dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

325 000 zł77,14 m² 4 213,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 3 pokoje, III piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Alei Grunwaldzkiej. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przytulne, dwupokojowe mieszkanko mieszczące się na ostatnim, czwartym piętrze budynku przy ul. Teatralnej 21 w Elblągu. Powierzchnia użytkowa oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 30 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł91,80 m² 5 435,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Odkryj mieszkanie położone w samym sercu Elbląga przy ul. Bema. Lokal o powierzchni 91,8 m znajduje się na parterze, co czyni go niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Dzięki imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł120,30 m² 7 556,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie na starym mieście - ul. Kowalska, elbląg Na sprzedaż oferujemy przestronne i reprezentacyjne mieszkanie położone w samym sercu elbląskiego Starego Miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

232 000 zł38,20 m² 6 073,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie dwupokojowe mieszkanie w Elbląg na ul. Jaśminowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania położonego przy ul. Jaśminowej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł27,60 m² 7 572,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Królewieckiej 138 w Elblągu usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 27,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł160,85 m² 4 600,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja inwestycyjna kamienica z gotowym dochodem! Szukasz pewnej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Ta elegancka kamienica to gotowa propozycja dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł57,68 m² 6 570,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje w dobrej lokalizacji, media z miasta duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,68 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz walizki? Prezentujemy idealną ofertę. Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,40 m2 przy ulicy Wybickiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,03 m² 6 955,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj urok klasycznego mieszkania w centrum miasta przy ul. Związku Jaszczurczego. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie, które łączy sprawdzoną jakość wykonania z doskonałym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł67,11 m² 11 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 67,11 m, po generalnym remoncie dopracowane z dbałością o każdy szczegół, tworzące spójną i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Proponujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze przy ul.Wyczółkowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnej kuchni, sypialni, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 908 zł42,49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczna Park nowa inwestycja deweloperska w Elblągu Szukasz nowego mieszkania, ale najpierw musisz sprzedać swoje obecne? W inwestycji Słoneczna Park przygotowaliśmy rozwiązanie, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem - Regal Park, XI piętro Lokalizacja: regal Park, XI piętro Powierzchnia: 128,86 m2 W cenie: lokal mieszkalny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł52,30 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone na 2. piętrze w kamienicy przy ulicy Grochowskiej. Lokal oferuje funkcjonalny układ i stanowi dobrą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł57,57 m² 6 079,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, mieszczące się na wygodnym pierwszym piętrze, w pięknej odnowionej kamienicy, przy ul. Okrzei 8.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Marzysz o własnym kącie w sercu Elbląga? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy kawalerkę przy ul. 1 maja - lokalizację, która jest kluczem do Twojego sukcesu! Dlaczego to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł58,55 m² 9 393,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży Mieszkanie 58,55 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Elbląg, ul. Stanisława Moniuszki 3 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Andersa w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,50 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka w Elblągu usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,10 m² 7 470,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Fromborskiej w Elblągu. Atuty nieruchomości - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł120,95 m² 9 880,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 120,95m2.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,30 m² 6 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w Elblągu Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

723 948 zł78,69 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,82 m² 9 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment->dwupoziomowe mieszkanie 91,82 m | Willa Rosa | Winda | Centrum Elbląga Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91,82 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100,70 m² 7 149,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 100,70 m2, zlokalizowany w samym centrum Elbląga przy ul. Oboźnej. Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł130 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł72,60 m² 7 713,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią mieszczące, się na wygodnym pierwszym piętrze przy ul. Wspólnej 42 w Elblągu, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokorna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

trzy pokoje, media z miasta, dobry standard mieszkania z częściowym umeblowaniem Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 48 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku, w samym sercu miasta przy ulicy Grunwaldzkiej. To oferta, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Królewiecka Powierzchnia: 66 m2 Mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Mieszkanie o łącznej powierzchni: 84,10 m2 składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,80 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na szczycie codzienności Twoje miejsce z charakterem Wyobraź sobie: otwierasz drzwi mieszkania i od razu czujesz przestrzeń. Jasne światło wpada przez okna, a przed Tobą salon,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Andersa - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,50 m2. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij