dowolna

Mieszkania do wynajęcia Elbląg - Oferty wynajmu mieszkań

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

2 300 zł39,36 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia luksusowo wykończony apartament, położony na Starym Mieście. Lokal o pow. 39,36 m2 znajduje się na IV piętrze w budynku z windą. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, znajdujące się na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym. Do dyspozycji najemcy są dwa duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w stylowym, dwupoziomowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Prezentujemy klimatyczne mieszkanie przy ul. Beniowskiego, dwupoziomowe, o powierzchni 62 m2, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 zł36,60 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,6 m , położona na 3 piętrze w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Broniewskiego, co zapewnia szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł93,15 m² 32,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, zapewniającej komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,90 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem nad Jarem przy ulicy Sobieskiego 6 Usytuowane na I piętrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnia mieszkania 47,90 m2 Mieszkanie pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,74 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na III piętrze przy ul. Tysiąclecia 6 w Elblągu. Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na III piętrze przy ul. Tysiąclecia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje na wynajem mieszkanie w nowym budownictwie z 2005, przy ul. Żyrardowskiej, blisko ch Ogrody. Lokalizacja : Komfortowa i świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,30 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania Elbląg, ul. Słoneczna Do wynajęcia komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,3 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu. Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żyrardowskiej w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,12 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Elblągu. 2-pokojowy apartament ( 40,12m2), na Starym Mieście w Elblągu z balkonem +komórka lokatorska 4,83 m2 Bardzo ładne mieszkanie w nowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł49 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na wynajem umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum, w sąsiedztwie elbląskiej Starówki. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DE facto Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie na ul. Gwiezdnej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gwiezdnej w Elblągu, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Elbląg

1 650 zł32 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe, położone w centrum miasta przy ul.3-Maja. Lokal składa się z kuchni połączonej z salonem, małej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przestronnej i eleganckiej kawalerki o powierzchni 53,4 m2 , położonej na IV piętrze stylowej kamienicy (bez windy), w samym sercu Starego Miasta w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

1 300 zł26 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 26,50 m2, położone na III pietrze przy ul.Hetmańskiej. Lokal umeblowany, dodatkowe opłaty to czynsz 370 zł + prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja atrakcyjna cena! Proponujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie umeblowane z pralka i lodówką, usytuowane na parterze bloku 3 piętrowego Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane mieszkanie położone na parterze przy ul. Grottgera w Elblągu idealne dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i lokalizację. Nieruchomość znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

2 100 zł47 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park | ul. Królewiecka | Elbląg Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które ma klimat, świetną lokalizację i po prostu dobrą energię właśnie je znalazłeś. Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokoje 47m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym, z dużym balkonem oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Truso,Elbląg

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu- nowy Jar przy ulicy Legionów 40 Blok z windą z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

2 300 zł45 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 400 zł79 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ul. Pionierskiej tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.06.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w Elblągu przy ul. Pionierskiej, tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.05.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Elbląg | balkon | nowe budownictwo Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Zatorze,Elbląg

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na parterze w bloku przy ul. Lotniczej. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Przy budynku parking z wjazdem ze szlabanem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 200 zł29 m² 41,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem, kawalerka, i piętro, balkon, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w centrum elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł70 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m2 usytuowane tuż obok Starówki- przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z pół otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

1 100 zł35 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem. Lokal jednostronny, słoneczny. Atrakcyjna lokalizacja, blisko Stare Miasto, sklepy, przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Nad Jarem,Elbląg

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elbląg, wynajem, ulica królewiecka, 3 pokoje, 60 m2, balkon, piwnica, media Z miasta. Wgn - nieruchomości z biurem w Elblągu, prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Kamionka,Elbląg

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar, w samym sercu elbląskiej Starówki. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł36 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z miejscem postojowym pod budynkiem Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania | ul. Kwiatowa | 76 m + ogródek 150 m Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (76 m ) w spokojnej okolicy, blisko parku. Do dyspozycji prywatny ogródek ok. 150 m oraz.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij