dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł55 m² 5 082 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukają Państwo mieszkania dwupokojowego z balkonem w super cenie, a do tego w pełni rozkładowego i w dobrej lokalizacji, do którego można się od razu wprowadzić? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł40 m² 4 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Kilińskiego. Wysoki parter zapewnia komfort mieszkania na pierwszej kondygnacji, choćby ze względu na stan zdrowia, jednocześnie bez obawy, że ktoś będzie zaglądał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł45 m² 6 386,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne mieszkanie W odnowionej kamienicy - 45,25m2 - 2 pokoje - 3 piętro - łazienka z prysznicem i W.C. - otwarta kuchnia z oknem - wydzielona garderoba - przedpokój - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum na parterze idealne pod działaność gospodarczą cena: 180 000 zł powierzchnia: 47 m2 wszystkie media Z miasta Proponujemy Państwu zakup 2-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł45 m² 6 519,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Elbląg, ulica ogrodowa,piekne mieszkanie W kamienicy W standarcie premium. Harmonia, prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł54 m² 6 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Nie lubisz zgiełku miasta, a zarazem chcesz mieszkać blisko wszystkich udogodnień? To ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

384 000 zł39 m² 9 741 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Elbląg, mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż, neonowa Point ul. 3 maja 15, nowe mieszkanie deweloperskie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja : Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł37 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób wymagających powierzchnia 37,29 m2 2 pokoje parter taras centralne ogrzewanie I ciepła woda Z sieci miejskiej umowa najmu okazjonalnego Do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 690 zł35 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Zostało odświeżone, i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

288 000 zł41 m² 6 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie, po generalnym remoncie. Przy parku Kajki, przy ul. Płk. Dąbka 76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł49 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji? A może zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym na parterze na spokojnym osiedlu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł50 m² 3 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy przy ul. Traugutta w Elblągu. Lokal jest do remontu, a więc pozwala to na urządzenie go według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Centrum,Elbląg

319 000 zł60 m² 5 357,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica andrzeja struga, 2 pokoje, parter, piwnica. Wgn - największa sieć nieruchomości w Polsce zaprasza na prezentację mieszkania w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł51 m² 4 940,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum blisko starego miasta mieszkanie do własnej aranżacji atrakcyjna cena: 250 000 zł powierzchnia: 50,6 m2 V piętro 2 pokoje Z mozliwością przerobienia na 3 wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję nowe mieszkanie, nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone, w pełni wyposażone w budynku przy ul. Królewieckiej Regal Park. Mieszkanie złożone jest z 2 pokoi + garderoby Regal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 950 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Neonowa Point 3 Maja 15 Mieszkanie numer 11! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,30 m2 w wspaniałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł44 m² 4 864 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

2 pokoje - 44,20 m2 - ul.Okrzei Szybko, sprawnie, wszędzie blisko i w atrakcyjnej cenie. Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłoczowskiego

Nad Jarem,Elbląg

255 300 zł37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim piętrze od strony południowej(słonecznej) na osiedlu " Nad Jarem". Lokal posiada salon wraz z aneksem kuchennym, jadalnią i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

409 000 zł49 m² 8 269 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz dla siebie czegoś wyjątkowego? Uwielbiasz przestrzeń? Zależy Ci na nieruchomości w nowszym budownictwie? Prezentuję ofertę dwupokojowego mieszkania w Kamienicy Marszałka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ulicy Mielczarskiego w inwestycji El Tower. Posiadamy w ofercie dwie takie same nieruchomości. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefczyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł37 m² 3 767 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Budynek po termoizolacji i remoncie dachu. Lokal w stanie do generalnego remontu, okna pcv. W mieszkaniu dotąd było ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł48 m² 5 430 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze? Masz dzieci i chcesz, żeby miały blisko do przedszkola, a później do szkoły? Ta oferta powinna Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł47 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego dla siebie i rodziny? Doceniasz możliwość realizacji własnych pomysłów w aranżacji wnętrz? Zapoznaj się z naszą nową ofertą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefczyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł37 m² 3 767 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Stefczyka w Elblągu. Lokal jest do kapitalnego remontu, stąd można go urządzić wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Centrum,Elbląg

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. Dostępne od zaraz. Ścisłe centrum miasta. 4 piętro. Mieszkanie umeblowane, osobna kuchnia z wyposażeniem (lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Zawada,Elbląg

232 000 zł41 m² 5 658,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Podgórnej na osiedlu Zawada w Elblągu. Usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, gdzie blisko jest do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

188 000 zł37 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu - ul. Grunwaldzka, media z miasta. Sprzedam ciekawe mieszkanie o powierzchni 37,30 m.kw z którego dostaniesz się w każdy punkt miasta - jest to oferta dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł46 m² 6 688 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku przy ulicy Romualda Traugutta. Ten słoneczny lokal o powierzchni 46,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

212 000 zł28 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położne na III piętrze przy ul.Słonecznej. Lokal po remoncie. Łazienka- glazura, terakota, kabina prysznicowa, pralka. Wnęka kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kilińskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 500 zł43 m² 5 387 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

2 pokojowe mieszkanie po remoncie, blisko dworca, położone na 1. piętrze Przestronne mieszkanie o powierzchni 42,60m2 składa się z pięknego salonu, w którym znajduje się biokominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

217 000 zł37 m² 5 869,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji Z zasobów sm"sielanka" cena: 217 000 zł cena do negocjacji! powierzchnia: 36,97 m2 2 pokoje parter Polecamy Państwu mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł38 m² 5 730,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie 2-pok. w centrum Elbląga, na II piętrze o pow. 37,52m2, składające się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Witoszewo,Elbląg

309 000 zł51 m² 6 023,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż elbląg, ulica wyspiańskiego, parter, piwnica, po remoncie. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł38 m² 6 026 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuję mieszkanie dwupokojowe z balkonem w świetnej lokalizacji! Mieszkanie usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Zatorze,Elbląg

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - nowe budynek eltower, mieszkanie W standarcie premium gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł54 m² 6 055 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Królewieckiej, blisko starego miasta Okolica jest spokojna i bardzo atrakcyjna dla osób, które doceniają bliskość terenów do spacerów.