dowolna

Nieruchomości Elbląg - Oferty sprzedaży nieruchomości

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł95,30 m² 7 334,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,3 m z ładnym widokiem na Park Nieczuja - Ostrowskiego Ulica Adama Asnyka, elbląg cena: 699000 zł 4 pokoje balkon pierwsze piętro duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł90 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:465 m²

. zjskksksks

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

519 000 zł59,50 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, 3 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym, 4 piętro, 59,5M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 10 piętrze w bloku z dwiema nowoczesnymi windami Lokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

489 000 zł51,29 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 m2 przy ulicy Robotniczej. Usytuowane na II piętrze w bloku Sielankowskim. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnych dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,40 m² 7 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i komfort codziennego życia? A może interesuje Cię nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,59 m² 7 156,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m , położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,29 m² 9 534,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, na stoku, ulica robotnicza, 3 pokoje, II piętro, balkon, piwnica, parking ze szlabanem. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,60 m² 7 443,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: ogrzewanie i woda miejska, drugie piętro, mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,60 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,87 m² 13 151,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta: na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5b w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 40,62m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,97 m² 9 168,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje , 48 m? , parter , ul. Żeglarska elbląg wgn Nieruchomości Elbląg prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w pobliżu Parku Kajki, w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,11 m² 5 306,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m , położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł37,98 m² 6 635,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem usytuowane w wieżowcu na X piętrze przy ul.Władysława IV. Mieszkanie zadbane, czyste będące w zasobach sm Sielanka. Rozkład mieszkania : pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Okólnik, w bardzo spokojnej dzielnicy Elbląga. Działka o powierzchni 710 m2 Na działce jest już przygotowana płyta pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł79,60 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Potrzebujesz miejsca, w którym każdy z domowników znajdzie swoją strefę komfortu? Pragniesz po pracy usiąść w ogrodzie, odpocząć wśród zieleni i ciszy? Chciałbyś stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz dobrym stanem technicznym, co czyni go idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

300 000 zł60,90 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł166,40 m² 8 112,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dom przy ul. Jemiołowej Elbląg (dąbrowa) Gdy dom staje się przestrzenią spokoju, światła i codziennego komfortu. W malowniczej części Elbląga na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Jemiołowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

350 000 zł54,59 m² 6 411,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

220 000 zł34,58 m² 6 362,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

399 999 zł74,80 m² 5 347,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł26,74 m² 8 601,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 26,74 m położone przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. To propozycja dla osób, które szukają kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

53 240 zł34,80 m² 1 529,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: prawa własności w postaci udziału o wielkości 1/2 w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł107,74 m² 10 209,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupoziomowe w Elblągu na starówce przy ulicy Mostowej o powierzchni 107,74 m2 z widokiem na Bulwar Zygmunta Augusta. Nieruchomość czteropokojowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w trakcie realizacji przy ulicy Huzarskiej w Elblągu o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł67,11 m² 11 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 67,11 m, po generalnym remoncie dopracowane z dbałością o każdy szczegół, tworzące spójną i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł86,35 m² 8 442,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

OD surowego betonu do wymarzonego salonu! Zastanawiasz się, jak zmienić pustą przestrzeń w przytulny dom? Często trudno wyobrazić sobie efekt końcowy, patrząc na gołe ściany. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 164 m² 198,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł165,70 m² 5 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowo-biurowy na parterze, wejście bezpośrednio z chodnika. Położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. 3 maja, blisko pasażu przy ul. Hetmańskiej. Lokal z tradycją.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90,50 m² 2 762,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny Z pełnym wyposażeniem na elbląskiej starówce! cena: 250 000 zł pow. Użytkowa :90,5 m2 Niepowtarzalna okazja zakupu gotowego biznesu. Nabywca kupuje restaurację wraz.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,50 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, zatorze, ul. Jana kilińskiego, 3 pokoje, i piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,70 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przestronnego balkonu. Pokoje, kuchnia i przedpokój są nieumeblowane, dzięki czemu przyszły właściciel może.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł52,30 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone na 2. piętrze w kamienicy przy ulicy Grochowskiej. Lokal oferuje funkcjonalny układ i stanowi dobrą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł109,10 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Wyobraź sobie wnętrze, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twoje miejsce. Są mieszkania, które oglądasz. I są takie, do których wchodzisz i po prostu nie chcesz już.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł28,80 m² 9 549 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie | 28,8 m | Parter z windą ul. Okulickiego Szukasz mieszkania, do którego można wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? A może.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,57 m² 6 079,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, mieszczące się na wygodnym pierwszym piętrze, w pięknej odnowionej kamienicy, przy ul. Okrzei 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł510 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu usługowego w zabudowie szeregowej budynek przeznaczony na potrzeby handlu i usług o pow. użytkowej ok 510m2 w całości podpiwniczony, 4-kondygnacyjny+poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31,22 m² 12 139,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego w Elblągu, w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w styczniu tego roku. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij