dowolna

Mieszkania Elbląg ul. Dąbka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

425 000 zł48,80 m² 8 709,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Klucze dostępne pod koniec lipca 2026r. Właściciel kończy przeprowadzkę i remont. Jeśli obecnie wynajmujesz, masz czas na spokojne wypowiedzenie umowy najmu i zorganizowanie przeprowadzki bez.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,10 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,40 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji Elbląga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,4 m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuje. Ogłoszenie bezpośrednie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Płk Dąbka 80 w Elblągu, na osiedlu z bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

359 000 zł45,40 m² 7 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i komfort codziennego życia? A może interesuje Cię nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł45,40 m² 6 211,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Płk Dąbka w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ok.45,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł45,40 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe dla osób młodych na dobry początek. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. Płk. Dąbka w budynku administrowanym przez sm Sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Płk. Dąbka. Lokal składa się z salonu z balkonem, dwóch odrębnych sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna lokalizacja: położenie przy ul. Płk. Stanisława Dąbka, głównej arterii komunikacyjnej w dzielnicy Na Stoku. Bliskość zieleni: sąsiedztwo parku miejskiego Kajki, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,80 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m Elbląg, ul. płk. Dąbka 69 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,03 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka | Parter | Gotowe od zaraz Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbka

Kępa Północna,Elbląg

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 73,10 m na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z odnowioną elewacją i ociepleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Zawada,Elbląg

419 000 zł59 m² 7 053,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje świetna lokalizacja Elbląg, ul. Dąbka 125 naprzeciwko C.H. Ogrody 419 000 zł 59,4 m (plus piwnica 3,9 m ) doskonała lokalizacja pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul. Płk. Dąbka o powierzchni 43m2, gotowe do wprowadzenia niewymagające nakładów finansowych, oddzielna kuchnia, garderoba, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43 m² 6 241,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie - Elbląg, ul. Pułkownika Dąbka Są takie miejsca, które od razu dają poczucie, że tu można naprawdę dobrze zamieszkać. I właśnie takie jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł43 m² 9 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 przy ulicy Płk. Dąbka. Usytuowane na II piętrze w bloku Sielankowskim. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnej sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

1 300 zł43 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica płk. Dąbka, przy parku kajki, 2 pokoje, parter. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzewo,Elbląg

260 000 zł38 m² 6 929,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł41 m² 9 236,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz z poczuciem, że wszystko zostało już zrobione starannie, estetycznie i bez kompromisów. Mieszkanie, w którym światło o poranku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Na Stoku,Elbląg

239 000 zł38 m² 6 369,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 4 piętro, 37,52M2, elbląg centrum ul. Płk. Dąbka 78. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Na Stoku,Elbląg

323 500 zł32 m² 9 984,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja mieszkania w Elblągu na cichym, czystym i cieszącym się ogromnym zainteresowaniem osiedlu administrowanym przez sm Sielanka. Bliskość licznych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł32 m² 6 356,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Lokal mieszkalny o powierzchni 28,3 m2 położony na 1 piętrze budynku ul. Dąbka 5-11 składający się z przedpokoju, pokoju i łazienki wraz z przynależną piwnicą (3,95 m2), balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszania dwupokojowego dla siebie lub na wynajem? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki, bez konieczności poruszania się samochodem lub komunikacją miejską w celu załatwienia spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Rakowo,Elbląg

339 000 zł41 m² 8 349,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Stanisława Pułkownika Dąbka. Nieruchomość o powierzchni 40,6 m2 usytuowana na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Ogrody,Elbląg

349 000 zł48 m² 7 272,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka o powierzchni 47,99 m2. Nieruchomość położona na dogodnym, drugim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

358 000 zł48 m² 7 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Eleganckie mieszkanie 3-pokojowe w Elblągu ul. Płk. Dąbka 28, i piętro. Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 47,99 m, położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł42 m² 8 027 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z zasobów administrowanych przez Spółdzielnie mieszkaniową sielanka. Pułkownika Dąbka| 2 pokoje | II piętro | Metraż 42,23 m2 | Piwnica 3,78 m2. Fantastyczne mieszkanie, które czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł37 m² 8 791 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze przy ulicy Płk. Dąbka 82 z zasobów Sielanki, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Kajki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Rakowo,Elbląg

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka o powierzchni 43 m2. Nieruchomość położona na dogodnym pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł32 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta Elbląg. Nieruchomość o metrażu 32,40 m2 zlokalizowana jest na 10 piętrze w wieżowcu przy ulicy Pułkownika Dąbka. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Elbląg

329 000 zł47 m² 7 029,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica płk. Dąbka, 3 pokoje, parter, piwnica, parking ze szlabanem. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł42 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Płk. Dąbka. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Wokół budynku duży parking. Na powierzchnię 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł26 m² 7 409 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Płk. Dąbka 98 z zasobów Sielanki, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Kajki. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, odrębnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł42 m² 8 027 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Rakowo,Elbląg

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o poowierzchnia 38m2, piętro II. Nowa oferta Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Parking przy budynku. Bardzo dobry stan techniczny nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł42 m² 7 392 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Posiada balkon od strony zachodniej. Na powierzchnię 41,8 m2 składają się dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij