dowolna

Mieszkania z prawem własności Elbląg - Lista ofert

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

195 000 zł24,30 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,03 m² 6 955,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj urok klasycznego mieszkania w centrum miasta przy ul. Związku Jaszczurczego. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie, które łączy sprawdzoną jakość wykonania z doskonałym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł120,95 m² 9 880,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 120,95m2.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł56,50 m² 5 911,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica daszyńskiego, 3 pokoje, parter, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,30 m² 6 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w Elblągu Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,20 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł34 m² 7 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Kawalerka z możliwością przerobienia na salon z aneksem + duża sypialnia. W skrócie dlaczego warto? To oferta dla osób, które potrafią liczyć. W dobie rosnących kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawskie Przedmieście,Elbląg

400 000 zł73 m² 5 509,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

987 000 zł94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Hetmańskiej 15 w Elblągu, która z pewnością spełni najwyższe oczekiwania. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

239 000 zł25 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które będzie gotowe do zamieszkania lub idealne pod inwestycję? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i funkcjonalnym układzie? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

529 000 zł61 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz czteropokojowego, wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Zawodzie,Elbląg

249 000 zł32 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Nad Jarem,Elbląg

499 999 zł135 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł36 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Bażyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Elbląg

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Witoszewo,Elbląg

492 000 zł62 m² 7 897,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 1991r. przy ul. Polnej. Cena: 492 000 zł Powierzchnia: 62,30 m2 Parter Wszystkie media z miasta Duża piwnica 8,3 m2 Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł32 m² 7 919,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone przy ul. Ogrodowej w Elblągu, na 3. piętrze w kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stawnik,Elbląg

319 000 zł55 m² 5 831,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Elblągu. To twoja inwestycja nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł51 m² 4 420,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone przy ul. Czerniakowskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Elbląg

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Nad Jarem,Elbląg

265 000 zł36 m² 7 361 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedużego mieszkania, zależy Ci na lokalizacji? A może planujesz inwestycję? Jeśli tak jest, czytaj dalej, a nie pożałujesz! Kawalerka, o której mowa mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Na Stoku,Elbląg

340 000 zł43 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i bezpieczna inwestycja pod wynajem? Chcesz mieć wszystko w zasięgu kilku minut spacerem? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. Wysoka jakość wykończenia oraz jasne wnętrza tworzą przytulny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Stawnik,Elbląg

415 000 zł43 m² 9 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m po generalnym remoncie, położone w dobrej lokalizacji w Elblągu, w pobliżu Parku Dolinka. Jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

375 000 zł65 m² 5 742,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta Oferowane jest na sprzedaż ustawne mieszkanie o metrażu 65,3 m , do którego przynależy piwnica o powierzchni 7,0 m , co łącznie daje 72,3 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Elbląg

1 189 000 zł93 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament butikowy 91 m | Stare Miasto | Taras z widokiem na rzekę | Wykończenie na poziomie penthouse | Najbardziej luksusowy w Elblągu Przedstawiam wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Elbląg

270 000 zł49 m² 5 498,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawada,Elbląg

333 333 zł49 m² 6 802,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robotnicza

Ogrody,Elbląg

155 000 zł25 m² 6 155,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

155 000 zł za kawalerkę na Robotniczej. Tak, wymaga generalnego remontu. Ale właśnie dlatego to jedna z najniższych cen za mieszkanie w Elblągu i szansa, żeby za niewielkie pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

915 000 zł115 m² 7 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby zamieszkać w przestronnym dwupoziomowym apartamencie z widokiem na Park Dolinka oraz miejscem w hali garażowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 195 000 zł121 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne czteropokojowe mieszkanie o pow. 120,95m2 z dwoma tarasami w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Łęczyckiej. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

48 960 zł37 m² 1 321,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci udziału o wielkości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 5 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie. Lokalizacja doskonała, liczne sklepy, zakłady usługowe, szkoła, przedszkole, komunikacja autobusowa. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Śródmieście,Elbląg

365 000 zł43 m² 8 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowoczesnego dwupokojowego mieszkania, po remoncie gotowego do zamieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej. A może szukasz inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Nowe Miasto,Elbląg

248 000 zł36 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka 36 m2 usytuowana na parterze w centrum miasta na ulicy Mącznej blisko elbląskiej Starówki. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wnęką, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Winnica,Elbląg

619 000 zł60 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Marzysz o mieszkaniu na prestiżowym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Zapraszam na prezentację gotowego do wprowadzenia się, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

166 040 zł34 m² 4 883,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci: prawa własności lokalu mieszkalnego nr 93 położonego w Elblągu, przy ul. Wiejskiej 3b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Elbląg

Śródmieście,Elbląg

237 000 zł32 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Proponujemy Państwo do sprzedaży ładne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,50 m2, położne na III piętrze przy ul.Grobla Św. Jerzego. Budynek wybudowany w 1996 r. Mieszkanie składa się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij