dowolna

Luksusowe mieszkania Elbląg - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

635 000 zł81 m² 7 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m z przynależną piwnicą 3,60 m , położone na I piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy Nowa cena 429 000 zł, 3 pokoje, 59,6 m , samo centrum Elbląga. Właściciel podjął decyzję: chce sfinalizować sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna lokalizacja: położenie przy ul. Płk. Stanisława Dąbka, głównej arterii komunikacyjnej w dzielnicy Na Stoku. Bliskość zieleni: sąsiedztwo parku miejskiego Kajki, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Elblągu przy ul. Reja 18, w nowoczesnym budynku z 2011 roku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w centrum miasta! 2-pokojowe, o wysokim standardzie wykończenia, urządzone bardzo klimatycznie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,19 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybickiego w Elblągu usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 61,40 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m przy ul. Robotniczej w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dogodnej części miasta blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,90 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem nad Jarem przy ulicy Sobieskiego 6 Usytuowane na I piętrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnia mieszkania 47,90 m2 Mieszkanie pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Łęczycka Powierzchnia: 120 m2 Apartament w miejscowości Elbląg przy ul. Łęczyckiej o łącznej powierzchni: 120,95 m2. Apartament na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,36 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia luksusowo wykończony apartament, położony na Starym Mieście. Lokal o pow. 39,36 m2 znajduje się na IV piętrze w budynku z windą. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż Apartament - Elbląg ul. Bednarska Powierzchnia: 32 m2 Apartament Old Town Bednarska 22 położony jest w miejscowości Elbląg na pierwszym piętrze z klimatyzacją w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 44,30 m ,położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł36,09 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,09 m , z balkonem. Lokal znajduje się na czwartym piętrze i jest dostępny od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem tuż przy parku Kajki, przy ulicy Żeglarskiej. Usytuowane na parterze w bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wcz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł82,03 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament z widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowany w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej części miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,78 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Jar przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52,55 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na II piętrze w kamienicy na Starym Mieście. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na powierzchnię 52,55 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 876,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy na nowym osiedlu w Elblągu. Lokal powstał przez połączenie dwóch mieszkań o pow. 67,8m2 i 53,15 m2 znajdujących sie obok siebie na ostatnim trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł61,40 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na X piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kasprzaka. Usytuowane na I piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Elbląg,warmińsko-mazurskie

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52,30 m² 8 967,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu o powierzchni 52,30 m , położonego na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,60 m² 9 106,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez żadnych dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,74 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na III piętrze przy ul. Tysiąclecia 6 w Elblągu. Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na III piętrze przy ul. Tysiąclecia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Stare Miasto,Elbląg

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przestronnej i eleganckiej kawalerki o powierzchni 53,4 m2 , położonej na IV piętrze stylowej kamienicy (bez windy), w samym sercu Starego Miasta w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Elbląg

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł32 m² 7 919,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone przy ul. Ogrodowej w Elblągu, na 3. piętrze w kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

1 189 000 zł93 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament butikowy 91 m | Stare Miasto | Taras z widokiem na rzekę | Wykończenie na poziomie penthouse | Najbardziej luksusowy w Elblągu Przedstawiam wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokoje 47m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym, z dużym balkonem oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Truso,Elbląg

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu- nowy Jar przy ulicy Legionów 40 Blok z windą z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone na pierwszym piętrze budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym Osiedlu Belweder przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 360 000 zł105 m² 12 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament premium 105 m przy Parku Dolinka | 2 tarasy | cisza, zieleń, gotowe do zamieszkania Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie i widokiem na zieleń zamiast sąsiednich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul. Płk. Dąbka o powierzchni 43m2, gotowe do wprowadzenia niewymagające nakładów finansowych, oddzielna kuchnia, garderoba, 2 pokoje,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij