dowolna

Mieszkania na poddaszu Elbląg - Oferty sprzedaży i najmu

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

589 000 zł67,82 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz nieruchomości, która daje swobodę aranżacji i przestrzeń dla całej rodziny? Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym, starannie zagospodarowanym osiedlu. To oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł38,90 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest wyremontowane, meble pachną nowością i jest w dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

493 000 zł62,30 m² 7 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Myślisz o wykończonym, trzypokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Zapraszam do zapoznania się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,30 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł83,60 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a jednocześnie można spotkać się razem przy wspólnym stole. Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł73,55 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym metrażem, świetną komunikacją i potencjałem na coś więcej niż standardowy lokal mieszkalny? Ta nieruchomość daje możliwości, które rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł69,10 m² 6 801,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,20 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny lub bezpiecznej inwestycji? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł53,77 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do zamieszkania | Elbląg, ul. Łęczycka Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,77 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,90 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Pragniesz komfortowego mieszkania z wygodnym układem i dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi? Chcesz cieszyć się jasnym i przestronnym wnętrzem? Mamy dla Ciebie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,20 m² 7 801 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atut nieruchomości poleca: idealna kawalerka dla młodych na "dobry Początek" w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 28,2 m zlokalizowany na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,80 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Elbląga! Apartament przy ulicy Studziennej to adres, który łączy w sobie prestiż historycznego otoczenia z komfortem nowoczesnego życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,10 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 56,10 m, położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Królewieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Chopina oraz Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

360 000 zł42,40 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta- idealna lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,40 m. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Elbląg,warmińsko-mazurskie

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

262 500 zł38 m² 6 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz jak chcesz? Zależy Ci, aby mieć dostęp do pełnej infrastruktury, ale także do zieleni, która Cię ukoi po ciężkim dniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

239 000 zł25 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które będzie gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i funkcjonalnym układzie? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Zawodzie,Elbląg

249 000 zł32 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Nad Jarem,Elbląg

265 000 zł36 m² 7 361 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedużego mieszkania, zależy Ci na lokalizacji? A może planujesz inwestycję? Jeśli tak jest, czytaj dalej, a nie pożałujesz! Kawalerka, o której mowa mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

340 000 zł43 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i bezpieczna inwestycja pod wynajem? Chcesz mieć wszystko w zasięgu kilku minut spacerem? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

915 000 zł115 m² 7 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby zamieszkać w przestronnym dwupoziomowym apartamencie z widokiem na Park Dolinka oraz miejscem w hali garażowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne czteropokojowe mieszkanie o pow. 120,95m2 z dwoma tarasami w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

365 000 zł43 m² 8 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowoczesnego dwupokojowego mieszkania, po remoncie gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej. A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Winnica,Elbląg

619 000 zł60 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Marzysz o mieszkaniu na prestiżowym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Zapraszam na prezentację gotowego do wprowadzenia się, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

380 000 zł54 m² 7 103 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Cena podlega negocjacji! Atrakcyjna lokalizacja to niewątpliwy atut tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

830 000 zł79 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz umeblowanego mieszkania z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Elbląg

415 000 zł59 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Tu nie ma miejsca na niedopowiedzenia: 415 000 zł za mieszkanie przy ul. Kopernika i 30 000 zł za garaż 18 m , który jest integralną częścią tej oferty/ zakup obligatoryjny. Łącznie: 445.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Elbląg

430 000 zł76 m² 5 635,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, 2 piętro, centrum elbląga, ul. Obożna 21. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 76,3 m2, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 400 zł79 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Elbląg

579 000 zł60 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia od zaraz? Ważna jest dla Ciebie estetyka wnętrza i wygoda życia codziennego? Zapraszam, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Elbląg

428 000 zł51 m² 8 408,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie /elbląg centrum / Warmia rezerwacja do 15.04.2026 3TREE- NA SPRZEDAŻ nowoczesne mieszkanie przy parku - cisza, zieleń i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

320 000 zł50 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka