dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 790 zł40 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Wynajmę nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budynku osiedla łęczycka. położone na parterze o pow.40,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

177 000 zł42 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla ludzi młodych, pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

175 000 zł42 m² 4 207 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w odnowionej i ocieplonej kamieniczce przy ulicy Poprzecznej. Metraż lokalu 41,60 m2, do mieszkania przynależy duża piwnica. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 000 zł68 m² 7 201 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 68 m2 w centrum miasta, usytuowane blisko Starówki. Lokal po generalnym remoncie o podwyższonym standardzie. Składa się z przestronnego salonu podzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł46 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? A może szukasz mieszkania na inwestycję pod wynajem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł35 m² 40,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,90 m2,położone na parterze przy ul. Chełmońskiego. Mieszkanie czyste, kompletnie umeblowane. Dodatkowe opłaty to czynsz 475.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł51 m² 5 475,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na starówce idealne pod inwestycję. - 2 pokoje - 50,95m2 - duży aneks kuchenny - łazienka z prysznicem i W.C. - nowa kamienica z 2003r. - media z miasta - piętro 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajchowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

235 000 zł43 m² 5 449,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na parterze idealne dla osoby starszej! cena: 235 000 zł powierzchnia: 43,12 m2 2 pokoje balkon wysztkie media Z miasta mieszkanie W zasobach sm"sielanka" Polecamy Państwu mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł43 m² 6 314,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży b. ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,6 m2 z balkonem, położone na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym przy ul. Odzieżowej w Elblągu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł53 m² 5 893,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na starówce idealne pod inwestycję. - 2 pokoje - 52,60m2 - duży aneks kuchenny - łazienka z prysznicem i W.C. - nowa kamienica z 2003r. - media z miasta - piętro 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

AS nieruchomości poleca; mieszkanie dwupokojowe Z ogródkiem Elbląg ul. Płocka * Umeblowane z agd * Ogródek * Dwupokojowe * Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego * Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł34 m² 8 676 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, gdzie mógłbyś zainwestować swoje fundusze i czerpać zyski z najmu? Marzysz o niedużym mieszkaniu, ale nie chcesz pakować się w uciążliwy remont? To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w atrakcyjnej dzielnicy Elbląga przy ul. Mickiewicza. Bardzo dobra lokalizacja, pożądana przez kupujących z miejscem postojowym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

190 000 zł38 m² 4 947,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,40 m2 , położone na II piętrze w centrum miasta przy ul.Hetmańskiej. Mieszkanie jednostronne z balkonem. Lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Proponujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,70 m2, położne na III piętrze przy ul.Giermków. Funkcjonalny układ pomieszczeń, osobne wejścia. Ustawna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł44 m² 4 509 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycje w centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest dobrą propozycją, która spełni Twoje oczekiwania. Przestawiamy Państwu mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł35 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe do remontu - Elbląg ul. Beniowskiego 20/2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Łączna powierzchnia lokalu to 35,25 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Rakowo,Elbląg

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, ul. Bażyńskiego, parter, balkon, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Elbląg

206 000 zł44 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica 1-go maja, 2 pokoje, II piętro, piwnica, parking. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy 1-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł44 m² 8 681 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego mieszkania w nowym budownictwie, jednak przeraża Cię fakt robienia remontu? Chcesz wprowadzić się w przyszłym tygodniu? Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Nad Jarem,Elbląg

1 200 zł49 m² 24,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku na osiedlu spokojnym, zadbanym, dobrze skomunikowanym /autobus, tramwaj/, dużo miejsc parkingowych, pełna infrastruktura usługowa. *Do salonu zostanie wstawiony narożnik*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Na Stoku,Elbląg

330 000 zł54 m² 6 055,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Elblągu przy ulicy Okrzei 18, w dzielnicy Na Stoku , w pobliżu liczne sklepy, szkoła , park i przychodnia lekarska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł41 m² 8 923,82 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W standardzie premium W regal parku! cena : 369 000 zł powierzchnia: 41,35 m2 czynsz 398zł/na 1 osobę II piętro 2 pokoje balkon komórka lokatorska 3,73m Polecamy Państwu komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł38 m² 6 042,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Nowa oferta sprzedaży *** Polecamy do sprzedaży przytulne mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na III piętrze w budynku IV-piętrowym przy ul. Uroczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł44 m² 6 084 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania po remoncie, gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może szukasz inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Parametry mieszkania - 2 pokoje, kuchnia, łazienka - parter - powierzchnia - 46m2 - w cenie jest całe wyposażenie mieszkania lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giermków

Centrum,Elbląg

299 000 zł50 m² 5 991,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Elbląg, centrum, ulica giermków, II piętro, 2 pokoje, balkon, piwnica. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z nową ofertą mieszkania przy ulicy Giermków w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

220 000 zł38 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,50 m2, do mieszkania przynależy duża piwnica 22 m2. Na podwórku murowany garaż i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, gdzie nie musisz ponosić dodatkowych nakładów w związku z remontem? Chcesz mieszkać w centrum miasta i cieszyć się widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

1 799 zł47 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z nowych zasobów (2020rok budowy)w Elblągu ul. Fromborska 31. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe zewnętrzne przy samej klatce schodowej. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe przytulne i słoneczne mieszkanie Z balkonem zlokalizowane w najlepszej dzielnicy Elbląga na 1 piętrze w wieżowcu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł44 m² 4 564 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niedrogiego mieszkania? Chcesz kupić lokal pod inwestycję najmu? To ta oferta jest dla Ciebie! Koniecznie zapoznaj się z ta ofertą! Prezentowane mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

335 000 zł67 m² 5 007,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem - bezczynszowe - pow. użytkowej 58,30m2 - pow. całkowita 66,90m2 - 1 mniejszy pokój z garderobą oraz z małym tarasem i wyjściem na ogród - 1 duży pokój - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w centrum miasta, przy ul. Bażynskiego. Wszystkie pokoje niezależne, salon z małym balkonem. Mieszkanie po remoncie. W kuchni nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł52 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji ul. 3 -go Maja. Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania, chciałbyś mieszkać w centrum i cieszyć się możliwościami? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł54 m² 4 832,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Proponujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze przy ul.Broniewskiego. Lokal o pow. 53,80 m2, składa sie z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

366 600 zł56 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o mieszkaniu, które będziesz mógł zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami. Takie możliwości zapewni Ci mieszkanie w stanie deweloperskim. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Zatorze,Elbląg

343 000 zł41 m² 8 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Elbląg, ulica mielczarskiego - nowe budynek eltower, mieszkanie W standarcie premium gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł34 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam zadbane, funkcjonalne, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 34,00 m2 przy ulicy Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł43 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w centrum, idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Uroczej w Elblągu. Świetne usytuowanie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

120 000 zł41 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, jak i pod.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij