dowolna

Mieszkania do wynajęcia Elbląg - Oferty wynajmu mieszkań

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 50 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. płk. Dąbka, w okolicach ul. Gwiezdnej. Mieszkanie usytowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok 36 m2, położone na X piętrze w budynku z windą. Mieszkanie kompletnie umeblowane, zadbane. Stolarka okienna pcv, łazienka - glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy atrakcyjną ofertę komfortowego mieszkania, położonego na elbląskiej starówce, przy ul. Kowalskiej. Mieszkanie 2-pokojowe ok. 45 m2, umeblowane, usytuowane na II piętrze kamienicy z nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 510 zł62 m² 24,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 62 m2, umeblowane, o podwyższonym standardzie; III piętro budynku z nowszych zasobów. I poziom: salon, kuchnia, pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 050 zł40 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe w centrum miasta, o powierzchni 40,50 m2, budynek z nowszych zasobów. Mieszkanie kompletnie umeblowane, z pralką, lodówką. Duży pokój z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Różana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 zł26 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę przy ulicy Różanej w centrum o powierzchni 26,5 m2,II piętro. Mieszaknie jest słoneczne, z widną kuchnią (okno w kuchni). Jest również umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 700 zł57 m² 29,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie na drugim piętrze z piękną panoramą Elbląga widoczną z przestronnego balkonu. Nowoczesne budownictwo, blok 4-kondygnacyjny z 2007 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diaczenki

Śródmieście,Elbląg

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal mieszkalny w centrum miasta, blisko do najważniejszych urzędów miejskich, przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. Mieszkanie 3pokojowe po remoncie: drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 050 zł54 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o pow. 54 m2 przy ulicy Bałuckiego 9, na drugim piętrze dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon + zadaszone miejsce na samochód na ogrodzonym parkingu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 050 zł50 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga przy ul. Lotniczej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do Dworca pks i pkp ok. 300 m. Sklep osiedlowy ok 30 m. Do supermarketu E. Leclerk ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowaną kawalerkę w centrum Elbląga. Mieszkanie po remoncie. Nowe okna Sprzęt agd. CO i cw z miasta. Blok ocieplony. Cena 800 (w tym czynsz,woda,ogrzewanie) + prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Elbląg

600 zł43 m² 13,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielna kuchnia o funkcjonalny m rozkladzie, jasne i ciche. W mieszkaniu polozony jest parkiet a okna pcv. Mieszkanie posiada maly balkon oraz piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 300 zł75 m² 17,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajäciaâ mieszkanie 4-pokojowe na 2 pietrze kamienicy przy ul. Faĺata. Powierzchnia mieszkania wynosi 75m2 .oraz jest przynalezna piwnica oraz strych.Mieszkanie skĹada siÄ z duĹźego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Elbląg

650 zł43 m² 15,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje cieple, jasne i suche mieszkanie blisko centrum Elblaga o funkcjonalnym rozkladzie, i oddzielna kuchnia. Mieszkanie posiada maly balkon oraz piwnice. Jest polozony parkiet a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekn - Elbląska Korporacja Nieruchomości Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego w Elblągu przy ul. Różanej. Mieszkanie o pow 42m2, położone jest na II piętrze w budnyku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu umeblowanego mieszkania 3-pokojowego w Centrum przy ul. Mącznej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd znajduje się na I piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuckiego

Śródmieście,Elbląg

600 zł32 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe w śródmieściu przy ul. Bałuckiego. Prezentowana nieruchomość o pow. 32m2 znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok 70m2 , przy ul. Kasztanowej (osiedle Dębowa)). Mieszkanie 5 pokojowe, w pełni wyposażone w dobrym standardzie. Mieszkanie znajduje się na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nitschmanna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w centrum Elbląga. Czynsz w cenie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze przy ul.Nitschmanna nad sklepami. Jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Elbląg

650 zł43 m² 15,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielna kuchnia o funkcjonalnym rozkladzie, ciche i jasne. W mieszkaniu jest polozony parkiet a okna pcv. Mieszkanie posiada maly balkon oraz piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajecia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Elbląg

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2, położone na trzecim piętrze w ścisłym centrum miasta przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie w budynku z nowych zasobów. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

900 zł58 m² 15,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 60 m2,położone na drugim piętrze w ścisłym centrum miasta przy ulicy Robotniczej. Cena 900 zł + 650 zł czynsz (w tym ogrzewanie oraz woda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 350 zł57 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest po remoncie.Składa się z 3 pokojów, kuchni i łazienki. Dobra lokalizacja, cicha dzielnica.W dniu podpisania umowy należy uiścić kaucję w wysokości 2000zł.W kwocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diaczenki

Śródmieście,Elbląg

960 zł43 m² 22,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe mieszkanie 43m2 , o funkcjonalnym rozkladzie , ciche , jasne w ocieplonym budynku. W mieszkaniu jest polozony parkiet a okna pcv. Dodatkowe informacje droga internetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diaczenki

Śródmieście,Elbląg

960 zł43 m² 22,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie w srodmiesciu Elblaga 43 m 2 ,o funkcinalnym rozkladzie,ciche,jasne,w ocieplonym budynku.W mieszkaniu jest polozony parkiet a okna PCV.Tel.   albo   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diaczenki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

920 zł43 m² 21,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielna kuchnia o funkcjonalnym rozkladzie , ciche i jasne. W mieszkaniu jest polozony parkiet a okna pcv .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Zawada,Elbląg

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, bardzo ciche i ciepłe, podwójne drzwi wejściowe, domofon, media, bardzo duży pokój , osobna kuchnia, balkon z zabudową .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diaczenki

Śródmieście,Elbląg

920 zł43 m² 21,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielna kuchnia o funkcjonalnym rozkladzie, ciche i jasne. W mieszkaniu jest polozony parkiet a okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 zł59 m² 8,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m. kw. na II piętrze. Mieszkanie jasne, ustawne, dwustronne. Łazienka z wanną i pralką automatyczną, glazura, terakota. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 490 zł120 m² 12,42 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dom w Elblągu. Idealny dla firm w delegacji, 4 pokoje, dwie łazienki, wc, pomieszczenia gospodarcze, garaż i miejsca do parkowania, na działce 4,5 ara. Standard dobry ( nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Elbląg

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ul. 3 maja. Centrum Elbląga. Kawalerka 27m z balkonem. 850zł plus czynsz dla Spółdzielni 235 zł-w czynszu są wliczone opłaty z wyj. energii. Budynek 2005 r. Cicha winda, bezpieczny parking-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 zł25 m² 22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Pokój do wynajęcia Elbląg ul. Stary Rynek. Pokój w kamienicy 3 piętrowej o pow. około 25 m2. W pokoju aneks kuchenny, prysznic, sofa Ikea, szafa, nowe okna, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalenkiewicza

Zawada,Elbląg

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę lub sprzedam M3 (2 pokoje + kuchnia) o pow. 47m2 na Zawadzie. III piętro, okna pcv, stan dobry. Kontakt: e-mail:   lub tel.: 509.648.090

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 zł48 m² 13,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cena to 650zł + opłaty (w czynszu jest już opłata za gaz i kablówkę). Mieszkanie dostępne od kwietnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania w Elblągu przy ul. Robotniczej. Mieszkanie o pow. 60 m2 położone jest na 2 piętrze. Mieszkanie całkowicie wykończone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, kuchnia umeblowana, łazienka w glazurze, sofa rozkładana wersalka, stolik, szafa wnękowa, żaluzje i rolety. Ogrzewanie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stary Rynek

Stare Miasto,Elbląg

275 zł9 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wolne od lutego 2014 Do wynajęcia od 1 lutego pokoje na Elbląskiej Starówce. 1. Pokój na poddaszu około 6 m2 - cena 275 zł 2. Pokój na piętrze około 9 m2 - cena 350 zł Pokoje znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Elbląg

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia od 1 marca 2014r. Lokal po generalnym remoncie, o wysokim standardzie wykończenia. Doskonały funkcjonalny rozkład pomieszczeń, mieszkanie dwustronne, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Elbląg

990 zł38 m² 26,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w centrum Elbląga. 5 minut pieszo do Starówki. Dobre połączenie komunikacyjne, autobus, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Diaczenki

Śródmieście,Elbląg

700 zł44 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum w budynku 4 piętrowym,na 4 piętrze o powierzchni 44 m + piwnica.Czynsz około 400 zł + opłaty(liczniki na wodę,gaz prąd).Lokal dostępny od zaraz. Budynek.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij