dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Elbląg

533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

533 ogłoszenia

10 zł/m²480 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony przy ul. Łęczyckiej, na terenie dzielnicy Przy Młynie w Elblągu. Obiekt mieści się na parterze w kompleksie zabytkowego Młyna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

849 000 zł138,20 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Szukasz nietuzinkowego mieszkania o ciekawym rozkładzie, gdzie wygodnie zamieszkasz z rodziną? Pragniesz ciszy i prywatności na ostatnim piętrze, a jednocześnie potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł7 972 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 7972 m2 usytuowaną w Elblągu przy ul. Witkiewicza, w północnej dzielnicy miasta - Modrzewinie Dla działki brak jest obowiązującego planu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł289,60 m² 2 762,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Dom W zabudowie szeregowej, skrajny, z lokalem usługowym, elbląg, przy ul. Gabriela narutowicza, stan surowy zamknięty. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg przedstawia Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Kasprzaka. Usytuowane na I piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

427 089 zł61,10 m² 6 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na własną działalność gospodarczą? Chciałbyś prowadzić firmę w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na wyremontowanym i gotowym do użytkowania lokalu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 252 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, usytuowaną w poszukiwanej lokalizacji, przy ul. Lema, w północnej dzielnicy Elbląga - Krasnym Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł65,60 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Poszukujesz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w cichej i spokojnej okolicy? Chciałbyś zamieszkać w miejscu, które zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury? Mamy ofertę, która może.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na poddaszu budynku w spokojnej okolicy na ulicy Pionierskiej tuż przy Parku Kajki. Lokal przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,03 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka | Parter | Gotowe od zaraz Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 558 zł146,08 m² 9 614,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

W elblągu przy ulicy Druskiennickiej, w północnej części Elbląga powstaje wyjątkowe osiedle domów. Osiedle Galileo to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł343 m² 930 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 343 m2 położone na osiedlu nad Jarem / przy ulicy Leśmiana - róg Konopnickiej Działka w kształcie kwadratu, druga w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Garbary

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38,67 zł/m²90,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij lokal gastronomiczny na elbląskiej starówce I zarabiaj od pierwszego dnia! cena najmu: 3 500 zł pow. Użytkowa: 90,5 m2 lokal gastronomiczny Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Elbląg,warmińsko-mazurskie

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 099 m² 344,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1099 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

36,58 zł/m²136,70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Lokal użytkowy o powierzchni 136,7 m , zlokalizowany na parterze przy ul. Hetmańskiej 5 w Elblągu. Lokalizacja Ulica Hetmańska to jedna z kluczowych arterii miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł58,55 m² 9 393,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży Mieszkanie 58,55 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Elbląg, ul. Stanisława Moniuszki 3 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł52,30 m² 8 967,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu o powierzchni 52,30 m , położonego na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

150 000 zł108 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W centrum miasta działka pod budownictwo wielorodzinne cena: 150 000 zł powierzchnia: 108 m2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje dla tej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,20 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu ul. Słoneczna Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i przytulną atmosferę? Ta nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł38,90 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest wyremontowane, meble pachną nowością i jest w dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

600 000 zł106 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" Na sprzedaż wielofunkcyjna kamienica mieszkalno-usługowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ul. 3 maja w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł20 987 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy trzy działki o łącznej powierzchni 2,0987 ha w miejscowości Nowe Pole tuż przy zajeździe Nowa Holandia. Jednia z działek posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Żuławska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł7 499 m² 240,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa W bliskim sąsiedztwie drogi S7! cena: 1 800 000 zł powierzchnia działki: 7499 m2 Polecamy Państwu do sprzedaży działkę objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł125,80 m² 4 054,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy Lokal Handlowo-Usługowy z potencjałem inwestycyjnym - Elbląg, ul. Ogólna Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 125,80 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

27 075 000 zł95 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

5 264 400 zł1 098,30 m² 4 793,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

atrakcyjna nieruchomość komercyjna, dogodny dojazd Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Elbląg przy Al. Grunwaldzkiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

35,03 zł/m²15,70 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: pl. Słowiański 1/3, elbląg Powierzchnia: 15,70 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 105 o pow. 3 154 m2 będąca w użytkowaniu wieczystym Poczty Polskiej S.A Cena: 35 zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m przy ul. Robotniczej w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dogodnej części miasta blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł131,50 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! 6000zł/m2 kamienica na starówce W elblągu (1/2) w zabudowie szeregowej. Oferta dotyczy mieszkania 2-poziomego i lokalu usługowego. Lokal usługowy o powierzchni 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem 52 m Elbląg, ul. Żyrardowska Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Morszyńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Proponujemy Państwu do wynajęcia przytulny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest przy ul. Morszyńskiej. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł1 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wynajmu miejsca postojowego w centrum miasta. Dziedziniec bloków Hetmańskiej oraz 3 Maja. Wjazd na parking zabezpieczony szlabanem na pilota. Wjazd od ulicy Hetmańskiej. Cena 250zł Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

56,87 zł/m²21,10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu 11 wydzielonych pomieszczeń biurowych dla firmy z każdej branży pozwoli to na integrację, wymianę informacji oraz pozyskiwanie nowych kontaktów. Centrum Biurowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²58 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy w Elblągu ul. Henryka Nitschmanna. Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 58 m, położony na pierwszym piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 559 zł43,91 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, parter, duży balkon, blisko przystanek autobusowy Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60 m2, znajdujące się na parterze w bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij