dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawada

Zawada,Elbląg

120 000 zł48 m² 2 515,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie jasne i słoneczne, duży pokój wychodzi na południowy wschód, kuchnia i mały pokój na południowy zachód. Mieszkanie odświeżone, natychmiast do zasiedlenia, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

146 000 zł44 m² 3 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Elbląga W okolicy 100 m teatr, kino , centrum handlowe, plac zabaw, biedronka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pawia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, przytulne mieszkanie, w dobrym sąsiedztwie, tanio - do odświeżenia. Niedaleko park, dostęp do komunikacji miejskiej, własny ogródek, od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Grunwaldzka

Śródmieście,Elbląg

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej o pow. ok 55 m2, 2 pokoje, po remoncie - obecnie do odświeżenia - malowanie, ogrzewanie gazowe piecyk gazowy w pełni sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2 położone na I piętrze w budynku trzypiętrowym przy ul. Robotniczej w Elblągu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

190 000 zł53 m² 3 574,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Królewiecka Mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 53,15 m2, położone na II piętrze budynku trzykondygnacyjnego. Mieszkanie składa się z 2 dużych, słonecznych pokoi, dużej kuchni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 zł58 m² 15,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 - pokojowe z aneksem kuchennym (w jednym pokoju) położone na II piętrze, pokoje nieumeblowane, umeblowany aneks kuchenny. W lokalu nie ma gazu, ciepła woda na prąd. Cena 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Tysiąclecia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (52 m2), z oddzielną kuchnią i łazienką. W mieszkaniu przestronny, zabudowany balkon. Mieszkanie na 6 piętrze w ocieplonym, wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawada

Zawada,Elbląg

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, świeżo odnowione mieszkanie na parterze czteropiętrowego budynku na oś. Zawada, przy parku, częściowo umeblowane, kuchnia, łazienka, balkon, 800 zł (w tym czynsz) +opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

700 zł63 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena to 700 zł (w tym już jest opłata za czynsz) + inne opłaty(światło, woda,gaz). Kaucja 700zł (może być płatna w ratach). Ogrzewanie etażowe (piec dwufunkcyjny), 2 pokoje przechodnie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o wysokim standardzie w centrum Elbląga. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze przy ul.Nitschmanna nad sklepami. Jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, położone jest na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Elbląg

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, miesięczna cena z wliczonymi opłatami (+energia)! Podłączony internet i kablówka! 2 pokoje (salon i sypialnia), kuchnia z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zakrzewo,Elbląg

145 000 zł48 m² 3 039,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam odświeżone mieszkanie dwupokojowe Z balkonem I piwnicą Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone na 9 piętrze w bloku 10-ciopiętrowym na ul. Szarych Szeregów. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie W centrum elbląga ( pasaż- ul. Bałuckiego ) ->dogodna lokalizacja ->w pobliżu przedszkole, pasaż handlowy, przystanek tramwajowy oraz autobusowy,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Elbląg

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z kuchnio salonem. Duże okna w każdym z dwu pokoi i kuchni. łazienka z kabiną oraz wanną narożną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

235 000 zł55 m² 4 241,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przytulne, jasne mieszkanie do sprzedaży z pełnym umeblowaniem. Salon 21m2 z wydzielona strefa sypialną i wyjściem na balkon - okna południowo zachodnie. Przestronny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Śródmieście,Elbląg

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe ze skosami położone w Elblągu przy ul. Słonecznej, rok budowy budynku 1996-7, powierzchnia 45m2, przy podłodze 52m2, znajdujące się na IV piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

900 zł41 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia o metrażu 41 m2.Lokal znajduje się w wieżowcach przy ulicy Malborskiej. Mieszkanie umeblowane. Cena za miesiąc za wynajęcie to 900 zł(w tym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam przestronne i funkcjonalne mieszkanie.Prestiżowa lokalizacja nieruchomości Centrum miasta, okno z widokiem na Ratusz Miejski. Mieszkanie jest praktyczne, ma wnęki, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Elbląg

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na elbląskiej starówce,nowe umeblowane cena 1000zl plus opłaty tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Nad Jarem,Elbląg

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, umeblowane, podłoga parkiet, jasna kuchnia, osobno toaleta. Do podanej ceny dochodzą opłaty według zużycia - liczniki. Mieszkanie wolne od zaraz. 2 pokoje , parter , 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Śródmieście,Elbląg

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie. Sprzedam przytulne mieszkanie 2 pokojowe - 56 m2 w samym centrum Elbląga - własnościowe. Nowe budownictwo przy ul. 3 maja. Wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nad Jarem

Nad Jarem,Elbląg

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 - pokojowe, osiedle Nad Jarem, ciche, umeblowane, pokoj dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia; bardzo dobrze skomunikowane (w pobliżu pętla tramwajowa, autobus). Cena 1500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagonowa

Osiek,Elbląg

160 000 zł44 m² 3 678,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze. Dwa pokoje kuchnia, łazienka, piwnica. Wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju. Kuchnia i mały pokój umeblowane. Cena do negocjacji. Kontakt pod numerem:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

700 zł63 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

cena to 700 zł(w tym opłata za czynsz)+opłaty. Częściowo umeblowane. Ogródek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

187 000 zł47 m² 3 987,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

O f E R T A B E Z P O Ś R E D N I A sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 46,90 m2 w Elblągu przy ul. Królewieckiej 142b 2 piętro. Dobra lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Śródmieście,Elbląg

135 000 zł27 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie kawalerka 2 pokoje + aneks kuchenny, szafa Komandor, nowe zasoby, bardzo cicha i ciepła, idealna pod inwestycję lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

178 673 zł48 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

pokój sypialny 11 m2, salon 16,5 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane , łazienka z ciepła wodą, ogrzewanie co miejskie nieopomiarowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

220 000 zł63 m² 3 492 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuchnia umeblowana ogródek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Elbląg

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe na elblaskiej starowce nowe umeblowane wolne od 1 maja mieszkanie posiada kuchnie W zabudowie wszystko W chromie , nowa lazienke, pralke bosch

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Śródmieście,Elbląg

165 000 zł43 m² 3 837 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe świeżo po remoncie. Nowa elewacja bloku (ocieplona). Świetna lokalizacja: centrum, blisko szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka. Blisko do przystanku, w pobliżu park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawada

Zawada,Elbląg

950 zł49 m² 19,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie wynajmu jest czynsz. Najemca dodatkowo płaci za prąd i wodę - wg. zużycia (ok. 50 zł/ mies.). Mieszkanie umeblowane. Miejsc do spania: 3 osoby dorosłe, 1 dziecko do lat 10. Kaucja 1400 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wygodne, dwustronne mieszkanie 34m2 w dwupiętrowej kamienicy. Słoneczne, ładne skosy, duża kuchnia, dwa pokoje, przedpokój i tylko wc. Brak łazienki - istnieje możliwość zrobienia. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

53 m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w stanie dobrym dwupokojowe,oddzielna kuchnia.Na podłodze parkiet, łazienka kafle.Mieszkanie dobrze usytuowane względem słoń-cały dzień w dużym pokoju.Blok posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe,przejściowe mieszkanie,wc,prysznic,okna pcv, piece,centrum. Cena 800 zł+ 140 zł czynsz+ media wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie W centrum! Sprzedam komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w nowym bloku przy ulicy 3 Maja w Elblągu. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, pow. 36 m2, duża kuchnia, i piętro, ul. Słoneczna. Cena: 110 tys. Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Elbląg

248 000 zł59 m² 4 203,39 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta, pow.59,4m2 przy podłodze ok 110 m2. Mieszkanie typu studio na poddaszu kamiennicy z lat 90-tych, świetnie usytuowane wszędzie blisko. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 37m2 oraz przynależne pomieszczenie przypiwniczne o powierzchni 5,30m2 przy ulicy fromborskiej, II piętro. Mieszkanie składa się z dwóch.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij