dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Elbląg - Lista ogłoszeń

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze. Mieszkanie umeblowane ( pralka, lodówka, meble pokojowe widoczne na zdjęciach ) czyste. Odrębne wejście do 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł53 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m, położone przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł65 m² 5 077 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 65 m2 z ogródkiem (część wspólna) Przy ulicy Kopernika znajduje się niepowtarzalne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

570 000 zł82 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestrzeni, którą możesz dopasować do swoich marzeń i stylu życia? Czy chcesz zamieszkać w sercu historycznego Elbląga, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

275 000 zł46 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 45,5m , parter, 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Łasztownia,Elbląg

1 550 zł34 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica poprzeczna, 2 pokoje, 1 piętro, po remoncie Z ogródkiem wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem mieszkanie w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na II pietrze w bloku IV piętrowym przy ul. Odzieżowej. Mieszkanie czyste, częściowo ( bez pralki ) umeblowane z balkonem. Typ umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piechoty

Winnica,Elbląg

258 900 zł33 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

359 000 zł67 m² 5 342,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu 67,2 m , 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grottgera, na skrzyżowaniu z ul. Rawską w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł41 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Miejsca przytulnego, wyremontowanego, w świetnej lokalizacji takiego, które będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 999 zł59 m² 6 313,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie idealne dla osób szukających wygody, funkcjonalności i przytulnej przestrzeni do życia. Lokalizacja Mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł34 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym kącie? A może szukasz inwestycji, która będzie przynosić korzyści? Prezentowana nieruchomość nadaje się idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

649 000 zł63 m² 10 272 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Styl, komfort i lokalizacja w samym sercu Elbląga! | 63,18 m | 3 pokoje | Balkon | Hala garażowa Szukasz eleganckiego, gotowego do wprowadzenia się mieszkania w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Elbląg

Nad Jarem,Elbląg

369 000 zł66 m² 5 565,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: d zielnica Nad Jarem niezwykle popularna i pożądana przez elblążan, jednocześnie uważana jest za okolicę z wysokimi czynszami za nieruchomość.Kolejna oferta biura wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

640 000 zł75 m² 8 544,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w centralnej części Elbląga. Lokal znajduje się na poddaszu zabytkowej kamienicy przy ul. Ogrodowej (3 piętro). Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł40 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w bloku przy ulicy Kopernika 12. Lokal składa się z dużego pokoju z balkonem, drugiego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł62 m² 7 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na dużym, przestronnym mieszkaniu? Szukasz trzypokojowego, wygodnego lokalu w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Winnica,Elbląg

330 000 zł38 m² 8 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Lubisz jasne, przytulne wnętrza i funkcjonalny układ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

685 000 zł57 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie wnętrze, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to jest Twoje miejsce. Jasne, eleganckie i dopracowane w najmniejszym szczególe od oświetlenia, przez zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

329 500 zł38 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szukasz dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie, do którego mógłbyś się od razu wprowadzić? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawada,Elbląg

1 500 zł29 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle zawada, ulica wybickiego, 2 małe pokoje, parter, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu prezentuje na wynajem mieszkanie w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego w centrum miasta. Dostępne od lutego 2026r. Lokal o pow. ok. 38m2 na V-tym piętrze (winda). Lokal składa się z salonu z tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 060,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m zlokalizowane w kameralnym budynku z 1950 roku. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym, a ciepła woda pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Nad Jarem,Elbląg

477 000 zł57 m² 8 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Nad Jarem przy ul. Leszczyńskiego. Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej części Elbląga ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł51 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne Miejsce dla Singla, pary lub jako Inwestycja Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie oferuje szybki dojazd do centrum miasta? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Kępa Północna,Elbląg

1 750 zł42 m² 41,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

665 000 zł101 m² 6 584 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, które od pierwszego wejrzenia zachwyca swoją przytulnością i harmonijnym układem. To mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 101 m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

406 570 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, nowocześnie urządzonego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,30 m, znajdującego się na parterze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

341 170 zł31 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz eleganckiego, nowocześnie urządzonego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów? A może interesuje Cię gotowa inwestycja pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł43 m² 7 019 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Elbląga świetny układ, wysoki sufit i opcja przebudowy! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,60 m, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

350 000 zł55 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwania idealnego miejsca dla siebie lub pod inwestycje, w dobrej lokalizacji? Chcesz urządzić mieszkanie według swojego własnego pomysłu? Mamy ofertę, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia