dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny na parterze składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni użytkowej 61,55m2 oraz pomieszczenie piwniczne o powierzchni 8,19m2. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Na Stoku,Elbląg

185 000 zł42 m² 4,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe, 42 M2, II P, bardzo dobry punkt W okolicy targowiska miejskiego. Blisko komunikacja, handel, usługi. Osiedle czysto I estetycznie utrzymane dużo zieleni place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśmiana

Kamionka,Elbląg

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Duże dwustronne mieszkanie 3-pokojowe (59,8m) na parterze, własnościowe spółdzielcze. Jasna kuchnia, dwie przestronne sypialnie, duży salon, przedpokój z szafą,łazienka, osobno toaleta, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko W centrum miasta do wynajęcia od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, na pasażu -ul. Bałuckiego, pow. 50m2,2 pokoje z balkonem, duży przedpokój z garderobą, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Elbląg

248 500 zł71 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zamienię mieszkanie własnościowe 3 pokojowe na dogodnych warunkach (71m2) na mniejsze, koniecznie na I piętrze (ewent. I piętro). Mieszkanie na IV piętrze, okna pcv, parkiet, glazura, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe o pow.65,3m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Wyczółkowskiego. Lokal mieszkalny po remoncie i przebudowie. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł82 m² 15,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja, dostęp do środków komunikacji miejskiej (tramwaj,autobus),blisko do dworca pkp i pks, mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie bez agencji - bezpośrednio. Mieszkanie jest trzypokojowe, usytuowane na 2 piętrze, jest po małym remoncie (ściany - cekol, pogłogi - panele, wymienione są okna na plastiki), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Elbląg

365 000 zł129 m² 2 829,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zrobione W stylu retro dla konesera naprawde warto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Zawada,Elbląg

400 zł44 m² 9,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare budownictwo, mieszkanie wyremontowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Elbląg ul. Browarna. Mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze 56m2 dwustronne słoneczne. Bardzo ciekawy rozkład, przestronne i funkcjonalne. Budynek 2001r. Bardzo niski czynsz 270zł/4 osoby. Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lotnicza

Zatorze,Elbląg

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

3 piętro , łazienka , wc osobno ,balkon , mieszkanie do remontu , z czterech pokoi swobodnie można zrobić 3, duży przedpokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Zatorze,Elbląg

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Kuchnia widna - od strony wschodniej, wanna, osobne wc, osobna łazienka, ładny rozkład, blisko sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu za Politechniką, w cenę wliczona zabudowa kuchni i 2 zabudowane szafy. Cicha i spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł68 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Bez pośredników. Cena do negocjacji. Pokoje: 18,4m2, 9,2 m2, 8,7 m2, 10 m2, kuchnia - 6,7 m2, łazienka 3,3 m2. Mieszkanie ciepłe, słoneczne (wsch-zach), funkcjonale. Blok ocieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Elbląg

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe, budynek z roku 1996; i piętro/ivp; podłogi - częściowo panele i terakota, duża łazienka z glazurą i terakotą (wanna narożna + brodzik), osobno wc; okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na ulicu Legionów na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest po generalm remoncie w 2005 roku: cekol na ścianach, w łazience i w wc kafelki, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje+ pokój dzienny + łazienka+kuchnia+ubikacja, duży balkon+ piwnica. W bliskości dworzec pkp i pks oraz centrum handlowe, do wszystkich instytucji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł94 m² 3 138,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-poziomowe: parter 46,30 m2 + zaadaptowana na cele mieszkaniowe piwnica pow. 48,05 m2; parter: salon z bufetem i z otwartą kuchnią z zabudową (bez lodówki) ze stołem, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawada

Zawada,Elbląg

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam M-3 na zawadzie umeblowane(oknapcv,kafelki w kuchni i w lazience),Duzy balkon tez po remoncie.Czynsz okolo 400zl z gazem+prad

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

142 000 zł41 m² 3 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na ul. Malborskiej, o łącznej powierzchni 41 m2. Mieszkanie było 2-pokojowe, zostało zaadaptowane na 3-pokojowe. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Elbląg

156 000 zł47 m² 3 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w bloku z lat 80-tych , odświeżonym i ocieplonym 5 lat temu , bardzo dobra lokalizacja , przy ul. Bema , niedaleko centrum , 100 metrów komunikacji miejskiej , 200 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

435 435 zł65 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu kupno mieszkanie na Starówce 2 pokojowe o pow. 65m2 na III piętrze. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim składa się z: salonu- wylewki na podłodze, gladź tynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawada

Zawada,Elbląg

600 zł48 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme M-3 umeblowane (z uzywalnoscia wszystkiego)chetnie malzenstwo,moze byc z dzieckiem 600zl+ czynsz okolo 400zl(z gazem)+prad

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

sprzedam mieszkanie w Elblagu na osiedlu "za politehniką" (ul. Kossaka). Mieszkanie po remoncie, w dobrym stanie. Posiada 3 niezalezne pokoje, osobne wc, sporą piwnicę. W okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Śródmieście,Elbląg

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w centrum Elbląga przy ul.Bałuckiego. Nowe budownictwo. Bardzo słoneczne dwa pokoje od południa ,sypialnia od wschodu,w dużej łazience okno;garderoba, duzy balkon. Podlogi-panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w centrum Elbląga - ul. Urocza, do każdego pomieszczenia oddzielne wejście, okna pcv, glazura i terakota w kuchni i łazience, budynek po remoncie, zadaszony balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe położone w centrum Elbląga. Otwarta przestrzeń pomiędzy aneksem kuchennym a pokojem. Łazienka - glazura, terakota, kabina prysznicowa, pralka. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł42 m² 4 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Przestronne mieszkanie idealne na start cena: 169 000 zł powierzchnia: 41,5 m2 2 piętro 2 pokoi piwnica komórka czynsz 230zł Polecamy Państwu ciekawe i niepowtarzalne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Zawada,Elbląg

330 000 zł48 m² 6 918,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie na osiedlu zawada cena: 330 000 zł powierzchnia: 47,7 m2 V piętro wszystkie media Z miasta mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Polecamy Państwu ładne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

236 000 zł42 m² 5 646 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz miejsca, skąd w niewielkim czasie dostaniesz się w każdy punkt miasta- jest to oferta dla Ciebie. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Grunwaldzka

Centrum,Elbląg

225 000 zł35 m² 6 373,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow.35,30 m2 ( jednostronne )położone na parterze przy ul. Grunwaldzkiej, obok Lombardu i Kasy Stefczyka. Kamienica po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 450 zł55 m² 26,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W spokojnej okolicy blisko szpitala wojewódzkiego najem okazjonalny atrakcyjna cena najmu: 1 450 zł 2 pokoje powierzchnia: 55,40 m2 IV piętro Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

412 500 zł75 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 75 m2, umiejscowione na atrakcyjnym 1. piętrze w budynku mieszkalnym (kamienica), który znajduje się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij