dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

290 000 zł49,30 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m , położone na parterze budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,8 m , zapewniająca dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,90 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62,80 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta: funkcjonalne mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kościuszki w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,49 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie ,nad jarem" sprzedaż. Proponujemy Państwu sprzedaż mieszkania 1- pokojowego z balkonem, widnej kuchni, łazienki, oraz przedpokoju o łącznej pow.35,49m2 + piwnica Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł34,60 m² 6 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,60 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

399 999 zł64,20 m² 6 230,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie o powierzchni 94 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42,40 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 42,4 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie kilka minut spacerem od elbląskiej Starówki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł82,03 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament z widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowany w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej części miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,78 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Jar przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,20 m² 7 801 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atut nieruchomości poleca: idealna kawalerka dla młodych na "dobry Początek" w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 28,2 m zlokalizowany na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,20 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 52,20 m, parter, ul. Odzieżowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

134 567 zł42,40 m² 3 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz nieruchomości gotowej do zamieszkania, w wysokim standardzie i bez potrzeby inwestowania dodatkowych środków w remont? Zależy Ci na wygodnej lokalizacji z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,95 m² 7 694,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Elblągu usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 60,95.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,70 m² 7 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o funkcjonalnym 2-pokojowym mieszkaniu z dużym balkonem, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Szukasz lokalu w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 876,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy na nowym osiedlu w Elblągu. Lokal powstał przez połączenie dwóch mieszkań o pow. 67,8m2 i 53,15 m2 znajdujących sie obok siebie na ostatnim trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł45,41 m² 5 285,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, media z miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52,50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Wyspiańskiego Powierzchnia: 47 m2 Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950 roku w miejscowości Elbląg przy ul. Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł36,30 m² 7 961,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Elbląg, ul. Nitschmanna Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nitschmanna w Elblągu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

395 000 zł50,50 m² 7 821,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga nad Jarem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 53 m | Elbląg, ul. Bałuckiego Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł44 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Grunwaldzkiej 27. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch zamykanych sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,80 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego o powierzchni 51,80 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł61,40 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na X piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji. Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację! Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,80 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Elbląga! Apartament przy ulicy Studziennej to adres, który łączy w sobie prestiż historycznego otoczenia z komfortem nowoczesnego życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,10 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 56,10 m, położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Królewieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Chopina oraz Marii.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł41,38 m² 6 476,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na ul. Huzarskiej w Elblągu lokalizacja Nieruchomość położona jest w Elbląg przy ul. Huzarskiej w dobrze rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę z dużym balkonem w Elblągu przy ul. Wiejskiej o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w ocieplonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł42,40 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta- idealna lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,40 m. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32,30 m² 5 417,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

mieszkanie do własnej aranżacji, dwa pokoje, przydomowy ogródek Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 32,30m2, znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kasprzaka. Usytuowane na I piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Elbląg,warmińsko-mazurskie

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52,30 m² 8 967,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu o powierzchni 52,30 m , położonego na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,70 m² 6 448,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż | 2 pokoje | 53,3 m + piwnica | ul. Królewiecka, elbląg | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł71,60 m² 7 598 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Ty i Twoja rodzina potrzebujecie nieruchomości o dużym funkcjonalnym metrażu oraz atrakcyjnym rozkładzie dla Twoich najbliższych - właśnie taką nieruchomość mamy na sprzedaż. Sprzedam 4.