dowolna

Mieszkania wyremontowane Elbląg - Oferty sprzedaży i wynajmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł32 m² 7 919,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone przy ul. Ogrodowej w Elblągu, na 3. piętrze w kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja atrakcyjna cena! Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie umeblowane z pralka i lodówką, usytuowane na parterze bloku 3 piętrowego Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. Wysoka jakość wykończenia oraz jasne wnętrza tworzą przytulny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

333 333 zł49 m² 6 802,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Ogrody,Elbląg

155 000 zł25 m² 6 155,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

155 000 zł za kawalerkę na Robotniczej. Tak, wymaga generalnego remontu. Ale właśnie dlatego to jedna z najniższych cen za mieszkanie w Elblągu i szansa, żeby za niewielkie pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

915 000 zł115 m² 7 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby zamieszkać w przestronnym dwupoziomowym apartamencie z widokiem na Park Dolinka oraz miejscem w hali garażowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

2 100 zł47 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park | ul. Królewiecka | Elbląg Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które ma klimat, świetną lokalizację i po prostu dobrą energię właśnie je znalazłeś. Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne czteropokojowe mieszkanie o pow. 120,95m2 z dwoma tarasami w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

365 000 zł43 m² 8 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowoczesnego dwupokojowego mieszkania, po remoncie gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej. A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Winnica,Elbląg

619 000 zł60 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Marzysz o mieszkaniu na prestiżowym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Zapraszam na prezentację gotowego do wprowadzenia się, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

2 300 zł45 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

830 000 zł79 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz umeblowanego mieszkania z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Elbląg

415 000 zł59 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Tu nie ma miejsca na niedopowiedzenia: 415 000 zł za mieszkanie przy ul. Kopernika i 30 000 zł za garaż 18 m , który jest integralną częścią tej oferty/ zakup obligatoryjny. Łącznie: 445.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

430 000 zł76 m² 5 635,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, 2 piętro, centrum elbląga, ul. Obożna 21. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 76,3 m2, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Rakowo,Elbląg

449 000 zł50 m² 8 996,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Królewieckiej w Elblągu - 49,91 m Opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 400 zł79 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

579 000 zł60 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia od zaraz? Ważna jest dla Ciebie estetyka wnętrza i wygoda życia codziennego? Zapraszam, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprzeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

565 000 zł72 m² 7 795,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się dom. Wyobraź sobie sobotni poranek. Dzieci już nie siedzą przy ekranach wybiegają do własnego ogródka. Słychać śmiech, piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w Elblągu przy ul. Pionierskiej, tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.05.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ul. Pionierskiej tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.06.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w cichym, kameralnym miejscu Parametry mieszkania: * powierzchnia 59.6 * 3 pokoje * I piętro * balkon/logia * komórka lokatorska * media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

925 000 zł115 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Elegancja, przestrzeń i Widok na Historię Twoje Nowe Miejsce na mapie Elbląga Szukasz mieszkania, które nie tylko pomieści Twoją rodzinę, ale stanie się Twoją prywatną enklawą komfortu? Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Elbląg

428 000 zł51 m² 8 408,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie /elbląg centrum / Warmia rezerwacja do 15.04.2026 3TREE- NA SPRZEDAŻ nowoczesne mieszkanie przy parku - cisza, zieleń i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Nad Jarem,Elbląg

598 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 59,80 m, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

399 999 zł60 m² 6 722,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

749 000 zł52 m² 14 420,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Elbląg, al. Jana Pawła II Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy w pełni urządzone mieszkanie w Elblągu przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w nowym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Truso,Elbląg

479 000 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowoczesnym budynku "korona Elbląga" przy ul. Częstochowskiej. Lokal na 6 piętrze, przestronna klatka schodowa, nowoczesna cichobieżna winda. Na powierzchnię 44,35 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

375 000 zł59 m² 6 396,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie w którego skład wchodzi: 3-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój o powierzchni użytkowej 58,63m2. Ekspozycja okien na stronę południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na parterze w bloku przy ul. Lotniczej. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Przy budynku parking z wjazdem ze szlabanem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł56 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz wprowadzić się w przyszłym tygodniu? Czytaj dalej, bo ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł56 m² 6 051,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W spokojnej części Elbląg, przy ulicy Okrzei 9, w otoczeniu klasycznych kamienic, kryje się mieszkanie z historią miejsce, które z łatwością może stać się miejscem wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł43 m² 7 594,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki? Ta oferta to idealny gotowiec po generalnym remoncie, w pełni umeblowany i zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

829 000 zł115 m² 7 208,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, dwupoziomowe w Elblągu przy ulicy Nitschmanna o powierzchni 115 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku z nowszych zasobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Kamionka,Elbląg

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

509 000 zł73 m² 7 001,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu ofertę mieszkania gotowego do wprowadzenia o powierzchni 72,7m2, 2 piętro, antresola, ul. Grottgera 3. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

419 000 zł48 m² 8 711 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego i gotowego do wprowadzenia się mieszkania? Marzysz o własnym M, w zacisznym i jednocześnie, dobrze skomunikowanym z resztą miasta, miejscu? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Elbląg

395 000 zł55 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m, położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Oboźnej w Elblągu. Nieruchomość łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł62 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budynku, do którego możesz wprowadzić się z rodziną bez konieczności przeprowadzania remontów? Zależy Ci na wygodzie, gotowym wnętrzu oraz dobrej dostępności.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij