Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg Osiedle Modrzewina-Południe

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

539 000 zł64,10 m² 8 408,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie domu ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 64,1 m w budynku z 2009 roku została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 164 m² 198,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł173,90 m² 4 542,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - 173,90 m2 - Centrum Elbląga Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal o powierzchni 173,90 m2, położony w centrum Elbląga przy ul. Nitschmanna, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,97 m² 8 358,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zasoby Sielanki, dwa pokoje, media z miasta, po remoncie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,97 m2, położone na trzecim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,70 m² 6 044,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 62 m2 (po podłodze 75 m2). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

35,03 zł/m²15,70 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: pl. Słowiański 1/3, elbląg Powierzchnia: 15,70 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 105 o pow. 3 154 m2 będąca w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A Cena: 35 zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,55 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na II piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na powierzchnię 52,55 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

995 000 zł175 m² 5 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do Elbląga? Zapoznaj się z naszą ofertą! Dom w miejscowości Janowo, położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kasprzaka. Usytuowane na I piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł82,30 m² 5 212,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,3 m , położone na drugim piętrze budynku w samym sercu Elbląga przy ulicy Królewieckiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Rosnowskiego

Modrzewina-Południe,Elbląg

1 272 484 zł7 985 m² 159,36 zł/m²