dowolna

Mieszkania z prawem własności Elbląg - Lista ofert

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzeźnicka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

772 000 zł107 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam prawdopodobnie najtańsze mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 107,10m2, które położone jest na III piętrze przy ul. Rzeźnickiej w samym sercu Starego Miasta. Atuty lokalizacji: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

251 000 zł35 m² 7 216,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament w stylu loftowym na każdą kieszeń. Kupisz go w stanie deweloperskim i urządzisz według własnego uznania. Mieszkanie położone na I piętrze w restaurowanej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 900 zł30 m² 6 554,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka w centrum Elbląga, przy ul. Płk. Dąbka, położona na IV p. czteropiętrowego bloku. Idealnie nadaje się jako wymarzone mieszkanie dla dwojga. Blok znajduje się w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

180 000 zł20 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładne i przytulne mieszkanie 1 pokojowe z wnęką kuchenną, położne w centrum miasta przy ul.Giermków na parterze - w Elblągu.Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł44 m² 4 564 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niedrogiego mieszkania? Chcesz kupić lokal pod inwestycję najmu? To ta oferta jest dla Ciebie! Koniecznie zapoznaj się z ta ofertą! Prezentowane mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Giermków

Centrum,Elbląg

178 000 zł20 m² 8 682,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka o pow. 20,50 m2, po generalnym remoncie. Usytuowana na parterze w budynku 4 -piętrowym przy ul.Giermków. Łazienka- glazura, terakota, kabina prysznicowa. W pokoju na podłodze gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

335 000 zł67 m² 5 007,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem - bezczynszowe - pow. użytkowej 58,30m2 - pow. całkowita 66,90m2 - 1 mniejszy pokój z garderobą oraz z małym tarasem i wyjściem na ogród - 1 duży pokój - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Elbląg,warmińsko-mazurskie

274 000 zł48 m² 5 755 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam nieruchomość położoną na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Traugutta. Budynek oddalony jest od głównych ulic, a więc do mieszkania nie dociera miejski zgiełk. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

350 000 zł52 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji ul. 3 -go Maja. Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania, chciałbyś mieszkać w centrum i cieszyć się możliwościami? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł54 m² 4 832,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Proponujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze przy ul.Broniewskiego. Lokal o pow. 53,80 m2, składa sie z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

366 600 zł56 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o mieszkaniu, które będziesz mógł zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami. Takie możliwości zapewni Ci mieszkanie w stanie deweloperskim. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

318 000 zł63 m² 5 056 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz wyjątkowo pięknego i przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? To jest idealna oferta skierowana właśnie do ciebie. Oferujemy państwu mieszkanie w Elblągu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł56 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu i jednocześnie sprzedać przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2, w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal usytuowany na III piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Zatorze,Elbląg

343 000 zł41 m² 8 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Elbląg, ulica mielczarskiego - nowe budynek eltower, mieszkanie W standarcie premium gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

208 000 zł24 m² 8 656 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy przy ulicy Władysława IV, zaraz przy jednym z ładniejszych, niedawno zmodernizowanych parków w Elblągu - Park Dolinka, gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł46 m² 4 881 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe ulica grunwaldzka 3-pokojowe mieszkanie w super okazyjnej cenie. Nieruchomość znajduje się w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej na 10 piętrze. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł43 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w centrum, idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Uroczej w Elblągu. Świetne usytuowanie sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

494 000 zł65 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w nowoczesnym stylu od zaraz. Nad Jarem ul. Jana III Sobieskiego Szukasz nieruchomości do której chciałbyś się wprowadzić jeszcze przed świętami? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

120 000 zł41 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem odsuniętego od ruchliwych ulic, to jest to najlepszy wybór! Idealne mieszkanie zarówno dla pary, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł46 m² 7 092 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum miasta- ul. Grunwaldzka W mieszkaniu przeprowadzany jest aktualnie generalny remont. Na tym etapie istnieje jeszcze możliwość wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

425 000 zł53 m² 7 953 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo wybudowanym bloku przy ulicy Łęczyckiej. Usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą od poziomu parkingu w hali garażowej, blok dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęczycka

Dębica,Elbląg

365 000 zł61 m² 5 993,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie W super cenie! zakup bez podatku pcc atrakcyjne, nowe na monitorowanym, kameralnym osiedlu, zamykanym szlabanem słoneczne, część dzienna południowy zachód możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giermków

Nowe Miasto,Elbląg

279 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Elbląg, ulica giermków, 2 pokoje, aneks kuchenny, po remoncie, idealna jako inwestycja! Poszukujesz mieszkania i nie chcesz martwić się remontem- na start lub jako gotową inwestycję- dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Elbląg,warmińsko-mazurskie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Posiadam do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na nowym, prestiżowym, zamkniętym osiedlu Belweder Park przy ul. Gen. Józefa Bema w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł17 m² 8 273,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka idealna na strat lub jako inwestycja! cena: 139 000 zł powierzchnia: 16,8 m2 parter wszystkie media Z miasta Polecamy Państwu mieszkanie przy ul. Nowowiejskie wokół liczne sklepy, kino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barona

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł47 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz rozstawnego mieszkania z balkonem, na pierwszym piętrze, do własnej aranżacji z dużym potencjałem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jarem,Elbląg

325 000 zł60 m² 5 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

AS nieruchomości poleca ; słoneczne mieszkanie trzypokojowe Elbląg, ul. Legionów * Trzypokojowe. * drugie piętro. * 60 mkw. * centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. * duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł53 m² 4 080 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji? Myślisz o własnej nieruchomości i chcesz ją stworzyć od początku po swojemu? Bardzo dobrze trafiłeś. Mamy ofertę dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

355 000 zł69 m² 5 124 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Sprzedam mieszkanie o metrażu 69,28 m2. Mieszkanie zadbane, z dużym potencjałem. Stawiając pierwsze kroki zauważą Państwo od razu urok tego miejsca, oraz standard na poziomie małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

192 000 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do własnej aranżacji - ulica Malborska. Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Elbląga położonej w południowym krańcu miasta przy ulicy Malborskiej. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł41 m² 8 512 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w nowoczesnej lokalizacji. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w Elblągu przy ul. Łęczyckiej wybudowanym w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł41 m² 6 529,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie po remoncie położone na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji i remoncie dachu. Mieszkanie wyremontowane było dla siebie, co oznacza, że nie jest jedynie przygotowane do sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Donimirskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

395 000 zł63 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz ustawnego, trzypokojowego mieszkania, które jest gotowe, aby się od razu do niego wprowadzić świetnie trafiłeś! Galeria Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować niezwykle klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

409 000 zł58 m² 7 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyremontowane mieszkanie 3 pokoje, ul. Robotnicza. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietypowe mieszkanie, które przeszło generalny remont tak aby spełnić oczekiwania, i zapewnić komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł26 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu do sprzedaży śliczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal składa sie z salonu połączonego z kuchnią, wydzielonej widnej sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł48 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary bądź rodziny. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Fromborskiej na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł48 m² 5 346 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze? Masz dzieci i chcesz, żeby miały blisko do przedszkola, a później do szkoły? Ta oferta powinna Cię zainteresować! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Donimirskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł117 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego mieszkania charakteryzującego się wysokim standardem i wykończonego dobrą jakością materiałów? Chcesz mieszkać na ogrodzonym, nowym osiedlu i mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

559 000 zł61 m² 9 098,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Elbląg, ulica łęczycka nowe osiedle, nowe mieszkanie W standarcie premium po remoncie. Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Piechoty w Elblągu (budynek wam) o powierzchni 50m2, 2 piętro, 2 pokoje, duża widna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, duży balkon na długość całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

559 000 zł61 m² 9 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że siedzisz na pięknym balkonie, popijając aromatyczną kawę, ciesząc się ,że właśnie spełniłeś jedno ze swoich największych marzeń. Mamy przyjemność zaprezentować.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij