dowolna

Mieszkania z prawem własności Elbląg - Lista ofert

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

339 000 zł60,70 m² 5 584,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, media z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 60,70 m2 znajdujące się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,04 m² 6 143,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Powierzchnia całkowita: 47,04 m2. Najważniejsze atuty: mieszkanie - środkowe - bardzo ciepłerozkładowy układ pomieszczeńogrzewanie oraz ciepła woda - z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł36,43 m² 8 564,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,43 m z dodatkową piwnicą (4,46 m), położone na 4. piętrze przy ul. Królewieckiej 146b w Elbląg w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje z balkonem | winda | pod klucz Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,22 m , położone na 2 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem tuż przy parku Kajki, przy ulicy Żeglarskiej. Usytuowane na parterze w bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wcz.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybickiego w Elblągu usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 61,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Nowa cena 429 000 zł, 3 pokoje, 59,6 m , samo centrum Elbląga. Właściciel podjął decyzję: chce sfinalizować sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł77,14 m² 4 213,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 3 pokoje, III piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Alei Grunwaldzkiej. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł91,80 m² 5 435,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Odkryj mieszkanie położone w samym sercu Elbląga przy ul. Bema. Lokal o powierzchni 91,8 m znajduje się na parterze, co czyni go niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Dzięki imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,30 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m , położone na parterze budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,8 m , zapewniająca dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,90 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62,80 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta: funkcjonalne mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kościuszki w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,70 m² 8 539 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na IV piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami przy ulicy Kościuszki. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł48,40 m² 7 231,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie W spokojnej okolicy! cena: 350 000 zł powierzchnia: 48,4 m2 I piętro 2 pokoje ogrzewanie Z miasta ogródek Polecamy Państwu wyjątkowe, urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł34,60 m² 6 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,60 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

399 999 zł64,20 m² 6 230,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł73,55 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym metrażem, świetną komunikacją i potencjałem na coś więcej niż standardowy lokal mieszkalny? Ta nieruchomość daje możliwości, które rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42,40 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 42,4 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie kilka minut spacerem od elbląskiej Starówki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rechniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł33,10 m² 6 616 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Poszukujesz mieszkania na start bądź jako inwestycja pod wynajem? Marzysz o spokojnej okolicy, w której nie zabraknie pełnej infrastruktury i świetnej komunikacji z centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,78 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Jar przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,20 m² 7 801 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atut nieruchomości poleca: idealna kawalerka dla młodych na "dobry Początek" w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 28,2 m zlokalizowany na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Chciałbyś zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko, co ważne, masz w zasięgu ręki? Planujesz zakup nieruchomości, która łączy funkcjonalny układ z niskimi kosztami utrzymania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,20 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 52,20 m, parter, ul. Odzieżowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

134 567 zł42,40 m² 3 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz nieruchomości gotowej do zamieszkania, w wysokim standardzie i bez potrzeby inwestowania dodatkowych środków w remont? Zależy Ci na wygodnej lokalizacji z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł120,95 m² 9 880,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

apartament o pow. 120,95 m2, miejsce w hali garażowej 30 m2, dwa tarasy o łącznej pow. 22 m2, wysoki standard mieszkania, zasoby z 2020r, światłowód Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł39,90 m² 7 468,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe w sercu Elbląga. Budynek w którym znajduje się mieszkanie położony jest w sąsiedztwie Starego Miasta a pod oknami rozpościera się niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,95 m² 7 694,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Elblągu usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 60,95.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,70 m² 7 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o funkcjonalnym 2-pokojowym mieszkaniu z dużym balkonem, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Szukasz lokalu w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 876,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy na nowym osiedlu w Elblągu. Lokal powstał przez połączenie dwóch mieszkań o pow. 67,8m2 i 53,15 m2 znajdujących sie obok siebie na ostatnim trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

240 000 zł45,41 m² 5 285,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, media z miasta Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

282 000 zł45,40 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe dla osób młodych na dobry początek. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. Płk. Dąbka w budynku administrowanym przez sm Sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52,50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

262 500 zł37,59 m² 6 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz jak chcesz? Zależy Ci, aby mieć dostęp do pełnej infrastruktury, ale także do zieleni, która Cię ukoi po ciężkim dniu?.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na mieszkanie 4 pokojowe, nad Jarem, ul. Janusza Korczaka Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł61 m² 5 984 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ulicy Kosynierów Gdyńskich na 3/ ostatnim piętrze. Lokal ma powierzchnię 61m2 Składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,80 m² 8 709,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Klucze dostępne pod koniec lipca 2026r. Właściciel kończy przeprowadzkę i remont. Jeśli obecnie wynajmujesz, masz czas na spokojne wypowiedzenie umowy najmu i zorganizowanie przeprowadzki bez.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Wyspiańskiego Powierzchnia: 47 m2 Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950 roku w miejscowości Elbląg przy ul. Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

823 460 zł86,68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z potencjałem | Stary Rynek, elbląg Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,68 m, położone na czwartym piętrze nowoczesnej kamienicy z windą, przy ul. Stary Rynek.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij