dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

289 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

289 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

749 000 zł52 m² 14 420,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Elbląg, al. Jana Pawła II Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy w pełni urządzone mieszkanie w Elblągu przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w nowym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Truso,Elbląg

479 000 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowoczesnym budynku "korona Elbląga" przy ul. Częstochowskiej. Lokal na 6 piętrze, przestronna klatka schodowa, nowoczesna cichobieżna winda. Na powierzchnię 44,35 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

375 000 zł59 m² 6 396,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie w którego skład wchodzi: 3-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój o powierzchni użytkowej 58,63m2. Ekspozycja okien na stronę południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

540 000 zł56 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz wprowadzić się w przyszłym tygodniu? Czytaj dalej, bo ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł56 m² 6 051,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W spokojnej części Elbląg, przy ulicy Okrzei 9, w otoczeniu klasycznych kamienic, kryje się mieszkanie z historią miejsce, które z łatwością może stać się miejscem wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

855 000 zł81 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena: 855 000 zł Powierzchnia: 81,43 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Balkon: tak (duży) Winda: tak Piwnica: tak (12,44 m ) Stan mieszkania: wysoki standard / do wprowadzenia Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł42 m² 5 872,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7 piętrze w wieżowcu propozycja idealna dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Nad Jarem,Elbląg

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elbląg, wynajem, ulica królewiecka, 3 pokoje, 60 m2, balkon, piwnica, media Z miasta. Wgn - nieruchomości z biurem w Elblągu, prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł43 m² 7 594,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki? Ta oferta to idealny gotowiec po generalnym remoncie, w pełni umeblowany i zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł54 m² 9 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje, słoneczny salon, po generalnym remoncie, przy ul. Legionów - 53,6 m2. Marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe i gotowe do zamieszkania? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

829 000 zł115 m² 7 208,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, dwupoziomowe w Elblągu przy ulicy Nitschmanna o powierzchni 115 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku z nowszych zasobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Kamionka,Elbląg

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł56 m² 5 575,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na parterze w niskim budynku mieszkalnym przy ul. Świerkowej w Elblągu. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

509 000 zł73 m² 7 001,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu ofertę mieszkania gotowego do wprowadzenia o powierzchni 72,7m2, 2 piętro, antresola, ul. Grottgera 3. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar, w samym sercu elbląskiej Starówki. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

419 000 zł48 m² 8 711 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego i gotowego do wprowadzenia się mieszkania? Marzysz o własnym M, w zacisznym i jednocześnie, dobrze skomunikowanym z resztą miasta, miejscu? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Elbląg

395 000 zł55 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m, położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Oboźnej w Elblągu. Nieruchomość łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł62 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budynku, do którego możesz wprowadzić się z rodziną bez konieczności przeprowadzania remontów? Zależy Ci na wygodzie, gotowym wnętrzu oraz dobrej dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

336 000 zł48 m² 7 027,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,81 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Elblągu. Do lokalu przynależą dwie piwnice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Nowe Miasto,Elbląg

300 000 zł48 m² 6 235,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Janowskiej o powierzchni 48,11 m2. Nieruchomość zlokalizowane na dogodnym, pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Dębica,Elbląg

759 000 zł67 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny oraz neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi i doskonale współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł70 m² 13 610 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokoje z balkonem na elbląskiej Starówce gotowe do wprowadzenia! Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat historycznego centrum z wygodą nowoczesnego stylu życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Kamionka,Elbląg

315 000 zł48 m² 6 576,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie przy ulicy Rydla w Elblągu. Wymienione podłogi i okna./plastikowe/. Do remontu łazienka i kuchnia. Do wymiany drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Do odświeżenia pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł70 m² 9 929 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Za Politechniką. Budynek jest z 2025 roku, teren wokół bardzo zadbany, parking dla mieszkańców. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł53 m² 5 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzy Ci się wnętrze stworzone od podstaw według własnego stylu, potrzeb i pomysłów? To miejsce daje Ci właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł48 m² 7 854,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokoje po remoncie Gotowe do zamieszkania! (ul. Lotnicza) Sprzedam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lotniczej w doskonałym stanie technicznym. Lokal przeszedł remont kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wapienna

Stare Miasto,Elbląg

450 000 zł56 m² 8 007,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w spokojnej części Starego Miasta, w bliskim sąsiedztwie Muzeum Elbląskiego. Jeśli cenisz kamienice z historią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprzeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł72 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się dom. Wyobraź sobie sobotni poranek.Dzieci już nie siedzą przy ekranach wybiegają do własnego ogródka. Słychać śmiech, piłkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

499 000 zł74 m² 6 697,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, jasne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m z dużym balkonem, położone na 4. piętrze przy ul. Wyczółkowskiego 4 w Elblągu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania | ul. Kwiatowa | 76 m + ogródek 150 m Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (76 m ) w spokojnej okolicy, blisko parku. Do dyspozycji prywatny ogródek ok. 150 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

370 000 zł48 m² 7 757 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie mieszkasz w spokojnym otoczeniu niskiej zabudowy? To propozycja, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Zawada,Elbląg

615 000 zł56 m² 10 962,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone w Elblągu przy ul. Podgórnej 3, na 8. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fromborska

Nad Jarem,Elbląg

599 000 zł55 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w budynku z 2020 roku. Przestronna klatka schodowa, winda. Przed blokiem ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Na powierzchnię 55,41 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

1 300 zł43 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica płk. Dąbka, przy parku kajki, 2 pokoje, parter. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Rakowo,Elbląg

285 000 zł37 m² 7 671,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,15 m2 w Elblągu przy ulicy Szymanowskiego. Nieruchomość zlokalizowana na wysokim parterze z wystawą okienną od północy oraz zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Zawada,Elbląg

430 000 zł73 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż przestronne o powierzchni 73 m , idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej i rodzinnej części Elbląg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

298 000 zł37 m² 8 010,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Cenisz spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł80 m² 4 963 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 80,4 m, położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Beniowskiego w Elblągu. To idealna propozycja dla osób, które szukają dużego.