dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

449 000 zł79,60 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Potrzebujesz miejsca, w którym każdy z domowników znajdzie swoją strefę komfortu? Pragniesz po pracy usiąść w ogrodzie, odpocząć wśród zieleni i ciszy? Chciałbyś stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114,48 m² 6 070,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania 4 - pokojowego położonego na ul. Orężnej w Elblągu. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Orężnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł697,80 m² 4 284,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkaniowo-usługowym - ul. Społeczna/aleja Niepodległości Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość komercyjną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,20 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Usytuowane na 2 piętrze w odnowionej i ocieplonej kamienicy, blisko dworca. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł86,35 m² 8 442,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

OD surowego betonu do wymarzonego salonu! Zastanawiasz się, jak zmienić pustą przestrzeń w przytulny dom? Często trudno wyobrazić sobie efekt końcowy, patrząc na gołe ściany. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56,26 m² 9 651,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,39 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Elbląga wygoda na co dzień! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci wygodę i szybki dostęp do wszystkiego? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł75,71 m² 10 765 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność i komfort? Mamy dla Ciebie coś naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł510 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu usługowego w zabudowie szeregowej budynek przeznaczony na potrzeby handlu i usług o pow. użytkowej ok 510m2 w całości podpiwniczony, 4-kondygnacyjny+poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł239,80 m² 8 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:985 m²

Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum miasta? Ten dom to połączenie komfortu, stylu i doskonałej lokalizacji idealny dla rodziny, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²50,55 m² 1 719 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń handlowo-usługowego, gotowych do użytkowania. Lokale znajduje się na parterze dworca w Elblągu i mają łączną powierzchnie 50,55 m2. Budynek dworca po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52,50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Chcesz zamieszkać w samym centrum, mając pełną infrastrukturę miejską dosłownie w zasięgu ręki? To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć czas spędzany na dojazdach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Bednarska Powierzchnia: 32 m2 Apartament Old Town Bednarska 22 położony jest w miejscowości Elbląg na pierwszym piętrze z klimatyzacją w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Wybickiego, elbląg Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

114 427 zł7 654 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowa klasy A do wynajęcia w Elblągu to doskonała oferta dla firm poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł28,80 m² 9 549 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie | 28,8 m | Parter z windą ul. Okulickiego Szukasz mieszkania, do którego można wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Żeglarskiej na parterze - z zasobów sm ,sielanka'. Przedstawiana oferta to wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,30 m² 6 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w Elblągu Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz walizki? Prezentujemy idealną ofertę. Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,40 m2 przy ulicy Wybickiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 295 zł115,57 m² 9 399,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

W elblągu przy ulicy Druskiennickiej, w północnej części Elbląga powstaje wyjątkowe osiedle domów. Osiedle Galileo to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,70 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Została podpisana Umowa Przedwstępna Oferujemy klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy idealne dla osób, które świadomie wybierają kamienice za ich solidność, charakter i atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł9 600 m² 98,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w miejscowości Nowe Pole tuż przy zjeździe na Nową Holandię pod Elblągiem o powierzchni 9600 m2. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

425 790 zł3 154 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta: działka budowlana o powierzchni 3154 mkw w Próchniku. Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w malowniczej dzielnicy Elbląga- próchnik. Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działki budowlane, siedliskowe i rekreacyjne Elbląg, nowe Pole Powierzchnia: 5292 m2, 6818 m2, 3500 m2 lub min. 3000 m2. Działki w dzielnicy Elbląga Nowe Pole, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 830 000 zł147,10 m² 12 440,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Wyjątkowy dom z charakterem jedyna taka oferta w regionie Prezentuję Państwu nieruchomość, która łączy niepowtarzalny klimat dawnych Prus Wschodnich z komfortem współczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,13 m² 9 244,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Atuty: - dom z kominkiem oraz unikalnym, fińskim piecem steatytowym nunnauuni sercem domu, magazynującym ciepło. - działka przypominająca prywatny park - dorodne sosny, drzewa owocowe, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,60 m² 5 462,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,60 m wraz z piwnicą o pow. 1,20 m , położone na I piętrze kamienicy przy al. Grunwaldzkiej. Budynek ma odnowioną elewację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

850 000 zł249 m² 3 413,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Dom W elblągu - na sprzedaż 3413zł/m2 Proponujemy państwu kupno Domu wolno stojącego, położonego w dogodnej lokalizacji w Elblągu. Dom o powierzchni użytkowej mieszkalnej ok.164m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł88,06 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowe mieszkanie Z halą garażową | stare miasto elbląg Wyjątkowe miejsca nie trafiają się często. Ten apartament to propozycja dla osób, które nie szukają kolejnego mieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Andersa - Osiedle Zawada. Przedstawiana oferta to wygodne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,50 m2. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 037 zł44,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny, realizowane jest wyjątkowe osiedle mieszkaniowe - Nove Ogrody. Inwestycja ta wchodzi w końcową fazę sprzedaży, a zainteresowani klienci.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł130 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 002 m² 344,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,70 m² 8 539 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na IV piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami przy ulicy Kościuszki. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.