Mieszkanie
Plac Wolności, Nowe Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie
- 298 000 zł
- 39,90 m²
- 7 468,67 zł/m²
Jarosław Kraińsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Plac Wolności, Nowe Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
298 000 zł 39,90 m² 7 468,67 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/4
1
-
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 298 000 zł (7 468,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: styczeń 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 39,90 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 7 m²
- Czynsz: 670 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: 40841/3685/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Plac Wolności, Nowe Miasto, Elbląg, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe w sercu Elbląga. Budynek w którym znajduje się mieszkanie położony jest w sąsiedztwie Starego Miasta a pod oknami rozpościera się niewielki park. Mieszkanie przestronne, dobrze wyposażone, czyste i zadbane. Idealne zarówno dla samotnej osoby jak i na cele inwestycyjne, gwarantującego dobrą stopę zwrotu z wynajmu. (...)