dowolna

Nieruchomości Elbląg - Oferty sprzedaży nieruchomości

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu ch Ogrody. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,93 m² 10 495,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,93 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnego, ośmiopiętrowego budynku z windą (2022 r.), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 310 m² 242,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> top grunt inwestycyjny przy S7 | 1,03 ha | elbląg Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,031 ha, zlokalizowana w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony na terenie Starego Miasta o pow. użytkowej 560m2. Nieruchomość składa się z trzech lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowego: lokal nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

180 000 zł28,30 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł83,60 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a jednocześnie można spotkać się razem przy wspólnym stole. Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł9 600 m² 98,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w miejscowości Nowe Pole tuż przy zjeździe na Nową Holandię pod Elblągiem o powierzchni 9600 m2. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł45,40 m² 6 211,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Płk Dąbka w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ok.45,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 161 m² 180,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w zielonej okolicy Elbląga, usytuowana przy ulicy Lema 1/18. Teren rezydencjalny. Działka idealna pod budowę domu jedno lub wielorodzinnego. Działka w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m , pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56,26 m² 9 651,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 304 m²

Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych z parkingiem naziemnym w dobrej lokalizacji. Działki o łącznej powierzchni 7 268 m 2 zabudowane 5 budynkami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 99,80 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,50 m² 5 920,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Struga o powierzchni 50,5 m2. Nieruchomość położona na dogodnym pierwszym piętrze z witryną okienną od wschodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania wraz z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,20 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł1 200 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z sieciowym najemcą. Stopa zwrotu 7,23% Szczegółowe informacje dostępne po zawarciu umowy pośrednictwa. Lokalizacja podana orientacyjnie. Dokładne położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,20 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Usytuowane na 2 piętrze w odnowionej i ocieplonej kamienicy, blisko dworca. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

27 075 000 zł95 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 059 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną na zacisznym i spokojnym osiedlu Rubno w Elblągu. Lokalizacja: osiedle Rubno leży w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu trzy działki budowlane o powierzchni 1270 m , 1276 m2 oraz 1280 m2 zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu w Elblągu (rubno Wielkie ) przy ul. Rzepakowej 14 B.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł72,60 m² 7 713,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Dzień dobry, przedmiotem ogłoszenia jest przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią mieszczące, się na wygodnym pierwszym piętrze przy ul. Wspólnej 42 w Elblągu, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 30 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny lub bezpiecznej inwestycji? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53,77 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do zamieszkania | Elbląg, ul. Łęczycka Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,77 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

427 089 zł61,10 m² 6 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na własną działalność gospodarczą? Chciałbyś prowadzić firmę w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na wyremontowanym i gotowym do użytkowania lokalu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł44,20 m² 7 217 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania do urządzenia a nie remontowania, w dobrej cenie? Nie masz ochoty przeprowadzać czasochłonnego generalnego remontu starego zaniedbanego mieszkania? Nie chcesz płacić więcej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 10 piętro, balkon, piwnica, 61,4M2. Wgn Nieruchomości odział w Elblągu przedstawia Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4m2 przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł74,60 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,60 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Czerniakowskiej. Lokal składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w Elblągu w odnowionej kamienicy przy ulicy 12 Lutego. Nieruchomość o powierzchni 71 m2 zlokalizowana na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 343 m2 położone na osiedlu nad Jarem / przy ulicy Leśmiana - róg Konopnickiej Działka w kształcie kwadratu, druga w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł46,30 m² 8 034,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowy po remoncie idealny na gabinet stomatologiczny, medyczny lub salon fryzjerski Funkcjonalny i estetycznie wykończony lokal usługowy o powierzchni 46,3 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł192 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Elblągu przy ulicy Robotniczej. Parter składa się z salonu z wyjściem na taras oraz z otwartym kominkiem, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.