dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Elbląg - Oferty wynajmu i sprzedaży

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

285 000 zł47,81 m² 5 961,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Elbląg, ul. Władysława IV, 3 piętro, 3 pokoje, balkon, 48M2, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Władysława IV w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,80 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 po małym remoncie z miejskim ogrzewaniem, niskim czynszem i możliwością pozostawienia mebli na życzenie kupującego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,66 m² 7 431,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w Elblągu przy ul. Władysława IV nr. 24, lokal o powierzchni 36,66 m kw., jest to mieszkanie własnościowe w budynku 4 - ro piętrowym na 1 piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, na stoku, ulica robotnicza, 3 pokoje, II piętro, balkon, piwnica, parking ze szlabanem. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 40,62m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,97 m² 9 168,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje , 48 m? , parter , ul. Żeglarska elbląg wgn Nieruchomości Elbląg prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w pobliżu Parku Kajki, w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,70 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przestronnego balkonu. Pokoje, kuchnia i przedpokój są nieumeblowane, dzięki czemu przyszły właściciel może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuje. Ogłoszenie bezpośrednie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Płk Dąbka 80 w Elblągu, na osiedlu z bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64,93 m² 6 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo pożądanej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Powierzchnia: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna lokalizacja: położenie przy ul. Płk. Stanisława Dąbka, głównej arterii komunikacyjnej w dzielnicy Na Stoku. Bliskość zieleni: sąsiedztwo parku miejskiego Kajki, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,50 m , zlokalizowane przy ul. Malborskiej w Elblągu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,60 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy To nie jest mieszkanie z katalogu. Trzeba tu odświeżyć ściany i dokończyć szafy. Ale jeśli szukasz 59 m , 4.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg ul. Kasprzaka 1, 3 pokoje + salon Z aneksem kuchennym, 1 piętro, 59,6M2. Lokalizacja: doskonała lokalizacja, pożądana przez kupujących z powodu położenia.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu ch Ogrody. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybickiego w Elblągu usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 61,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Kawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł26,40 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: elbląg, ul. Gwiezdna. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dogodnym dostępem do różnorodnych udogodnień. W pobliżu: punkty handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,95 m² 7 694,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Elblągu usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 60,95.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,66 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, nad jarem, ulica korczaka, 2 pokoje, II piętro. Wgn nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, na osiedlu Nad Jarem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Andersa w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,50 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 53 m | Elbląg, ul. Bałuckiego Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji. Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację! Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,40 m² 9 914,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 58,4 m , położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł46,71 m² 5 459,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga, przy ul. Giermków. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą urządzić ją dokładnie po.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przytulne, dwupokojowe mieszkanko mieszczące się na ostatnim, czwartym piętrze budynku przy ul. Teatralnej 21 w Elblągu. Powierzchnia użytkowa oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52,30 m² 8 967,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu o powierzchni 52,30 m , położonego na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kasprzaka w Elblągu usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,60 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,20 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Elbląg

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł65 m² 5 742,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta Oferowane jest na sprzedaż ustawne mieszkanie o metrażu 65,3 m , do którego przynależy piwnica o powierzchni 7,0 m , co łącznie daje 72,3 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Zawada,Elbląg

419 000 zł59 m² 7 053,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje świetna lokalizacja Elbląg, ul. Dąbka 125 naprzeciwko C.H. Ogrody 419 000 zł 59,4 m (plus piwnica 3,9 m ) doskonała lokalizacja pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł47 m² 7 457,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone w Elblągu przy ul. Nowowiejskiej 6, na 3. piętrze w wieżowcu z windą. Budynek przeszedł modernizację elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

219 777 zł34 m² 6 426,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul. Płk. Dąbka o powierzchni 43m2, gotowe do wprowadzenia niewymagające nakładów finansowych, oddzielna kuchnia, garderoba, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

495 000 zł64 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta: na sprzedaż ustawne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem przy największym pokoju i piwnicą idealne dla rodziny lub dla osób, które chcą mieć dodatkową przestrzeń na gabinet.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij