dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Elbląg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja Stare Miasto w Elblągu! Do wynajęcia od zaraz, komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie w nowoczesnej szeregowej zabudowie kamienic przy ul. Bednarskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Rakowo,Elbląg

315 000 zł53 m² 5 988,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52,6m2 (parter) składające się z: 2-pokoi, kuchni, łazienki, korytarza. Wystawa okien na południe i wschód. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Królewieckiej. Mieszkanie częściowo umeblowane, czyste zadbane. W sypialni szafa sosnowa .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

370 000 zł49 m² 7 520,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica sobieskiego, nad jarem,2 pokoje,2 piętro, balkon, po generalnym remoncie, wysoki standard, zamieszkaj W nowym 2 pokojowym mieszkaniu. Wgn - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca dla swojej Rodziny? Poszukujesz mieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta do którego możesz się wprowadzić bez konieczności przeprowadzania remontów. Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osiek,Elbląg

329 000 zł45 m² 7 278,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro, balkon, generalny remont 2 lata temu. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł94 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość na Hetmańskiej 15 w Elblągu, która z pewnością spełni najwyższe oczekiwania. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

220 000 zł43 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe Powierzchnia 42,8 mkw + 4 mkw piwnicy Pierwsze piętro Ogrzewanie i woda - piecyk gazowy dwufunkcyjny, czteroletni, serwisowany co rok Kamienica Opłaty do zarządcy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

345 000 zł51 m² 6 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokal mieści się na IV piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Wkrótce przeprowadzony będzie remont klatki schodowej i montaż windy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

272 000 zł39 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Myślisz o wykończonym, dwupokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy blisko parku? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Świetna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,Elbląg

303 940 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Elbląg

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł35 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - ul. Starowiejska. Sprzedam nieruchomość o metrażu 35 m2. Mieszkanie znajdującą się na 3 pietrze i składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 zł53 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażowcu pod budynkiem. Mieszkanie 2 pokojowe o pow.52,55 m2, położone na I piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł37 m² 7 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w spokojnej i cichej okolicy? Chcesz zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie i funkcjonalności? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Starówce. Lokal usytuowany na 2 piętrze w kamieniczce, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, odrębnej sypialni i łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

375 000 zł53 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2, 4 piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: osiedle Nad Jarem leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Kępa Północna,Elbląg

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica lubraniecka, 2 pokoje, parter, piwnica. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuje nową ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Zawada,Elbląg

210 000 zł52 m² 4 021,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Sprzedam mieszkanie do remontu (52.22m2) w okazyjnej cenie. Oferta dotyczy lokalu składającego się z 2-pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju + piwnicy 8,6m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

259 000 zł47 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul.Trybunalskiej. Mieszkanie o pow. 47,1 m2 położone jest na II piętrze w budynku III-piętrowym Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

188 000 zł32 m² 5 851 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone w Elblągu przy ulicy Browarnej nr 41. Trochę więcej o nieruchomości: mieszkanie liczy 32,13 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł53 m² 7 556,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W dobrej lokalizacji! cena: 399 000 zł powierzchnia: 52,8 m2 2 pokoje II piętro loggia wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie dwu pokojowe położone w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł39 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fidu Nieruchomości Kredyty prezentuje na sprzedaż: mieszkanie, 2-pokojowe, 1 piętro, ul.Lubraniecka Powróciło mieszkanie po rezerwacji z powrotem do oferty sprzedaży! Obecnie w nowej niższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

468 000 zł49 m² 9 496,75 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe mieszkanie W regal parku! cena: 468 000 zł powierzchnia: 49, 28 m2 2 pokoje I piętro taras czynsz 675 zł Polecamy Państwu komfortowe mieszkanie w Regal Parku znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł35 m² 6 506 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w spokojnej i cichej okolicy ? Chcesz zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie i funkcjonalności. Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł32 m² 6 069 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Elblągu przy ulicy Browarnej. Trochę więcej o nieruchomości: mieszkanie liczy 32,13 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłoczowskiego

Nad Jarem,Elbląg

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker *** rezerwacja *** rezerwacja *** mieszkanie 49,2 m2 W dzielnicy nad jarem W elblągu -> wysoki parter Z przestronną loggią -> Z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałuckiego

Śródmieście,Elbląg

419 000 zł55 m² 7 604,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone między dwoma parkami w samym sercu Elbląga. Szczegóły mieszkania: budynek, w którym zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, parter, 43,1M2, elbląg ul. Płk. Dąbka. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 43,1m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł43 m² 6 497 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze? A może szukasz mieszkania również jako inwestycja pod wynajem? Zapraszam Państwa do zakupu dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie! Idealne dla pary, singla oraz każdego, kto ceni sobie dobry standard mieszkania, atrakcyjność lokalizacji, bliskość kawiarni, restauracji i pięknej architektury. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł38 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie blisko Starego Miasta. Sprzedam mieszkanie - wyremontowane gotowe do zamieszkania - 38 m2 - ulica Grochowska. Nieruchomość świetnie sprawdzi się dla singla, studenta, czy pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł53 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność sprzedać mieszkanie o powierzchni 52,59 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Elblągu. Apartament jest absolutnym unikatem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

316 000 zł36 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam, przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie 2 pokoje , 36m2, po generalnym remoncie, nie wymaga nakładów. Idealne dla singli, par lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

230 000 zł44 m² 5 210,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Elbląg

270 000 zł43 m² 6 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje -kuchnia - łazienka z wanną -przestronny korytarz Lokalizacja: elbląg, ul. Plac słowiański, 2 minuty pieszo od Elbląskiej Starówki, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.11.2024 roku Wynajmę świetnie urządzone mieszkanie z wyposażeniem w Elblągu przy ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 42,54 m.kw położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł48 m² 6 079,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na zawadzie cena: 290 000 zł powierzchnia: 47,7 m2 2 pokoje III piętro balkon wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie dwu pokojowe położone w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

346 750 zł36 m² 9 599,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 36,12 mkw w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piechoty

Winnica,Elbląg

299 000 zł42 m² 7 052 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Piechoty. W mieszkaniu przeprowadzono właśnie generalny remont. Nikt w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świetnie urządzone mieszkanie z wyposażeniem w Elblągu przy ulicy Wyczółkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 46 m.kw położone na III piętrze składające się z dużego.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij