dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Elbląg,warmińsko-mazurskie

368 000 zł44 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie super zaaranżowane (umeblowne, ze sprzętem rtv i agd), w świetnej lokalizacji. Przy ul. A. Struga. Mieszkanie na pierwszym piętrze składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

310 000 zł48 m² 6 498,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta: oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Elbląskiej Zawadzie przy ul. Szarych Szeregów. Marzysz aby każdego dnia pić kawę z pięknym widokiem? Ta nieruchomość jest więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

1 300 zł34 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Umeblowane, gotowe do wynajęcia. Na powierzchnię 34 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Witoszewo,Elbląg

499 000 zł99 m² 5 060,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie idealne dla inwestora pod wynajem dla studentów lub booking! Mieszkanie położone na drugim piętrze zabytkowej kamienicy przy Al. Grunwaldzkiej 45. Świetny układ pomieszczeń do zaadoptowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

419 000 zł55 m² 7 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie w dobrej lokalizacji, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuje mieszkanie z nowszych zasobów przy ulicy Hetmańskiej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Kępa Północna,Elbląg

299 000 zł49 m² 6 127,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, 4 piętro, 48,8M2, ul. Topolowa. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu w dniu dzisiejszym mieszkanie przy ul. Topolowej w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

129 000 zł33 m² 3 944,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej 17, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz wc. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem, kawalerka, parter, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w centrum elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie, w centrum Elbląga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2. Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą i udziałem w gruncie. Nieruchomość znajduje się na ul. Pułkownika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Elbląg

319 000 zł50 m² 6 330,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie w centrum Elbląga - idealna lokalizacja i komfort! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,39 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł48 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Feniks Nieruchomości prezentuje mieszkanie przy ulicy Słonecznej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 47,8 m2 * I piętro * balkon * 3 odrębne pokoje * wszystkie media z miasta *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Feniks nieruchomości przedstawia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w bloku przy ulicy Nowowiejskiej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 48 m2 * IX piętro w bloku * 3 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Lotniczej. Parametry mieszkania: * 2 odrębne pokoje * II piętro w bloku IV piętrowym * oddzielna kuchnia * duży balkon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł60 m² 6 459,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,60 m , gotowe do zamieszkania. W skład nieruchomości wchodzi salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

316 000 zł36 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Feniks nieruchomości przedstawia mieszkanie dla młodych po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania w super lokalizacji. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 36 m2 * 2 pokoje * balkon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie po generalnym remoncie, przygotowane do wprowadzenia. Parametry mieszkania: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł42 m² 6 848,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Feniks nieruchomości przedstawia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w bloku przy ulicy Odzieżowej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 42,2 m2 * I piętro w bloku * 2 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

250 000 zł44 m² 5 630,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubraniecka

Kępa Północna,Elbląg

350 000 zł61 m² 5 766,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Nowa cena! Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe na parterze z ogrodem. Powierzchnia lokalu 60,7m2 + piwnica 4,5m2+ ogród z komórką obok mieszkania do wyłącznego korzystania. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł47 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania przy ulicy Topolowej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 47,2 m2 * 2 oddzielne pokoje * oddzielna kuchnia z oknem * balkon * piwnica 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

495 000 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego. Parametry mieszkania: * mieszkanie dwupoziomowe * powierzchnia mieszkania 64,6 m2 (po podłodze 75 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

425 000 zł66 m² 6 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Feniks nieruchomości poleca: mieszkanie na rogu królewieckiej I 12-lutego II piętro, 2 pokoje, garderoba, balkon U nas na miejscu możesz poznać ofertę kredytową wszystkich banków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłoczowskiego

Nad Jarem,Elbląg

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Feniks Nieruchomości przedstawia mieszkanie nad jarem, zapoznaj się z ofertą jeśli interesuje Cię ta lokalizacja. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 49,2 m2 * parter * 2 odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni wyposażone, trzy pokojowe mieszkanie w ciekawej lokalizacji w Elblągu gotowe od 02.01.2025 roku. Całe mieszkanie posiada 50,64 m2 i w cenie wynajmu ujęte jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Feniks nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy H. Barona. Parametry mieszkania: * powierzchnia 38 m2 * parter * mały balkon * 2 pokoje * oddzielna kuchnia * wszystkie media z miasta *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

311 000 zł53 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania w Elblągu, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji przy ulicy 12 Lutego. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowowiejska

Centrum,Elbląg

130 000 zł17 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, elbląg, ulica nowowiejska, 1 pokój, x piętro, parking ze szlabanem, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż kawalerkę w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Elblągu przy ulicy Królewieckiej. Położone w pobliżu parków Kajki i Dolinka, przychodni i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

149 900 zł22 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie które znajdującej się przy ul. Stanisława Wyspiańskiego, położone na drugim piętrze o powierzchni 22,10 m2. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne 3,30 m2. Strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Elblągu Do wynajęcia (najem okazjonalny) mieszkanie trzypokojowe z balkonem na V piętrze (winda), przy ulicy Władysława IV w wieżowcu, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, pow. 52 m2, położone na II piętrze. Mieszkanie słoneczne, dwustronne z dużym balkonem. Lokal czysty, świeżo odmalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 01.11.2024 roku Wynajmę mieszkanie z wyposażeniem w Elblągu przy ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 42,54 m.kw położone na III piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Nad Jarem,Elbląg

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica rydla, nad jarem,3 pokoje,3 piętro, balkon, gotowe do wprowadzenia, najem okazjonalny. Wgn - nieruchomości oddział W Elblągu prezentuje w dniu dzisiejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Wolności

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł38 m² 29,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Przytulne mieszkanie jednopokojowe, na drugim piętrze w centrum Elbląga. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w centralnej części Elbląga, przy Placu Wolności, w dogodnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

359 000 zł44 m² 8 241,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowana nieruchomość mieści się na 4 piętrze w budynku bez windy. Na pow. ok.44 m2 znajdziemy 2 (11/17,5m2) oddzielne pokoje, z salonu jest wyjście na loggie. Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł40 m² 6 692 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na start lub pod inwestycję - ul. Malborska Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 40,20 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Elbląga, położonej na południowym krańcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Rakowo,Elbląg

315 000 zł53 m² 5 988,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52,6m2 (parter) składające się z: 2-pokoi, kuchni, łazienki, korytarza. Wystawa okien na południe i wschód. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Królewieckiej. Mieszkanie częściowo umeblowane, czyste zadbane. W sypialni szafa sosnowa .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

370 000 zł49 m² 7 520,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica sobieskiego, nad jarem,2 pokoje,2 piętro, balkon, po generalnym remoncie, wysoki standard, zamieszkaj W nowym 2 pokojowym mieszkaniu. Wgn - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

539 000 zł104 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 5-pokojowe położone na 2 ostatnich poziomach kamienicy w centrum miasta tuż przy Parku Planty i Starówce. Powierzchnia użytkowa to 103,50 m2, po podłodze około 120 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

320 000 zł63 m² 5 111,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe wraz z piwnicą o pow. 8,60 m położone w Elblągu przy ul. Świerkowej. |Nieruchomość| - Mieszkanie o powierzchni 62,60.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij