dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł77 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie w sercu Elbląga Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działdowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

264 000 zł37 m² 7 193 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z klimatem ciepłego, przytulnego i w spokojnej okolicy, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? To miejsce łączy wygodę życia w mieście z urokiem kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł65 m² 6 891,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania poprawne. Są funkcjonalne. I jest to zupełnie inne. 65,30 m w dokumentach. ok 108 m po podłodze. Do tego poddasze ok. 30 m całkowicie gratis, bez wpływu na czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł93 m² 9 529 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,40 m, położone na III i IV piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku, na cenionym osiedlu Za Politechniką- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł42 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Romualda Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 047 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 przy ulicy Robotniczej. Usytuowane na parterze w bloku. Lokal składa się z salonu z oknem balkonowym, odrębnej sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

318 000 zł44 m² 7 227 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Grunwaldzkiej 27. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch zamykanych sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Elbląg

240 000 zł44 m² 5 491,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

393 900 zł77 m² 5 115,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kolejna oferta naszego biura, jak zwykle może zaskoczyć, gdyż jasna klasyfikacja tej nieruchomości, nie będzie łatwa. Mianowicie posiada status mieszkania, jednak. mogą być dwa mniejsze lub też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł40 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,90 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Beniowskiego. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kępa Północna,Elbląg

315 000 zł37 m² 8 422 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Myślisz o gotowym do wprowadzenia się dwupokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy ?chcesz wprowadzić się od razu? Świetna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Elbląg

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W centrum elbląga, ulica winna, IV pietro, 2 pokoje, 46,6M2, garaż podziemnny. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu przestronne, gotowe do wprowadzenia dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Myślisz o wykończonym 2-pokojowym mieszkaniu na komfortowym i spokojnym osiedlu z miejscem postojowym? Zależy Ci na nowym budownictwie z 2025 roku? Przeczytaj opis, bo ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giermków

Centrum,Elbląg

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 45 M2, w trakcie generalnego remontu, centrum miasta, ul. Giermków. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu mieszkanie przy ul. Giermków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kępa Północna,Elbląg

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zakup tylko za środki własne. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone w Elblągu przy ul. Matejki, w czteropiętrowym bloku z lat 80. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł47 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w Elblągu przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość znajduje się blisko Parku Modrzewie, jest położona na parterze. Mieszkanie atrakcyjne rozkładowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

564 000 zł56 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Belweder- gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na bezpieczeństwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł51 m² 6 024,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe do generalnego remontu .Możliwość oglądania po 22 stycznia 2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate Gdańsk oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,50m2 w Centrum Elbląga. Atuty: - funkcjonalny układ, - ekspozycja południowa, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł38 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Słonecznej 40 w Elblągu. Lokal do generalnego remontu idealna baza do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Nad Jarem,Elbląg

569 000 zł65 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które zachwyca przytulnym klimatem, funkcjonalnym układem i eleganckim wykończeniem? To miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

225 000 zł42 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac Wolności

Nowe Miasto,Elbląg

218 000 zł25 m² 8 861,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Ofertą sprzedaży jest kawalerka o metrażu 21,1m2, usytuowana na parterze czteropiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica 3,5m2. Nieruchomość położona jest blisko Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Elbląg

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

860 000 zł93 m² 9 217,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 93,30 m , położone na III i IV piętrze budynku z 2015 roku na osiedlu Za Politechniką w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł49 m² 7 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Stawnik,Elbląg

319 000 zł55 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowej do zamieszkania nieruchomości w spokojnej lokalizacji. Funkcjonalne i trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

799 000 zł101 m² 7 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokal mieści się na III piętrze w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda. Mieszkanie o powierzchni 101,26 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Stawnik,Elbląg

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie po kompleksowym remoncie - stylowe 3-pokojowe wnętrze w kamienicy z 1910 roku, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł71 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikalne studio na poddaszu! Lokal mieści się na IV, jednocześnie ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

399 000 zł57 m² 7 012 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od razu zachwyca przytulnością i świeżością? Takiego, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych remontów i stresu? To miejsce spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 z balkonem z widokiem na park + kuchnia z dużą jadalnią, położone na trzecim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dwupokojowe ***kamienica marszałka*** Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 dostępne od marca Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie położone przy ulicy Płk Dà bka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Stawnik,Elbląg

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Elbląga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Nowe Pole,Elbląg

265 000 zł40 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w bloku czteropiętrowym przy ul. Lotniczej. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, duży parking dla mieszkańców. Lokal bardzo słoneczny, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Śródmieście,Elbląg

499 000 zł57 m² 8 693,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Trybunalskiej o powierzchni 57,4 m2. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w odnowionej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Nad Jarem,Elbląg

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Elblągu, na Osiedlu Nad Jarem. To lokalizacja ceniona za doskonałą infrastrukturę oraz bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

489 000 zł53 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na parterze gotowe do wprowadzenia! Elbląg, ul. Szymanowskiego. Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, do której możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta: dostępne od 01.02.2026 r. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Elblągu na nowopowstałym osiedlu przy ul. Łęczyckiej 14b Lokalizacja: nieruchomość na wynajem znajduje się na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Na Stoku,Elbląg

245 000 zł36 m² 6 870,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Gwiezdnej o powierzchni 35,66 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1968 r.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij