dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giermków

Nowe Miasto,Elbląg

279 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Elbląg, ulica giermków, 2 pokoje, aneks kuchenny, po remoncie, idealna jako inwestycja! Poszukujesz mieszkania i nie chcesz martwić się remontem- na start lub jako gotową inwestycję- dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł48 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie, kompletnie wyposażone do wynajęcia! Jeżeli chcesz zamieszkać na "zawadzie" i korzystać z możliwości, które daje ta dzielnica, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

192 000 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do własnej aranżacji - ulica Malborska. Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Elbląga położonej w południowym krańcu miasta przy ulicy Malborskiej. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stary Rynek

Stare Miasto,Elbląg

2 200 zł103 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na starówce elbląskiej. Mieszkanie dwupiętrowe w kamienicy znajduje się na 2 piętrze i składa się z: i poziom mieszkania: duża łazienka z wanną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł41 m² 8 512 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w nowoczesnej lokalizacji. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w Elblągu przy ul. Łęczyckiej wybudowanym w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł41 m² 6 529,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie po remoncie położone na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji i remoncie dachu. Mieszkanie wyremontowane było dla siebie, co oznacza, że nie jest jedynie przygotowane do sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 43m2 w centrum Elbląga, umeblowane. Ogrzewanie miejskie. Osiedle ze szlabanem + miejsce parkingowe. Wynajmę osobie samotnej lub parze bezdzietnej (pracującym) Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł26 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia śliczne i przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal składa sie z salonu połączonego z kuchnią, wydzielonej widnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł26 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu do sprzedaży śliczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal składa sie z salonu połączonego z kuchnią, wydzielonej widnej sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł48 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary bądź rodziny. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Fromborskiej na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł48 m² 5 346 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze? Masz dzieci i chcesz, żeby miały blisko do przedszkola, a później do szkoły? Ta oferta powinna Cię zainteresować! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Piechoty w Elblągu (budynek wam) o powierzchni 50m2, 2 piętro, 2 pokoje, duża widna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, duży balkon na długość całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł68 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68m2! położone na III piętrze kamienicy, w centrum Elbląga. Nieruchomość po gruntownym remoncie. umeblowana z urządzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłoczowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 300 zł37 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym kącie? Może chcesz zainwestować i czerpać zyski z wynajmu? Nie masz czasu na żmudne remonty? Mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł48 m² 6 184 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania? Nie masz ochoty na przeprowadzanie uciążliwych remontów? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lexnova Wynajmie nowy apartament o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, w nowym budynku kameralis na IV piętrze o pow.44m2 + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zawada,Elbląg

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne, słoneczne mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym cena: 265 000 zł powierzchnia: 47,7 m2 II piętro wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

2 200 zł75 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Starówce w Elblągu. Lokal ma 74,70 m2 i składa się z: kuchni z wyjściem na balkon od strony osiedla, sypialani, salonu, korytarza, małej toalety oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 950 zł43 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka. Dlaczego warto wynająć właśnie tą nieruchomość ? Mieszkanie świetnie sprawdzi się na start dla rodziny, każdy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł34 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadbane mieszkanie na ulicy Kwiatowej. Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 33,62 m2 na ulicy Kwiatowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

345 446 zł52 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Deweloperskie Apartament 2-pokojowy o pow.51,59 m2 z balkonem Kameralny budynek, składający się z 20-tu mieszkań. Budynek już po odbiorze technicznym, lokale gotowe do wydania. Mając na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

236 000 zł34 m² 6 961,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Fidu Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Grunwaldzkiej w pełni rozkładowe, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

192 000 zł45 m² 4 257,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Imperium Nieruchomości ma przyjemność reprezentować wspaniałych klientów w sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w dogodnej lokalizacji, przy ul. Robotniczej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe przytulne mieszkanie na 5 piętrze w nowym bloku mieszkalnym z dwoma windami, z nowym wyposażeniem agd. W salonie wygodna kanapa, aneks sypialniany z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Kamionka,Elbląg

320 000 zł42 m² 7 655,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Atrakcyjne mieszkanie po remoncie. Bardzo dobra, poszukiwana lokalizacja Nad jarem - Kamionka. Duży parking dla mieszkańców. Blisko do szkół, sklepów, przedszkoli, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AS nieruchomości poleca mieszkanie dwupokojowe Z ogrodkiem Elbląg, ul. Płocka * Umeblowane z agd * Pierwsze piętro * Ogródek * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł37 m² 5 834 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz nieruchomości w spokojnym miejscu do zamieszkania a jednocześnie niedaleko centrum Elbląga? To znaczy, że szukasz właśnie mieszkania w tej okolicy. 1. ogrzewanie nowe gazowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na ul. Pokornej 9. - powierzchnia 37,11 - piwnica 3,70 - 2 pokoje - parter - okno balkonowe z balustradą - media z miasta - czynsz 340 zł Cena 210.000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

399 000 zł52 m² 7 701 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,81m2, przy alei Jana Pawła II (modrzewina). Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w budynku wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł51 m² 4 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukają Państwo dwupokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta może spełnić Wasze oczekiwania! Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

318 000 zł62 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 62m2 na pierwszym pietrze, świetna lokalizacja, blisko Kaufland, boedronka, swiatowid, cinemacity, apteki, banki, parki, szkoły, przedszkola itd. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Modrzewina,Elbląg

1 300 zł44 m² 29,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, aleja Jana Pawła II, ogródek na tarasie. Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie dwupokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

376 000 zł62 m² 6 055 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 62,10 m2 ulica Leona Wyczółkowskiego (osiedle za Politechniką) Mam przyjemność zaprezentować, a zarazem sprzedać Państwu przytulne mieszkanie na jednym z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł46 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, nigdy nie używane. Położone przy spokojnej, cichej ulicy Szczecińskiej, z dobrym wyjazdem z Elbląga. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek czteropiętrowy, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania 2 pokojowego w centrum miasta. Lokal o pow. ok. 38m2 na V-tym piętrze (winda). Lokal składa się z salonu z tv, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł43 m² 5 517 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 300 zł49 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowe mieszkanie W regal parku! cena najmu: 2 300 zł powierzchnia: 49,28 m2 2 pokoje I piętro taras Mieszkanie świeżo wykończone, położone w nowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł46 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł42 m² 35,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy starówce - idealne dla pary lub rodziny 3-osobwej - 42,36m2 - 2 pokoje - łazienka z W.C. - piwnica 7,0m2 - w pełni wyposażona osobna kuchnia koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł48 m² 5 010 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w dobrej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego na 4 piętrze w budynku przy ul. Okulickiego w Elblągu. Powierzchnia.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij