dowolna

Nieruchomości Elbląg - Oferty wynajmu nieruchomości

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynajmę - lokal w centrum - ul. Plac Dworcowy. Chcesz otworzyć własny biznes w mieście Elbląg? Mamy dla Ciebie interesujący lokal, który daje wiele możliwości, a jego wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Elbląg

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze,bez balkonu jednostronne. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Bielany,Elbląg

2 100 zł47 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Regal Park | ul. Królewiecka | Elbląg Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które ma klimat, świetną lokalizację i po prostu dobrą energię właśnie je znalazłeś. Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2-pokoje 47m2 o wysokim standardzie na osiedlu przy ul. Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym, z dużym balkonem oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

17 zł/m²338 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy w atrakcyjnej lokalizacji? Potrzebujesz dużej przestrzeni? A może Twoja firma rozwija się i Twoja dotychczasowa siedziba nie jest wystarczająca? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Truso,Elbląg

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu- nowy Jar przy ulicy Legionów 40 Blok z windą z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

31 zł/m²115 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy 115 m2 na parterze do wynajęcia przy ulicy Nitschmanna w ciągu handlowym. W lokalu od kliku lat mieściło się studio rehabilitacyjne. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

2 300 zł45 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, II piętro, 2 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

77,57 zł/m²59 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 59,30 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o lokalu, który pozwoli Ci zrealizować najbardziej ambitne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Dworcowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

38 zł/m²68 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

39,32 zł/m²328 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 328,10 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli Ci zrealizować najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Stare Miasto,Elbląg

3 400 zł79 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem z nowszych zasobów? Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym apartamencie w nowoczesnym klimacie? Cenisz komfort i spokój z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Elbląg

73,38 zł/m²80 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem o powierzchni 80,40 m. Twoje miejsce na biznes w sercu Starego Miasta w Elblągu! Marzysz o lokalu, który pozwoli Ci zrealizować najbardziej ambitne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ul. Pionierskiej tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.06.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w Elblągu przy ul. Pionierskiej, tuż obok parku Kajki Dostępne od 01.05.2026 To idealne miejsce dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 970 zł105 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 105 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w szczególności spodoba się rodzinom z uwagi na otoczenie parku dolinka i basenu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zawada,Elbląg

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Elbląg | balkon | nowe budownictwo Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bałuckiego

Centrum,Elbląg

31,84 zł/m²53 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajecia lokal handlowo uslugowy, polozony w centrum Elblaga, przy ulicy Baluckiego. O powierzchni 53.40m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Zatorze,Elbląg

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieści się na parterze w bloku przy ul. Lotniczej. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Przy budynku parking z wjazdem ze szlabanem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

1 200 zł29 m² 41,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem, kawalerka, i piętro, balkon, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w centrum elbląga. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł70 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m2 usytuowane tuż obok Starówki- przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z pół otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Śródmieście,Elbląg

1 100 zł35 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe z balkonem. Lokal jednostronny, słoneczny. Atrakcyjna lokalizacja, blisko Stare Miasto, sklepy, przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Nad Jarem,Elbląg

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elbląg, wynajem, ulica królewiecka, 3 pokoje, 60 m2, balkon, piwnica, media Z miasta. Wgn - nieruchomości z biurem w Elblągu, prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Nizinna

Zawodzie,Elbląg

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena za 100m2 + miejsca postojowe = 3500zl. ( 1x Brama wjazdowa i 1x drzwi wejściowe) , Hala posiada wszystkie media, wc, siła, możliwość przystosowania pod potrzeby wynajmującego. Teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Kamionka,Elbląg

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul Szczecińskiej w Elblagu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar, w samym sercu elbląskiej Starówki. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

1 800 zł28 m²

 

Piętro:10/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Kawalerka po generalnym remoncie (wszystko nowe : zabudowy i pełne wyposażenie ) - 28 m2 - ulica Kalenkiewicza - 10 piętro, bardzo duży balkon W mieszaniu wszystko nowe : zabudowa kuchenna;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 400 zł36 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z miejscem postojowym pod budynkiem Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament 2 pokojowy z klimatyzacją, położony przy ul.Bednarskiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

41,76 zł/m²37 m² 1 067 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Profesjonalny i Komfortowy Lokal do Wynajęcia o powierzchni 37 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu idealnego dla specjalistów poszukujących profesjonalizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

28,85 zł/m²42 m² 1 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Profesjonalny i Komfortowy Lokal do Wynajęcia o powierzchni 42 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego, który sprawdzi się również jako usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bytomska

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

26,66 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w Elblągu. Lokalizacja Ulica Bytomska oferuje szybki dostęp do drogi ekspresowej S7, co ułatwia transport i logistykę. Opis nieruchomości Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania | ul. Kwiatowa | 76 m + ogródek 150 m Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (76 m ) w spokojnej okolicy, blisko parku. Do dyspozycji prywatny ogródek ok. 150 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 900 zł37 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób wymagających powierzchnia 37,29 m2 cena najmu: 1900 zł 2 pokoje parter taras centralne ogrzewanie I ciepła woda Z sieci miejskiej umowa najmu okazjonalnego Do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

22,69 zł/m²53 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal usługowy Elbląg, ul. Henryka Nitschmanna 30-32c Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 52,89 m, położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od chodnika idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

1 300 zł43 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica płk. Dąbka, przy parku kajki, 2 pokoje, parter. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Witoszewo,Elbląg

2 200 zł37 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni wyposażone mieszkanie w ciekawej lokalizacji w Elblągu, gotowe od zaraz. Całe mieszkanie posiada 37,17 m2 i w cenie wynajmu ujęty jest Internet i tv Vectra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Elbląg

1 200 zł39 m² 31,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem w Elblągu przy ul. Giermków, duża kawalerka 38,6m2, 2 piętro, balkon, w okolicy Elbląskiej Starówki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Janowskiej- tuż obok Starówki. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Winnica,Elbląg

30,47 zł/m²653 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:41

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ekskluzywna kamienica o wyjątkowym charakterze, idealna inwestycja na cele biznesowe i edukacyjne. Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję najmu jednej z najbardziej stylowych.