dowolna

Mieszkania w nowym bloku Elbląg - Oferty sprzedaży lub najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

727 000 zł91 m² 7 971,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny trzypokojowy apartament! cena: 727 000 zł powierzchnia: 91,2 m I piętro budynek Z 2019 r. Winda wszystkie media Z miasta czynsz 792 zł Polecamy Państwu do zakupu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

799 000 zł81 m² 9 812,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje, balkon, winda - Elbląg, ul. Łęczycka Wysoki standard, gotowe do zamieszkania Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 81,43 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Balkon: tak (duży) Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Zawada,Elbląg

406 926 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To już ostatni moment aby zdecydować się na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Zawada zlokalizowanej przy ulicy Kasprzaka. Zostało niewiele mieszkań, a my uszczęśliwiliśmy już wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

679 000 zł60 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą ul. Łęczycka, elbląg Na sprzedaż nowoczesne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 60,25 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

811 590 zł104 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie swoje nowe życie na wysokościach. Budzi Cię poranne słońce wpadające przez panoramiczne okna. Wychodzisz na taras Twój prywatny, ponad 133-metrowy dach z widokiem na całe miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

549 000 zł54 m² 10 250,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, o pow. 53,56, 3 pokoje, duży balkon, 1 piętro. Lokalizacja: prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogródzka

Bielany,Elbląg

699 900 zł64 m² 10 879,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam przestronny i słoneczny 3 pokojowy apartament w Elblągu przy ul. Nowogródzkiej 3, na Bielanach o wielkości 64.33 m2. Apartament z balkonem 7, 7 m2 usytuowany na II piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przy Bramie Targowej

Stare Miasto,Elbląg

2 000 zł37 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Idealna dla pary, singla oraz każdego, kto ceni sobie dobry standard mieszkania, atrakcyjność lokalizacji, bliskość kawiarni, restauracji i pięknej architektury. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 156 000 zł88 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 88,06 m2 usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Elblągu. Apartament jest absolutnym unikatem na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

525 500 zł50 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Mieszkanie wykończone pod klucz teraz taniej o 13 900 zł, tylko 10 432 zł/m! To doskonały moment dla zdecydowanej osoby, by skorzystać. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

469 000 zł44 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o eleganckim, nowocześnie urządzonym mieszkaniu, do którego możesz się wprowadzić z walizką i od razu cieszyć się życiem? Szukasz przestrzeni, w której wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

625 000 zł60 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 4 pokoje z garderobą. Zamieszkaj już dziś w nowoczesnym mieszkaniu o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, które znajduje się na najnowszym osiedlu przy ulicy Łęczyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Zatorze,Elbląg

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elbląg, ulica mielczarskiego - nowe budynek eltower, mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Zawada,Elbląg

446 394 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

620 445 zł65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 65,31 mkw w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowego mieszkania w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o zamieszkaniu w miejscu pełnym historii, klimatu i niepowtarzalnego uroku? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogródzka

Bielany,Elbląg

754 000 zł65 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

: biuro nieruchomości arkadia : Na sprzedaż mieszkanie na bielanach ul. Nowogródzka Piętro: 1 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 64,55m Komórka lokatorska: 4,94m2 Winda Balkon Miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

447 750 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości American Home ma przyjemność przedstawić Państwu kolejną propozycję na runku pierwotnym. Nowo powstała inwestycja Kamienica Słoneczna Park łączy ze sobą wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

850 000 zł70 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69,77 m2 usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Elblągu. Apartament jest absolutnym unikatem na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Nad Jarem,Elbląg

479 000 zł52 m² 9 300,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście przy ulicy Broniewskiego. Położone jest na terenie kameralnego i zadbanego osiedla 'lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł67 m² 8 237,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej, mieszkanie w stanie deweloperskim, o pow. 66,65m2, 3 pokoje, duży balkon, 1 piętro. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wigilijna

Stare Miasto,Elbląg

362 000 zł33 m² 10 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka Z wydzieloną częścią sypialnianą na starówce W kamienicy Z windą Mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane na IV -ostatnim piętrze przy ulicy Wigilijnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

489 000 zł45 m² 10 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam bezpośrednio kupujący zwolniony z 2% podatku pcc przy zakupie nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji " Okółnik" Mieszkanie na 3cim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Śródmieście,Elbląg

447 750 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa i stylowa kamienica - 15 komfortowych mieszkań w samym centrum Elbląga. Winda, podziemny garaż, przestronna klatka schodowa ze stylowymi oknami oraz sztukaterią. Wiele osób ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

459 000 zł46 m² 9 881,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam prywatnie Nowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji " Okółnik" Mieszkanie dwustronne na ostatnim 4 piętrze w bloku z nowych zasobów mieszkaniowych. Mieszkanie 2 pokojowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 090 000 zł76 m² 14 258 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Miejsce, w którym oddech ma smak wolności Widok na stadninę koni. Trzy sypialnie. Dwa balkony. Idealny dom. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

480 000 zł44 m² 10 799 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność sprzedać niepowtarzalne mieszkanie usytuowane na IV piętrze, przy al.Grunwaldzkiej. Mieszkanie o powierzchni 44,45 m2 cechuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 600 zł36 m² 72,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z miejscem postojowym pod budynkiem Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębica,Elbląg

549 000 zł54 m² 10 250,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

823 460 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,68 m2, usytuowane na czwartym piętrze (winda) w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek nr 30 w Elblągu. Apartament jest absolutnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

850 000 zł70 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 156 000 zł88 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

434 000 zł41 m² 10 567,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta: na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Elbląga, na ul. Bednarskiej o powierzchni 41,07 m2 w inwestycji "bulvar". To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

540 000 zł59 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje słoneczne miejsce w Elblągu ul. Hetmańska 15. Zobacz mieszkanie, w którym poczujesz się jak u siebie. Wyobraź sobie poranek. Promienie słońca zaglądają przez okna, delikatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł34 m² 11 677 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,17 m2 z dużym balkonem, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 r przy ulicy Mielczarskiego w Apartamentowcu El.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

702 360 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

630 000 zł58 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Imponujące mieszkanie - Nowoczesne osiedle ul. Łęczycka. Myślałeś o zakupie gotowej, komfortowej i eleganckiej nieruchomości w nowych zasobach? Właśnie takie mamy w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Witoszewo,Elbląg

280 000 zł31 m² 9 067,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka Z miejscem postojowym W hali garażowej W budynku Z 2009r. Cena mieszkania: 280 000 zł powierzchnia: 30,88 m2 III piętro taras miejsce W hali garażowej 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

362 000 zł33 m² 10 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Wigilijnej. Parametry mieszkania: * powierzchnia 33 m2 * 1 pokój * 4 piętro (winda) * media z miasta * czynsz 265zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Truso,Elbląg

750 000 zł77 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

"Są miejsca, które czekają na miłość. Ściany, które pragną usłyszeć śmiech. Okna, które wyglądają za codziennością we dwoje. Jest takie miejsce w Elblągu przy ulicy Legionów gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

674 000 zł61 m² 11 133 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze przy ulicy Łęczyckiej Przedstawiamy wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2024 roku przy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij