dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

499 000 zł153 m² 3 261,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Grunwaldzka Powierzchnia: 120 m2 Mieszkanie w kamienicy na 3 piętrze, 4 pokojowe, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i część strychu. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł67,82 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz nieruchomości, która daje swobodę aranżacji i przestrzeń dla całej rodziny? Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym, starannie zagospodarowanym osiedlu. To oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł60,30 m² 5 124,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kawa na balkonie z widokiem na Park? 60,3 m w sercu Elbląga! Klimatyczne 2 pokoje, pom. aż 3m wysokości! Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem!.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,60 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji - przy parku dolinka 3-pokojowe mieszkanie | 52,6 m2 | Parter Na sprzedaż mieszkanie składające się z: salonu z aneksem kuchennym2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

344 900 zł38,90 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest wyremontowane, meble pachną nowością i jest w dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

493 000 zł62,30 m² 7 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Myślisz o wykończonym, trzypokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Zapraszam do zapoznania się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł65,60 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Poszukujesz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w cichej i spokojnej okolicy? Chciałbyś zamieszkać w miejscu, które zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury? Mamy ofertę, która może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu finskcjonane mieszkanie na ul. Trybunalskiej w Elblągu.LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji przy ulicy Trybunalskiej, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł44,60 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 44,6 m | balkon | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Eleganckie mieszkanie w doskonałej lokalizacji 3 Maja 11, elbląg Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m, położone na II piętrze w budynku z 2000 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybickiego w Elblągu usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 61,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,13 m² 9 244,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salon,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,60 m² 8 447,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15 Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać. To jest właśnie jedno z nich. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,70 m² 7 526 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Szarych Szeregów. Usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji z windą. Lokal o powierzchni 47,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,85 m² 8 516,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Winnej w Elblągu znajduje się przestrzeń, która od pierwszego kontaktu daje poczucie swobody. Bez stopni, bez progów, bez konieczności dostosowywania się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,70 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Została podpisana Umowa Przedwstępna Oferujemy klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy idealne dla osób, które świadomie wybierają kamienice za ich solidność, charakter i atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Żeglarskiej na parterze - z zasobów sm ,sielanka'. Przedstawiana oferta to wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,30 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł83,60 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a jednocześnie można spotkać się razem przy wspólnym stole. Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie | loggia | cisza Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł73,55 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym metrażem, świetną komunikacją i potencjałem na coś więcej niż standardowy lokal mieszkalny? Ta nieruchomość daje możliwości, które rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 99,80 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Bednarska Powierzchnia: 32 m2 Apartament Old Town Bednarska 22 położony jest w miejscowości Elbląg na pierwszym piętrze z klimatyzacją w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,50 m² 5 920,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Struga o powierzchni 50,5 m2. Nieruchomość położona na dogodnym pierwszym piętrze z witryną okienną od wschodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,20 m² 6 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania wraz z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,20 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,20 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Usytuowane na 2 piętrze w odnowionej i ocieplonej kamienicy, blisko dworca. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny lub bezpiecznej inwestycji? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł53,77 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do zamieszkania | Elbląg, ul. Łęczycka Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,77 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w Elblągu w odnowionej kamienicy przy ulicy 12 Lutego. Nieruchomość o powierzchni 71 m2 zlokalizowana na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,04 m² 6 143,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia całkowita: 47,04 m2. Najważniejsze atuty: mieszkanie - środkowe - bardzo ciepłerozkładowy układ pomieszczeńogrzewanie oraz ciepła woda - z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł35 m² 8 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum przy ulicy Gwiezdnej, usytuowane na IV piętrze w bloku z zasobów Sielanki. W bloku niebawem będzie instalowana winda. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł36,43 m² 8 564,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,43 m z dodatkową piwnicą (4,46 m), położone na 4. piętrze przy ul. Królewieckiej 146b w Elbląg w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij