dowolna

Mieszkania do wynajęcia Elbląg - Oferty wynajmu mieszkań

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Nad Jarem,Elbląg

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lexnova nieruchomości Oferta wynajmu mieszkania nad jarem Lokal na parterze o pow. 34m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Zatorze,Elbląg

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe na wynajem w Elblągu przy ulicy Malborskiej. Mieszkanie znajduje się na 10/10 piętrowym wieżowcu, z dala od zgiełku miasta. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fromborska

Krasny Las,Elbląg

1 800 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Fromborskiej. Jasne, przestronne, w pełni wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja bogata w zieleń i miejsca do spacerowania. Już dziś zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubraniecka

Kępa Północna,Elbląg

1 300 zł47 m² 27,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lexnova Nieruchomości do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze o powierzchnia 47,09m2 Lokal częściowo umeblowany, z wyposażoną kuchnią, lodówką, tv. Ogrzewanie co i cwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł33 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe położne w kamienicy przy ul.Grochowskiej. Mieszkanie o pow. 32,90 m2, zlokalizowane na II piętrze. Ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny ). Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Zatorze,Elbląg

1 800 zł76 m² 24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.09.2024 roku Wynajmę w pełni wyposażone, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na ulicy Lotniczej. Całe mieszkanie posiada aż 75,94 m2. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 650 zł58 m² 28,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1 września 2024r Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie piętro I z balkonem. Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Parking przy budynku. Dobry stan techniczny nieruchomości. Lokal ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł22 m² 50,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 21.97 m2, położone na poddaszu przy ul.Beniowskiego. Mieszkanie całkowicie umeblowane ( właściciele zobowiązali się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł74 m² 33,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament dla wymagających cena najmu: 2500 zł powierzchnia: 74,27 m2 3 pokoje III piętro budynek Z nowych zasobów Z windą cichobieżną najem okazjonalny Polecamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze. Mieszkanie umeblowane ( pralka, lodówka, meble pokojowe widoczne na zdjęciach ) czyste. Odrębne wejście do 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokorna

Kępa Północna,Elbląg

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pkokoje na I piętrze. Widne, ustawne, dobrze zaprojektowane. Kuchnia umeblowana. W przedpokoju szafa wnękowa i wieszak. Jedno łóżko. W łazience wanna, umywalka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 1 - pokojowe o pow. 33 m2, z balkonem, położone przy ul. Traugutta w Elblągu, w pobliżu Parku Traugutta. Lokal zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Elbląg

Stare Miasto,Elbląg

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lexnova Wynajmie nowy apartament o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, w nowym budynku kameralis na IV piętrze o pow.44m2 + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bednarska

Stare Miasto,Elbląg

2 100 zł40 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Elblągu. 2-pokojowy apartament ( 40,12m2), na Starym Mieście w Elblągu z balkonem +komórka lokatorska 4,83 m2 Bardzo ładne mieszkanie w nowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł43 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, eleganckie, w pełni umeblowane mieszanie na wynajem przy ulicy Topolowej. Lokal o pow. 42,55 m2 znajduje się na II piętrze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

3 250 zł52 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Elblągu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz holu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

950 zł48 m² 19,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2, położone na II piętrze. Lokal znajduje się w centrum miasta przy ul.Ślusarskiej. Mieszkanie umeblowane ( pralka, lodówka ). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Ogrody,Elbląg

1 100 zł24 m² 45,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe położone przy ul.Gwiezdnej w Elblągu. Lokal zadbany, kompletnie umeblowany ( pralka, lodówka, telewizor ). Mieszkanie skierowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na II piętrze w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w budynku jest winda. Mieszkanie o powierzchni 124,81 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Jaszczurczego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 350 zł54 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Wynajmę mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, czyste, słoneczne o łącznej powierzchni 53,90 m 2 przy ul. Związku Jaszczurczego. Dobra lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

1 900 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament na elbląskiej Starówce. Lokal mieści się na III piętrze w nowej kamienicy z windą, przy ulicy Studziennej. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Witoszewo,Elbląg

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze budynku 4 piętrowego w Centrum miasta przy ul. Hetmańskiej.Mieszkanie umeblowane : pralka, lodówka, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł57 m² 21,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,96 m2, położone na II piętrze przy ul.Słonecznej w Elblągu. Mieszkanie dwustronne ( północ- południe ) z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ul. Krótka Wynajmę mieszkanie przy ulicy Krótkiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze składa się z jednego dużego pokoju, kuchni z jadalnią (można przekształcić na małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny i pięknie urządzony apartament 38,23 m2 na elbląskiej Starówce. Lokal mieści się w nowej kamienicy z windą, przy ulicy Wigilijnej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł36 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu Starego Miasta. Lokal znajduje się na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przy Bramie Targowej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł37 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Idealna dla pary, singla oraz każdego, kto ceni sobie dobry standard mieszkania, atrakcyjność lokalizacji, bliskość kawiarni, restauracji i pięknej architektury. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł50 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament z tarasem położony na nawo wybudowanym osiedlu "belweder Park " Osiedle monitorowane , z wjazdem tylko dla mieszkańców- szlaban. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł41 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą. Wszystkie pomieszczenia niezależne. Duzy pokój z balkonem. Wszystkie media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Winnica,Elbląg

1 800 zł37 m² 48,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica bema, osiedle belweder park, 2 pokoje, balkon, parter, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu w dniu dzisiejszym prezentuje mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

****oferta prywatna**** Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 72 m2 z widokiem na kanał i galerię El ,umieszczonego na 4 pietrze (winda w kamienicy ), na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, w pobliżu Parku Kajki: mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28 m2 położone na IV piętrze w budynku czteropiętrowym Elblągu przy ul. Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 zł33 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w prestiżowej lokalizacji - Starym Mieście! Lokal jest po generalnym remoncie i zaprojektowany w ponadczasowych kolorach. To idealna propozycja dla singla lub pary więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Zawada,Elbląg

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica robotnicza, 2 pokoje, 3 piętro, balkon, winda. Wgn nieruchomości oddział elbląg poleca na wynajem mieszkanie przy ul. Robotniczej. Jeżeli poszukujesz do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakrzewo,Elbląg

2 000 zł69 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Żyrardowskiej Atuty mieszkania: 1. powierzchnia mieszkania to 69 m2 2. II piętro 3. nowsze zasoby.