : miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej Regal Park XIII piętro (stan deweloperski) Oferta dot. mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Maja

Centrum,Elbląg

319 000 zł40 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż, centrum, ul. 1 maja, 2 pokoje, III piętro, piwnica, parking, po generalnym remoncie. Jeżeli szukasz dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Centrum,Elbląg

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Przedmiotem sprzedaży jest piękne 3 pokojowe mieszkanie w Elbląg w Centrum, przy Ul kosynierów gdyńskich. Klimatyczna kamienica odrestaurowana, dach wymieniony 3 lata temu. Za budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Centrum,Elbląg

413 000 zł51 m² 8 066,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Elbląg, aleja tysiąclecia , 3 piętro, 3 pokoje, mieszkanie po generalnym remoncie, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie przy Alei Tysiąclecia w Elblągu, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

670 950 zł89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 89,46 m2 w wspaniałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie. Ciekawa oferta mieszkania w najbardziej prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 998 zł41 m² 8 280,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Nieruchomość jest w trakcie remontu i będzie gotowa do wprowadzenia na początku Grudnia. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Sprzedam ładne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta, o powierzchnia 33m2 ( I-piętro) + piwnica 1,6m2 Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Parking przy budynku (szlaban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

237 000 zł34 m² 6 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o pow.34m2 Bardzo dobra lokalizacja. Wieżowiec przy parku Modrzewie, z dużym parkingiem dla mieszkańców. Nowa elewacja, nowa winda, przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

467 000 zł61 m² 7 606 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem na panoramę miasta i na zalew wiślany. Lokal składa się z salonu z balkonem połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

268 000 zł34 m² 7 882 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku po termoizolacji usytuowane tuż obok parku Modrzewia. Lokal na 3 piętrze z windą z poziomu dworu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kępa Północna,Elbląg

1 500 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AS nieruchomości poleca rezerwacja Elbląg , Ul.Matejki * Umeblowane z AGD * Dwupokojowe * Drugie piętro * Wymagana kaucja Zapraszamy osoby pracujące , bez nałogów i zwierząt. Opłaty ;1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Elbląg

497 500 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie, w którym zakochasz się już od samego progu, zapoznaj się z ofertą poniżej. Niesamowitą zaletą tego mieszkania jest bezpośrednie sąsiedztwo i bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł60 m² 9 995 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kolejny wysokiej klasy apartament. Wykończony pod klucz - wchodzisz, mieszkasz i cieszysz się wyjątkowym wnętrzem. Mieszkanie zostało zaprojektowane i jest dopracowywane w każdym calu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 000 zł56 m² 8 672,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Łądne, ustawne mieszkanie w budynku z 2013 r. ul. Jana Pawła II Cena: 490 000 zł Powierzchnia 56,5 m2 Salon z kuchnią 2 sypialnie Loggia i Balkon 4 piętro z windą Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komeńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

398 160 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz funkcjonalnej nieruchomości usytuowanej w atrakcyjnej lokalizacji to mieszkanie jest dla Ciebie. Bardzo ciekawe rozkładowo dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł69 m² 9 079 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz gotowego do wprowadzenia się, przestrzennego, mieszkania na spokojnym osiedlu w dobrze skomunikowanej okolicy? Cenisz sobie komfort i spokój? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij