dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

1 800 zł41 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lexnova Wynajmie nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budynku osiedla łęczycka. położone na parterze o pow.40,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł38 m² 6 464 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwań idealnego miejsca dla swojej rodziny? Chcesz czerpać comiesięczny zysk z długoterminowego wynajmu? Trafiłeś idealnie! Koniecznie zapoznaj się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 zł48 m² 18,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2, położone na II piętrze. Lokal znajduje się w centrum miasta przy ul.Ślusarskiej. Mieszkanie umeblowane ( pralka, lodówka ). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Osiek,Elbląg

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie 49 m2, w księdze wieczystej 54 m2, mieści się na wysokim parterze, klatka jest zabezpieczona domofonem na kod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

254 000 zł42 m² 6 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie w Centrum Elbląga Jeżeli cenisz sobie centrum miasta to ta oferta jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł34 m² 5 494,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, ciepłe i słoneczne dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i piwnicą, na parterze, w urokliwej, cichej i spokojnej lokalizacji przy ul. Juliusza Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Rakowo,Elbląg

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, mieszkanie gotowe do zamieszkania, elbląg, osiedle korona, ulica królewiecka, 2 pokoje, 5 piętro, balkon. Wgn - nieruchomości oddział w Elblągu prezentuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł37 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu Rezydencja Dolinka, tuż przy parku. Lokal o powierzchni 37 m2- składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajchowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł36 m² 5 623 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Zajchowskiego. Bardzo ciepłe i słoneczne. Zieleń z tyłu budynku. Parking przed blokiem wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się na parterze w budynku przy ul. Wyspiańskiego. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji blisko szkoły, przedszkola, placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

227 000 zł35 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania pod inwestycję na wynajem? Chcesz zainwestować w swoją pierwszą nieruchomość? Zależy Ci, żeby mieszać w dobrej lokalizacji blisko wszystkich dogodności? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Na Stoku,Elbląg

342 000 zł42 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 2 pokoje, 2 piętro, 42M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul. Lubranieckiej o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane obok fontanny przy 1 Maja, kilka minut od Starówki. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze. Pokoje są niezależne, odrębna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

318 000 zł41 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnej nieruchomości w dobrej lokalizacji? Może chcesz zainwestować i czerpać zyski z wynajmu? Nie masz czasu na żmudne remonty? Mamy ofertę, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Kępa Północna,Elbląg

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wgn - nieruchomośći oddział w Elblągu poleca 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z osobną kuchnią, w Elblągu przy ulicy Brzeskiej 28, położone na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

287 000 zł55 m² 5 218 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

AS nieruchomości poleca; słoneczne I przestronne mieszkanie dwupokojowe Elbląg, ul.T. Kościuszki * Po remoncie. * dwupokojowe. * drugie piętro. * centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagonowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł48 m² 3 491,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w odnowionej kamienicy. Cena: 169000 zł. Cena za 1m2 3491,74 Powierzchnia 48,4 m2 I piętro Piwnica 4,9 m2 Czynsz 320 zł. Idealne na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Truso,Elbląg

299 000 zł48 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym na ogrodzonym osiedlu w Elblągu przy ulicy Królewieckiej 146 A. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagonowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł48 m² 3 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy trzypiętrowej. Budynek zadbany, dach i elewacja po remoncie. Mieszkanie dwustronne (północ-południe), widne, słoneczne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł56 m² 5 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej lokalizacji, przy której mieści się park Traugutta, który gwarantuje dużo zieleni. Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 56,30 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kępa Północna,Elbląg

239 000 zł38 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Czym kierujemy się przy wyborze własnego mieszkania? Każdy posiada swoje szczegółowe kryteria, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł54 m² 5 313 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,4 m2 położone na parterze w kamienicy dwupiętrowej przy ul. Kościuszki. Budynek zadbany, ocieplony, nowa elewacja i dach. Do użytku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Truso,Elbląg

336 000 zł48 m² 6 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność sprzedać mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ustawne mieszkanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jasne, przestronne pomieszczenia zachwycą Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł64 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz w pełni umeblowanego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Zapraszam na prezentację mieszkania, które zachwyca swoim niepowtarzalnym i eleganckim stylem. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

1 300 zł32 m² 40,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle na stoku, ul. Stefana okrzei, 2 pokoje, 2 piętro, strych, piwnica. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie w Elblągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł32 m² 9 688 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz luksusowego apartamentu do wykończenia? Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, którego historia intryguje, wzrusza i zaskakuje? Zatem bulvar to Twoje miejsce! Oto klika słów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Rakowo,Elbląg

1 900 zł61 m² 31,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia duże mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką - góra domku jednorodzinnego przy ul. Beniowskiego. Lokal kompletnie umeblowany z tarasem. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierosławskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł57 m² 6 951 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania charakteryzującego się wysokim standardem i dobrą jakością materiałów? Chcesz mieszkać w ładnej kamienicy i korzystać z jej uroków? A może zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Rakowo,Elbląg

325 000 zł51 m² 6 422,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku kajki cena: 325 000 zł powierzchnia: 50,6 m2 parter 2 pokoje Polecamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w poszukiwanej lokalizacji na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł51 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2 pokojowe mieszkanie za politechniką cena: 299 000 zł cena za 1m2 / 5 839,84 powierzchnia: 51,2 m2 lV piętro idealne na pierwsze mieszkanie W kredycie 2% Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

1 500 zł26 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta, o powierzchnia 26m2 ( III-piętro) + piwnica Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Lokal po remoncie. Nowa zabudowa aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domku - ul. Beniowskiego. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w domku jednorodzinnym. Znajduje się tu wszystko to co pozwoli zamieszkać i zapewnić komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł48 m² 3 962 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lubisz projektować pomieszczenia i dostosowywać je do własnych potrzeb? Chcesz mieć nieruchomość z przynależnym ogródkiem? Doceniasz nieruchomości z potencjałem? To ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł48 m² 5 451 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy szukacie mieszkania, które możecie dostosować idealnie pod swój styl i swoje potrzeby? A może chcecie kupić nieruchomość pod inwestycję, która zagwarantuje Wam comiesięczny stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie, tanie w utrzymaniu w pobliżu Parku Kajki. Do sprzedaży oferujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, położone w Elblągu, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Elbląg,warmińsko-mazurskie

320 000 zł63 m² 5 079 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz, w centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni 63 m2 przy ul. Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

432 000 zł52 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mamy do sprzedania mieszkanie w samym sercu Starego Rynku w Elblągu. Mieszkanie składa się z dużego salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł41 m² 8 022 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowoczesnego dwupokojowego mieszkania, po remoncie gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Na Stoku,Elbląg

215 000 zł36 m² 5 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego na drugim, ostatnim piętrze w budynku przy ulicy Kościuszki. Powierzchnia mieszkania wynosi 36,10 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł48 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

AS nieruchomości poleca słoneczne mieszkanie dwupokojowe Elbląg, ul. Broniewskiego * Dwupokojowe. * 48 mkw. * centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. * słoneczny balkon. * po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

159 000 zł28 m² 5 634,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Elbląg, ulica słowackiego; 2 pokoje; 28,22m2 ( po podłodze około 42m2 ); 2 piętro, piwnica 7,6m2. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe przy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij